6:2
    Kryštof NOVOTNÝ
    (Urban)

Panthers Praha B - TJ Sokol Dobříš 6:2
branky: 25. Jáchym Šetelík, 29. David Netušil, 35. Maxmilián Bursík, 37. Vojtěch Marek, 42. Filip Urban, 45. Kryštof Novotný - 2. David Kolář, 30. Filip Cinkl; rozhodčí: Jakub Dragoun - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 2:1 + David Kolář 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Moravec ? - Jakub Selucký ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 4:0
44:53 Kuba Selucký drží tým nad vodou..ale s tímhle vinglem nemohl dělat..
44:52 GÓL Panthers Praha B! 6:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #6 Kryštof Novotný, asistoval #96 Filip Urban (6:2)
43:30 Dneska to na připsání bodů do tabulky nevypadá. Snad příště.
41:28 Nedáš dostaneš..
41:27 GÓL Panthers Praha B! 5:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #96 Filip Urban, asistoval #25 Michal Ladra (5:2)
41:11 Opozdilec uklidil míček..bohužel za mantinel nikoli do branky
39:20 Závary v brankovišti neskončily gólem..jedeme dál
38:23 Golmanova končetina zasahla jako boží ruka...škoda
37:31 Vyloučen hráč #28 David Netušil družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání
37:31 ..je tu přesilovka
37:30 Vypadá to, že odhodlání jim nechybí..
36:40 Uvidíme zda mají Sokolové ještě sílu na to vytvořit si tlak..
36:29 GÓL Panthers Praha B! 4:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #14 Vojtěch Marek bez asistence (4:2)
34:53 Uklizeno .. a opět jsme -1 ..bojujeme seč nám sílí stačí
34:52 GÓL Panthers Praha B! 3:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #32 Maxmilián Bursík, asistoval #70 Jáchym Šetelík (3:2)
31:00 Přesilovka nevyužita..kapitánovi by měl někdo říci, že jedna z herních činností se nazývá přihrávka
29:36 Cinkl zkušeně z metru zamířil do středu branky..kéž by takhle střílely biatlonistky ve štafetě
29:35 GÓL TJ Sokol Dobříš! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #16 Filip Cinkl, asistoval #12 Maxim Šteiner (2:2)
28:32 Vyloučen hráč #73 Roman Fůra družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
28:15 GÓL Panthers Praha B! 2:1
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #28 David Netušil, asistoval #50 Jakub Vycpálek (2:1)
28:15 Teď již ano..
27:30 Cinkl - opozdilec 2-0 ...skore se nemění
27:04 Sólo opozdilce v oslabení bohužel bez golu
26:29 Univerzál Mates Šefl krásně předskočil útočníka a získal míček..
25:30 Teď by se každý s fanoušku měl pomodlit 5x otčenáš a držet palce..jinak to nevidím
24:58 Zbytečné vyhození za mantinel ocenili rozhodčí bůrem pro Koláře
24:57 Vyloučen hráč #11 David Kolář družstva TJ Sokol Dobříš na 5 minuty za hrubost
24:28 Teď už se míček třepotá v síti..
24:27 GÓL Panthers Praha B! 1:1
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #70 Jáchym Šetelík, asistoval #32 Maxmilián Bursík (1:1)
23:30 špatné střídání Sokolů Panter nevyužil
22:00 Konečně florbal .. ovšem 2-1 nepřesně zakončil Opozdilec ..hezky vyřešeno (až na ten závěr)
20:30 ..máme tu šerm
20:00 konečně se změnil obraz hry..
18:30 Vypadá to jako na dostihovém závodišti..nahoru - dolu - nahoru - dolu ..spousta nepřesností
15:36 Krásně sehraná standartka v podání Panthers..prázdná brána ..netrefeno....zaplať pánbůh
13:00 Golman nechal chvíli Panterům šanci, ale potom si řekl dost a sezobnul míček ako malinu
11:00 Při přečíslení 2-1 zradilo Crosbyho zpracování..škoda Příště to snad tučňák zvládne lépe
09:36 Profesorsky zvládnuté oslabení..
07:45 Držte klukům palce! ..
07:36 Vyloučen hráč #14 Vojtěch Skála družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za špatné střídání
07:30 Statické založení útoku je vodou na mlýn aktivním Panterům..Bez pohybu to nepůjde..
05:14 Panthers působí kompaktněji..hra se ovšem přelévá ze strany na stranu
01:18 Domácí, ikdyž v zápise hosté mají štěstí..no tak to bude parádní match!
01:17 GÓL TJ Sokol Dobříš! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #11 David Kolář bez asistence (0:1)
00:00 Dámy a pánové za několik okamžiků nám začne druhý zápas domácího týmu, Pevně věříme, že hráči prolomí střeleckou smůlu z prvního zápasu a překvapí soupeře z Radlic.