• 34 33:49
    2
    Tomáš NOVAN

Kanonýři Kladno B - FBC JELENI UNHOŠŤ 16:2
branky: 1. Jan Trkovský, 2. Matěj Čika, 10. Matyáš Nováček, 13. Matyáš Nováček, 17. Erik Weglarz, 17. Vojtěch Ptáček, 18. Petr Burgr, 25. Matyáš Nováček, 25. Vojtěch Ptáček, 28. Vojtěch Ptáček, 28. Matěj Čika, 29. Matyáš Nováček, 29. Petr Krejčík, 30. Matěj Čika, 30. Matyáš Nováček, 32. Matěj Čika - 20. Jakub Hájek, 26. Vojtěch Černý; rozhodčí: Václav Lauda - Jakub Heicl; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Pokorný ?, Jakub Pavlíček ? - Tomáš Brynda ?; po třetinách: 3:0, 4:1, 9:1
33:49 Vyloučen hráč #28 Tomáš Novan družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání
31:37 GÓL Kanonýři Kladno B! 16:2
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #98 Šimon Procházka (16:2)
29:44 GÓL Kanonýři Kladno B! 15:2
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #57 Matyáš Nováček, asistoval #9 Erik Weglarz (15:2)
29:44 Golman na druhé straně je zcela bez práce a Kladno útočí na debakl soupeře.
29:24 GÓL Kanonýři Kladno B! 14:2
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #15 Matěj Čika bez asistence (14:2)
28:52 GÓL Kanonýři Kladno B! 13:2
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #55 Petr Krejčík, asistoval #12 Kryštof Mirčevský (13:2)
28:21 Unhošť začíná dělat chyby a Kladno toho využívá zcela jasně.
28:01 GÓL Kanonýři Kladno B! 12:2
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #57 Matyáš Nováček bez asistence (12:2)
27:43 GÓL Kanonýři Kladno B! 11:2
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #25 Jan Hejný (11:2)
27:34 GÓL Kanonýři Kladno B! 10:2
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #66 Vojtěch Ptáček, asistoval #27 Vojtěch Hartman (10:2)
25:23 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 9:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #10 Vojtěch Černý, asistoval #2 Anna Vobořilová (9:2)
24:54 GÓL Kanonýři Kladno B! 9:1
24:37 GÓL Kanonýři Kladno B! 8:1
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #57 Matyáš Nováček, asistoval #96 Jakub Šoch (8:1)
24:00 Vyloučen hráč #7 Aleš Procházka družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:39 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 7:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #98 Jakub Hájek bez asistence (7:1)
19:39 Střídání brankáře. Nový brankář #97 Jakub Pavlíček družstva Kanonýři Kladno B
18:31 Unhošť zatím dostává nařezáno, dočkáme se dramatu?
18:31 Na comeback to zatím nevypadá.
17:16 GÓL Kanonýři Kladno B! 7:0
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #6 Petr Burgr, asistoval #98 Šimon Procházka (7:0)
17:10 Vyloučen hráč #7 Aleš Procházka družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání
16:47 Timeout FBC JELENI UNHOŠŤ
16:46 GÓL Kanonýři Kladno B! 6:0
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #66 Vojtěch Ptáček, asistoval #69 Jan Trkovský (6:0)
16:34 GÓL Kanonýři Kladno B! 5:0
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #9 Erik Weglarz, asistoval #96 Jakub Šoch (5:0)
12:42 GÓL Kanonýři Kladno B! 4:0
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #57 Matyáš Nováček, asistoval #3 Matěj Rybář (4:0)
10:05 I přes omlazenou sestavu Kanonýři jasně dominují.
09:37 GÓL Kanonýři Kladno B! 3:0
03:40 Vyloučen hráč #69 Jan Trkovský družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání
01:15 GÓL Kanonýři Kladno B! 2:0
00:40 GÓL Kanonýři Kladno B! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #69 Jan Trkovský bez asistence (1:0)