6:3
    Michaela KONEČNÁ
    (Koubová)

FBC Slavia Praha - BLACK ANGELS 6:3
branky: 5. Elena Pavelková, 19. Eva Krchová, 23. Martina Švajnerová, 30. Petra Ehlichová, 32. Martina Švajnerová, 33. Michaela Konečná - 13. Lída Chovancová, 18. Lída Chovancová, 23. Lída Chovancová; rozhodčí: Daniel Fišer - Mariia Zimina; vyloučení: 0:2 + Natálie Zemanová 5; využití: 4:0; zásahy brankářů: Veronika Zborníková ? - Barbora Šimonková ?; po třetinách: 1:0, 2:3, 3:0
35:59 Je dobojováno.. rozhodlo pětiminutové vyloučení ..
35:41 Ice time hráčky číslo 33 .. 75,5 vtřeřin.. díky aspoň za to
35:00 378 střela Míši Konečné.. tentokrát do boční konstrukce..
34:14 Oslabení nám končí.. a rozhodlo tohle utkání..
33:27 A je to tu.. nejdřív skóruje Konečná a pak to přišlo.. Korba je na place... a hned se schutí pustila do forčekingu..
32:45 GÓL FBC Slavia Praha! 6:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #7 Michaela Konečná, asistoval #16 Lucie Koubová (6:3)
32:07 Byl jsem zkontrolovat krvavé zranění naší opory z jižní moravy.. a bude to dobré..
31:43 Petržel odčinila předchozí zaváhaní, pěkným pasem našla Švajnerovou a je to 5:3
31:00 GÓL FBC Slavia Praha! 5:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Martina Švajnerová, asistoval #16 Lucie Koubová (5:3)
31:00 Dlouhá přesilovka je znovu využita.. ta sekyrka do hlavy se hrubě nevyplácí hostům.. Je však nutné upozornit že se nejednalo o úmysl.
29:39 GÓL FBC Slavia Praha! 4:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #99 Petra Ehlichová, asistoval #69 Anna Vinklová (4:3)
29:39 Zranění v horní části těla.. Elen Stachovičová.. Holky se ihned mstí..
29:23 Vyloučen hráč #4 Natálie Zemanová družstva BLACK ANGELS na 5 minuty za sekání
29:23 Těžce vydělané prachy ... Zdravotník opět v permanenci, a bude se též dodatečně vylučovat.. a to na 5 minut
29:01 Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil #16 Lucie Koubová.
29:01 Nesmysl provedla moje nová kamarádka č. 71 zahrála zbytečně vysokou holí a přivodila tak nájezd.. velezkušená Koubová však zklamala :(
28:49 Přitvrzuje se .. zasahovat musí i zdravotník.. tohle na florbalových kolbištích vidět nechceme..
28:18 Jak rozehrát standartní situaci z rohu hřiště.. To asi nebylo téma v rámci oddechového času.. Protože z toho nebylo vůbec nic..
28:10 Timeout FBC Slavia Praha
28:10 V zajímavém čase si bere lodivod domácích time out. Jsme v šoku..
27:25 Agilní Švajny našla kapitánku Vinklovou, ale její padající list do sítě nenamířil.. Nutno podotknout že stačilo svatyni trefit.. brankářka hostí neviděla nic
26:42 Posila z Buštěhradu Velcová v ideální pozici míček vůbec ideálně netrefila
25:50 Holky v černém si dávali přednost a díky tomu je v držení míče sešívka Maršík
25:00 Maria ukázkově signalizuje, kolega Fišer je po nepřehledné situaci z první třetiny v útlumu..
24:11 Ale zpět na Chodov.. standartka andílků nedopadla, ale útok pokračuje.. pokyny trenéra hostí jsou jednoznačné.. tlačte je, a tlačte to do brány..
24:01 Registrujeme dobrou zprávu. Kralupy dnes vyklepli Falcony a to znamená že muži Slavie si udrží po víkendu první pozici v pražské lize!! Jupííí!!
23:59 No budou to nervy.. největším otazníkem však stejně zůstává otázka zda zasáhne do utkání i hráčka Slavie číslo 33. Mohl by to být klíčový tah trenéra Duška.. uvidíme.
23:30 Na hřišti registrujeme i Lucii Koubovou alias 'petržel'
22:50 Nejdříve se z dorážky prosadila miss Slavia Švajny, ale one man showj předvádí hostující Lída, jednoznačně holka pro jinou soutěž!
22:46 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #57 Lída Chovancová, asistoval #4 Natálie Zemanová (3:3)
22:46 Furt se něco děje!
22:29 GÓL FBC Slavia Praha! 3:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Martina Švajnerová bez asistence (3:2)
22:29 No konečně!!
18:20 Slavie sevřela bleky na jejich půlce a po střele maminky Petry se prosazuje ex kapitánka Eva
18:15 GÓL FBC Slavia Praha! 2:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #52 Eva Krchová, asistoval #99 Petra Ehlichová (2:2)
17:10 Propad jako kráva... 3 na 1. Maršíková sice skvěle odvrátila míček, pouze však na hokejku soupeřky, která už neměla problém zasunout míč do klece.
17:03 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
17:03 To je neštěstí..
15:32 Asi 67 střela Konečné v tomto utkání.. do branky míříla, ale helma hostující brankářky byla proti..
14:00 Něco vymyslet může druhý útok domácích, ale vymysleli pouze brejk andělů.. Fantasticky zasahuje Zborníková a drží akcie domácích.
13:30 A bleci jsou tak díky tomu na koni a hraje se spíše na polovině Slavie
12:41 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #57 Lída Chovancová, asistoval #6 Barbora Martínková (1:1)
12:41 No ale teď se byla fotit slávistická obrana... Nádherná individuální akce hostující Lídy.. koupačka jak má být. Zborník tohle chytit nemohla.
12:01 Tak jdeme na to.. Slavia byla jednoznačně aktivnějším týmem.. Byla tu Švajny že prej máme aj fotit ať máme něco na socky.. Tak teda jo
11:30 Švajny v dobré příležitosti.. taky nic!
10:36 Krásná rána Velcové.. Brankářka se zapotila při krocení tohoto pokusu.
08:53 No nějaké střelba tady je, hodně agilní je Míša Konečná, ale efekt nula.
08:21 Andílci zase špatně střídají.. asi systémová chyba, nebo si to nedokážeme vysvětlit.. Slavia tak opět roztáčí hvězdná kola :)
07:32 Vyloučen hráč #7 Eliška Zemanová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
07:12 Brejk andělů brankou nekončí.. v rozhodující chvíli míček hůl netrefil
05:55 Právě jsem se skamarádil s Martinou 71 z Black Angels.. dal jsem jí žvíkačku. Trenérovy hostů se však náš družný rozhovor nelíbil a hráčku přesunul na jinou stranu střídačky :(
04:59 Byl gól, nebyl gól .. nikdo nevěděl, nikdo se neradoval, ale nakonec 1:0 .. přesilovka využita!
04:52 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #43 Elena Pavelková, asistoval #69 Anna Vinklová (1:0)
04:20 Vyloučen hráč #21 Markéta Mozolová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
04:20 Špatně se střídalo a tak uvidíme přesilovku a nejen to .. dějí se zajímavé věci..
04:04 I druhý útok Slavie o sobě dává vědět!!
03:14 Míček se projel po brankové čáře, ale skóre se nemění..
02:18 Drobné potíže ze startu, ale už je vše v pořádku a my se můžeme plně věnovat dění na hřišti! V akci první slávistická formace .. Švajny, Žán a Lukášova Elen..