0

2

2.

Sokol Rudná - Panthers Praha B 4:5pn
branky: 8. Marek Vojáček, 18. Jan Karásek, 21. Kryštof Kříž, 25. Jan Karásek - 24. Adam Beneš, 29. Michal Ladra, 33. Adam Beneš, 34. Filip Urban, N Jakub Žiška; rozhodčí: Dominik Hrubý - Michael Zeman; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Adam Balík ? - Dominik Moravec ?; po třetinách: 1:0, 3:2, 0:2
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #87 David Pech a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #10 Sebastian Šmíd , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #20 Jakub Žiška a vstřelil rozhodující gól (4:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #30 Lukáš Kepka , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Panters-Nagano
44:35 Timeout Panthers Praha B
38:11 Vyloučen hráč #10 Sebastian Šmíd družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
33:28 GÓL Panthers Praha B! 4:4
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #96 Filip Urban, asistoval #20 Jakub Žiška (4:4)
32:12 GÓL Panthers Praha B! 4:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #3 Adam Beneš, asistoval #70 Jáchym Šetelík (4:3)
28:47 GÓL Panthers Praha B! 4:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #25 Michal Ladra, asistoval #19 Jakub Petr (4:2)
24:14 GÓL Sokol Rudná! 4:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #88 Jiří Uchytil (4:1)
23:07 GÓL Panthers Praha B! 3:1
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #3 Adam Beneš, asistoval #20 Jakub Žiška (3:1)
20:38 GÓL Sokol Rudná! 3:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #11 Kryštof Kříž, asistoval #31 Jan Karásek (3:0)
17:16 GÓL Sokol Rudná! 2:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #11 Kryštof Kříž (2:0)
14:23 Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
07:32 GÓL Sokol Rudná! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček bez asistence (1:0)
02:57 Vyloučen hráč #30 Lukáš Kepka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za blokování florbalky