34
  • 34 33:49
    Bohemians

FbŠ Bohemians Praha 8 C - FBC Slavia Praha 1:0
branky: 8. Jakub Šejbl; rozhodčí: Jaroslav Váňa - Jessica Keszi; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tadeáš Musil ? - Dominik Štemberk ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 0:0
35:38 Pérez, Tipto a Sedláček střílí jak na válečném poli. Brankář Bohemians drží tým.
33:49 Timeout FbŠ Bohemians Praha 8 C
33:49 Bohemians si po nepříjemných chvilkách před jejich brankou vzali time-out. Slavie vypadá namotivovaně a vsadím svoje trenky na to, že padne gól.
33:31 Přineslo to ovoce v podobě obrovské šance Slavie - konkrétně Tipta.
33:04 Fanoušci Bohemians vstali z mrtvých a začali fandit.
31:12 'My chceme gól, my chceme gól' - doufejmě že někdo přání fanoušků na tribuně vyslyší, začínáme se nudit.
30:36 Bohemians v přesilové hře neohrozilo bránu Slavie, která už je opět kompletní.
28:01 Nepříjemnost pro Slavii, ale Bohemka zatím nepůsobí při přesilové hře příliš sebejistě.
27:27 Vyloučen hráč #35 Jan Křížek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování florbalky
27:27 Vylučuje se nejen na záchodě ale i na hřišti.
26:58 Bláha s Meduličem vařili brankáře Slavie, gól to bohužel nepřineslo.
26:22 Bum, křup, cvak, au, cink - zvuky které zde slyšíme. Ale jeden nám stále chybí a to ten gólový.
24:15 Jdeme na to, jsme zvědaví co se bude dít. Zdá se, že Slavie naváže na zlepšený výkon, bohužel jim stojí v cestě brankář Bohemky.
23:45 Vypadá to, že do poslední třetiny půjdeme s neflorbalovým skórem 1:0 pro Bohemku. Tož ale koukat sa na to dá
23:32 Slavie se stále zlepšuje, svou hrou si začíná získávat snad i fanoušky Sparty.
20:57 Slavie začíná být více a více nebezpečná. Většinou se však jedná o individuální dovednosti jednotlivců. Pojďme si nahrávat hoši.
18:14 Něco slyším - to budou asi housličky, které nasadil Bláha obránci ze Slavie. Bohužel to k ničemu nevedlo.
16:06 Slavie spoléhá spíše na pevnou obranu a následné brejkové situaci. Naposledy se v ní objevil hráč s typickým český jménem - Vintoniv Nazar.
15:02 Slávista Sedláček se vydal na procházku až k soupeřově bráně, ale dopadlo to tím, že nám předvedl svoje sebevědomí a kvalitu brankář Bohemky.
12:35 Slavie začala více kombinovat, bohužel nahrávkám chybí kvalita. Nicméně se odehrává docela pohledný florbal.
11:59 První část končí a je nutno říct, že i přes vyrovnaný souboj má zatím Bohemians trochu něco navíc.
10:02 Dvorský ve velké šanci, brankář Slavie drží tým při životě.
07:38 GÓL FbŠ Bohemians Praha 8 C! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil #39 Jakub Šejbl bez asistence (1:0)
07:38 Šejbl byl nejspíš na brigádě u úklidové firmy, protože vymetl šibenici jak nikdo nikdy. Krása.
06:54 Hráč Šťastna ze Slavie se řítil sám na bránu, ovšem obránci Bohemky včas zatáhly za záchrannou brzdu.
05:04 Bohemians je zatím o něco lepší a daří se jí držet míček na polovině soupeře - ale jedno chybí. (gól)
03:21 Zatím je to hra ve jménu opatrnosti. Oba týmy se snaží neudělat chybu a zakládají si především na poctivé obraně.
00:01 Dobrý den, vítáme vás u začátku přenosu. Všichni jsme napjatí, co nám toto klasické derby týmu z Prahy přinese. Pojďme na to.