• 36 35:09
    1:9
    (Koudelka)

ACEMA Sparta Praha B - Prague Tigers 1:9
branky: 16. Pavel Weiss - 4. David Sgall, 5. David Koudelka, 13. Matyáš Sokol, 18. David Koudelka, 19. Teodor Bodlák, 26. David Koudelka, 26. Adam Gašpar, 30. Teodor Bodlák, 36. Teodor Bodlák; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 1 + Jan Gregor 5 + TT:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: David Klusáček ? - Pavel Malý ?; po třetinách: 0:3, 1:5, 0:1
37:30 Koudelka v tutovce, ale balonek mu sjíždí z čepele a hnedka z protiútoku zvoní tyčka ...
35:09 GÓL Prague Tigers! 1:9
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #41 Teodor Bodlák, asistoval #21 David Koudelka (1:9)
34:10 Vyloučen hráč #45 Adam Gašpar družstva Prague Tigers na 2 minuty za vražení zády
29:53 GÓL Prague Tigers! 1:8
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #41 Teodor Bodlák, asistoval #22 Martin Soukup (1:8)
27:30 Vyloučen hráč #83 Jan Gregor družstva ACEMA Sparta Praha B do konce utkání - technický trest
27:30 Vyloučen hráč #83 Jan Gregor družstva ACEMA Sparta Praha B na 5 minuty za hrubost
25:46 GÓL Prague Tigers! 1:7
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #45 Adam Gašpar, asistoval #4 Miloslav Stránský (1:7)
25:37 GÓL Prague Tigers! 1:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 David Koudelka, asistoval #41 Teodor Bodlák (1:6)
18:25 GÓL Prague Tigers! 1:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #41 Teodor Bodlák, asistoval #97 Jiří Navrátil (1:5)
18:25 Bodlák při chuti
17:23 GÓL Prague Tigers! 1:4
17:23 Dvě branky v rychlém sledu. Nejprve Sparta zakončuje od poloviny hřiště, kde balonek končí pod Malým, který balonek neměl ve svém držení a Sparta doráží do prázdné. Pak Tigers Koudelka šibenice po krásném uvolnění od Bodláka
15:25 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #76 Pavel Weiss, asistoval #13 Tomáš Suchý (1:3)
14:59 Malý si připisuje v poslední vteřině výborný zákrok suspenzorem, úplná pastva pro oči diváka!
12:28 GÓL Prague Tigers! 0:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #31 Matyáš Sokol, asistoval #12 Tobiáš Průša (0:3)
12:28 Vladimír Jambor (pozn. trenér Tigers) si po nádherné akci po mantinelu, kdy zakončoval Sokol mne svůj vous a je na vrcholu blaha
07:40 Hra se je nyní převážně ve středním pásmu, hostující Tigers točí balonek jako na kolotoči, ale bez výrazné šance
04:07 GÓL Prague Tigers! 0:2
04:07 Koudelka se po pasu od Bodláka prosazuje přes obranný val Sparty, nebyl prostě tak pevný jako u Thermopyl!
03:39 Vyloučen hráč #21 Tadeáš Knapp družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání
03:14 GÓL Prague Tigers! 0:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #8 David Sgall, asistoval #21 David Koudelka (0:1)
03:14 Skvělá souhra na trase Soukup - Koudelka - Sgall končí golasem!
01:20 Dle trenéra Sparty je čas, takže Sparta kombinuje na své polovině, ale tam operuje Sokol a s přesností chirurga je obírá o balonek
00:41 Sgall napřahuje od modré, jeho projektil chytá brankař domácích
00:01 Bodlák vyhrává úvodní buly, tribuny šílí!