36
  • 36 35:36
    2

BLACK ANGELS - Floor Maniacs Mělník  5:1
branky: 5. Iva Rektoříková, 13. Iva Rektoříková, 22. Kristýna Mokrišová, 29. Markéta Chaloupecká, 31. Iva Rektoříková - 34. Dita Zahrádková; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Ondřej Otáhal; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Aneta Žatecká ? - Monika Sedlářová ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:1
35:36 Vyloučen hráč #91 Iva Rektoříková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
33:32 GÓL Floor Maniacs Mělník ! 5:1
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #22 Dita Zahrádková, asistoval #89 Kristýna Žárová (5:1)
32:37 Tentokráte Tichá bere zodpovědnost na sebe. Její pokus však po nule lačnící strážkyně branky Black Angels kryje.
31:53 Tichá bleskově uniká po křídle, její přihrávku však spoluhráčka posílá do veverek.
30:52 Krásnou střelu Obstové ze standardní situace golmanka Angels kryje.
30:13 GÓL BLACK ANGELS! 5:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #91 Iva Rektoříková, asistoval #47 Veronika Rožnovjáková (5:0)
30:13 Toto není den pro Mělnický florbal zaslíbený.
28:56 GÓL BLACK ANGELS! 4:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Markéta Chaloupecká, asistoval #87 Tereza Šverclová (4:0)
28:51 Najde Mělník ve svém týmu střelkyni? Tichá se snaží proniknout před branku soupeřek, ty její snahu maří a z proti útoku přidávají další gól.
27:25 Nadějnou šanci Krchovové maří obránkyně Black Angels
24:01 Najdou Mělická děvčata sílu k obratu zápasu na svou stranu? Třetí třetina prověří jejich odhodlání.
22:14 Mělník se snaží, střely mimo branku však jeho snahu brzdí.
21:21 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Kristýna Mokrišová, asistoval #71 Martina Egersdorf (3:0)
21:21 Střela z poloviny hřiště.
18:23 Vyloučen hráč #4 Natálie Zemanová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
18:21 Nesportovní chování, Black Angels? Ano, Black Angels.
17:37 Mělník pod tlakem soupeřek.
15:31 Golmanka Maniacs stále drží naděje na obrat v zápase pro Mělník.
13:57 Mělník pod zámkem černých andělů.
13:43 Tichá v oslabení uniká avšak branku míjí.
12:37 Vyloučen hráč #9 Leona Kroulíková družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za sekání
12:37 Mělníčku do toho, tento pokřik se dnes halou neline, avšak svěřenkyně trenéra Šmucra by povzbuzení z ochozů při svém oslabení jistě uvítaly.
12:15 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #91 Iva Rektoříková bez asistence (2:0)
12:01 Je narváno! 36 diváků však sleduje jak jejich tým na začátku druhé třetiny opět inkasuje.
11:34 Zahrádková znepříjemňuje rozehrávku soupeřek svým tvrdým forčekingem. Pusa do toho!!!
10:49 Zákrok golmanky Mělníka drží akcie Maniacs v kurzu.
09:25 Žárová čistě a důrazně zabránila v průniku soupeřky na svou obranou polovinu.
07:31 Tichá v šanci nechala vyniknout golmanku soupeře.
05:49 Eliška Tichá za brankou soupeře rozdává balóny do šancí Mělníka.
04:31 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #91 Iva Rektoříková, asistoval #14 Markéta Chaloupecká (1:0)
04:31 Mělník nechává trestuhodně vystřelit talentovanou střelkyni Black Angels, která smýčí pavučiny v rohu branky.
03:04 Mělník v tlaku v soupeřově obranné třetině.
02:40 Rozehrávka Black Angels ze středu hrací plochy zastavena defenzivou Mělníku.
02:26 Na Maniacs Mělník je vidět snaha o ovládnutí utkání.
00:57 Faul, faul, Mělník se dnes musí vyvarovat chyb chce-li pomýšlet na dobrý výsledek v utkání.
00:31 Mělník srdnatě brání střed pole.
00:01 Mělnické ženy zahajují utkání první střelou na branku.