• 45 44:57
    6:4
    (Škrdla)

Floorball Club FALCON - BLACK ANGELS B 6:4
branky: 26. Šimon Štěpán, 27. Jakub Škrdla, 34. Petr Nejedlý, 38. Jakub Škrdla, 45. Jakub Škrdla, 45. Petr Nejedlý - 17. Jakub Vávra, 23. Jakub Vávra, 25. Jakub Fišer, 33. Jakub Zářecký; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Přemysl Bališ; vyloučení: 1:1 + Jakub Fišer 5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Václav Paukner ? - Vlastimil Petrášek ?, Adam Zindulka ?; po třetinách: 0:0, 2:3, 4:1
44:57 GÓL Floorball Club FALCON! 6:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #48 Jakub Škrdla (6:4)
44:31 GÓL Floorball Club FALCON! 5:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #88 Šimon Štěpán (5:4)
44:31 Škrdlááá
43:00 Poslední dvě minuty třetí třetiny. Uvidíme nájezdy?
40:30 Rozhodčí teď důkladně domlouvá hráči hostí.
39:10 Škrdla v dalších šancích. Volny úder pro Falcon.
37:11 Škrdlis vyrovnává
37:10 GÓL Floorball Club FALCON! 4:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #45 Petr Nejedlý (4:4)
35:30 Šiška (BA)nad, do dvacáté třetí řady
34:30 Sledujeme festival zahozených šancí
33:09 Falcon dramatizuje utkání.
33:08 GÓL Floorball Club FALCON! 3:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #8 Tomáš Rydlo (3:4)
32:30 Chaberák Jakub Zářecký ví kde má stát a nekompromisně uklízí balón za záda brankáře.
32:29 GÓL BLACK ANGELS B! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #64 Jakub Zářecký, asistoval #30 Adam Svítil (2:4)
32:13 Kočku mám doma.
31:05 Tak zatím jsme svědky jen technických nedokonalostí.
30:01 Utkání graduje poslední částí. Udrží Black Angels vedení nebo Falcon převrátí zápas na svojí stranu? To a mnoho více se dozvíte v následujících minutách.
28:08 Rozhovor s trestancem Jonášem Homolou. Co se stalo? 'Chtěl sem zabránit gólu' Proč máte číslo 20? 'Bez komentáře' (smích) Jak věříte v týmu oslabení? 'Já jim věřím na 100%'
28:07 Vyloučen hráč #20 Jonáš Homola družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
26:20 Jakub Škrdleeeeee nekřesťansky proskákal hřiště a golmanovi nedal šanci.
26:19 GÓL Floorball Club FALCON! 2:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #67 David Budáč (2:3)
25:58 GÓL Floorball Club FALCON! 1:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #88 Šimon Štěpán, asistoval #67 David Budáč (1:3)
24:01 Kuba Fišer chladnokrevně skóruje.
24:00 GÓL BLACK ANGELS B! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #18 Jakub Fišer, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (0:3)
22:56 Rozhovor s trestancem Petrem Nejedlým? Co se stalo? 'Já nevim je to šport' Jak dlouho reprezentuješ Falcon? 'Od začátku' Jak jste spokojený s formou Jakuby Škrdly? 'Šlape exkrementy a nemá Sáru.
22:50 Vyloučen hráč #45 Petr Nejedlý družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
22:07 GÓL BLACK ANGELS B! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #46 Jakub Vávra, asistoval #27 Kryštof Vaněk (0:2)
22:06 Střídání brankáře. Nový brankář #25 Adam Zindulka družstva BLACK ANGELS B
19:43 Šiška je vychytralí jak liška a nekompromisně vykoupal Falcoňáka.
18:06 Jakub Škrdla je bez svého herního partnera Řadyho totálně vynulavenej.
17:07 Ostřílený matador Jakub Zářecký do oslabení ještě nenaskočil.
16:03 Jakub Vávra ukázal, že na GULZu není jen tak nadarmo a nekompromisně vymetá bližší vikýř. Golman úplně bez šance.
16:02 GÓL BLACK ANGELS B! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #46 Jakub Vávra, asistoval #37 Michael Wieser (0:1)
15:02 Rozhovor s trestancem Jakubem Fišerem. Proč jste se nechal takhle hloupě vyloučit? 'Aby to bylo zajímavější '
15:01 V první třetině se nestalo vůbec nic tak jsme online nepsali.
12:25 Vyloučen hráč #18 Jakub Fišer družstva BLACK ANGELS B na 5 minuty za vysoká florbalka