6:5
    Adam HOZMAN
    (Žebra)

FBC JELENI UNHOŠŤ - Sport Eden Beroun 6:5
branky: 9. Martin Halíř, 15. Vojtěch Černý, 19. Tomáš Novan, 20. Jakub Hájek, 24. Tomáš Novan, 25. Vojtěch Černý - 22. Adam Florián, 24. Adam Florián, 28. Šimon Chňoupek, 33. Šimon Velechovský, 35. Adam Hozman; rozhodčí: Jaroslav Váňa - Jan Černý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Brynda ? - Vojtěch Knobloch ?, Adam Šlejhar ?; po třetinách: 1:0, 4:2, 1:3
35:33 Neskutečné neskutečné - Halíř nedal branku do prázdné branky, trefil tyč. Všichni šílí a my taky
34:50 GÓL Sport Eden Beroun! 6:5
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #88 Adam Hozman, asistoval #9 Vít Žebra (6:5)
34:05 Kolem obou branek je nyní pořádně vedro
32:42 GÓL Sport Eden Beroun! 6:4
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #25 Šimon Velechovský, asistoval #9 Vít Žebra (6:4)
32:42 Beroun opět skóruje při hře v 6 lidech. Je tu drama dámy a pánové.
32:05 Halíř a Černý o sobě vědí, avšak další branku pro Unhošť to zatím nepřineslo
30:01 Cink, cink - vzpomínky na Vánoce přineslo cinkání tyček za zády brankáři Unhoště
27:35 Napětí, radost, smutek - to vše je zde k vidění.
27:16 GÓL Sport Eden Beroun! 6:3
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #13 Šimon Chňoupek, asistoval #33 Adam Florián (6:3)
27:16 Beroun využil přesilovku a chce zápas zdramatizovat.
26:04 Vyloučen hráč #66 František Šlik družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
26:02 Hra Berouna působí zmateně a nekonsolidovaně. Snad se něco změní při přesilové hře
24:38 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 6:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #10 Vojtěch Černý, asistoval #8 Sebastián Vlček (6:2)
24:38 Černý dává svou druhou branku a žene Unhošť za třemi body.
24:05 Jdeme na to! Unhošť začala skvěle
23:55 Gólově nabitá 12tá minuta se chýlí ke konci - Beroun nic nevzdává, ale Unhošť je odhodlána vyhrát.
23:22 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 5:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #28 Tomáš Novan, asistoval #66 František Šlik (5:2)
23:13 GÓL Sport Eden Beroun! 4:2
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #33 Adam Florián, asistoval #13 Šimon Chňoupek (4:2)
22:12 Střídání brankářů na straně Berouna, Do brány jde hráč ze hřiště Šlejhar.
21:09 GÓL Sport Eden Beroun! 4:1
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #33 Adam Florián bez asistence (4:1)
21:09 Beroun šel do hry bez brankáře a přineslo to ovoce v podobě gólu.
19:55 Brankář Berouna je evidentně rozhozen.
19:23 Timeout Sport Eden Beroun
19:23 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 4:0
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #98 Jakub Hájek bez asistence (4:0)
19:23 Wow, Hájek z vlastní poloviny přes ceé hřiště nahodil míček a ten doskákal do branky. Tohle bude brankáře Berouna budit ze spánku ještě dlouho.
19:12 Přece jen přichází zajímavý moment. Unhošť dává další branku, Novan se trefil po nahrávce produktivního Halíře
18:12 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 3:0
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #28 Tomáš Novan, asistoval #17 Martin Halíř (3:0)
18:12 Hra v posledních minutách nenabízí zajímavé momenty
14:28 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:0
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #10 Vojtěch Černý bez asistence (2:0)
14:28 Olaláá, Černý vypálil z dálky a krásně trefil růžek branky. Diváky tato střela zvedla na nohy.
13:38 Další tvrdý zákrok, tentokrát za mantinelem hráč z Unhoště - pane rozhodčí, nemělo by se vylučovat?
13:00 Jdeme na druhou část, snad uvidíme více gólů a trochu více florbalovosti.
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Adam Šlejhar družstva Sport Eden Beroun
11:15 Tvrdý zákrok a hráč Berouna končí za mantinelem. Hlavní pořadatel musel naplno předvést své schopnosti při srovnávání manťáků.
10:00 Beroun tápe v rozehrávce a kombinaci. Unhošť je přímočařejší.
08:00 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 1:0
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #17 Martin Halíř bez asistence (1:0)
08:00 Halíře už sice dávno neplatí, avšak Halíř z Unhoště byl platný až dost. Unhošť vede 1:0 a je nutno říci, že zaslouženě.
07:10 Tým Berouna se ubránil v oslabení a opět se hraje 5 na 5
06:50 Utkání se hraje ve velkém tempu, tým Unhoště musí hrát v rozlišovácích.
05:03 Vyloučen hráč #70 Jan Špička družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za špatné střídání