• 43 42:59
    6:2
    (Tvrdek)

Panthers Praha - ACEMA Sparta Praha B 6:2
branky: 11. Matthias Eška, 32. Marek Zelinka, 39. Kryštof Malý, 42. Jan Tvrdek, 43. Marek Zelinka, 43. Kryštof Malý - 35. Pavel Weiss, 42. Kryštof Plicka; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 1 + Karel Petrák 5:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Hušek ? - Jan Pauček ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 5:2
42:59 GÓL Panthers Praha! 6:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Kryštof Malý, asistoval #17 Jan Tvrdek (6:2)
42:09 GÓL Panthers Praha! 5:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 Marek Zelinka, asistoval #87 Filip Záveský (5:2)
41:51 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #75 Kryštof Plicka, asistoval #76 Pavel Weiss (4:2)
41:08 GÓL Panthers Praha! 4:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Jan Tvrdek z trestného střílení (4:1)
40:21 Timeout ACEMA Sparta Praha B
38:02 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Kryštof Malý bez asistence (3:1)
36:32 Vyloučen hráč #12 Karel Petrák družstva Panthers Praha na 5 minuty za vysoká florbalka
36:24 Vyloučen hráč #16 Filip Tlapa družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání
34:57 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #76 Pavel Weiss, asistoval #83 Jan Gregor (2:1)
31:52 GÓL Panthers Praha! 2:0
29:58 Utekla nám další třetina a skóre se nezměnilo. Zápasu chybí jiskra a přesná střelba.
24:22 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #92 Zdeněk Prokůpek.
23:00 Vyloučen hráč #21 Tadeáš Knapp družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání
20:52 V zápase se nic důležitého neudálo, tudíž jste o nic nepřišli.
17:05 Je mi líto, ale hlavní pisálek onlinu se šel převléct, tudíž to teď bude stát za nic.
15:01 Prohlášení Managera PRAGUE TIGERS: Nehodláme roztáčet finanční spirálu!
14:48 Hráči zatím ničí balónky jako na běžícím páse. Pořadatelská služba zuří!
14:00 Eška zase vyslal neskutečnou plívu, která teď ani nedoletěla do brány.
12:48 Zápas zatím baví asi jako první den školy.
11:50 Bárta se u přihrávky kroutí jako vrtačka. Velice zajímavé využití těla.
10:34 Eška vyslal nejpomalejší střelu co jsem kdy viděl a golmana Sparty tato rána asi zaskočila a loví balón z branky.
10:33 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Matthias Eška, asistoval #12 Karel Petrák (1:0)
10:00 Panteři se asi ještě neprobudili z letního spánku a Sparta asi nezvládla páteční večer.
09:05 Hráči zatím padají jako dříví v lese.
08:01 Tlapa teď upaloval jako o závod ale gól nedal.
07:42 Na střely to zatím je 2:1 pro Pantery
06:20 Přesto, že je venku celkem zima, tak v hale se to začíná vařit.
05:21 Zatím jsme svědky velice defenzivního florbalu.
04:30 Mánek vyskočil z trestné lavice a chtěl odčinit své vyloučení, ale chtěl až moc, takže z toho nebylo vůbec nic.
03:50 Malý upaloval v oslabení sám na branku ale zalekl se šance a trefil se jen do pupku golmana Sparty.
03:30 Sparta v přesilovce zatím neukázala vůbec nic!
02:25 Jsme svědky velice hloupého vyloučení. Být trenér tak zuřím!
02:24 Vyloučen hráč #56 Tomáš Mánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra bez florbalky
01:00 Sparta postavila nekompromisní beton a Panteři ho nemohou pokořit.
00:20 Zápas se zatím odehrává v neskutečném tempu!