• 39 38:26
    3:10
    (Krahulec)

FBC Kralupy n/V - BLACK ANGELS B 3:10
branky: 6. Kristián Malík, 9. Jan Řehák, 24. Jakub Manek - 5. Jan Michálek, 15. Tomáš Svoboda, 19. Aleš Majerník, 19. Aleš Majerník, 27. Aleš Majerník, 28. Jiří Hausmann, 29. Jan Michálek, 29. Michael Wieser, 38. Tomáš Svoboda, 39. Jan Michálek; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Adam Kocián ? - Vlastimil Petrášek ?; po třetinách: 2:2, 1:6, 0:2
38:26 GÓL BLACK ANGELS B! 3:10
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #48 Jan Michálek, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (3:10)
37:10 GÓL BLACK ANGELS B! 3:9
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #74 Tomáš Svoboda bez asistence (3:9)
36:33 Vyloučen hráč #37 Michael Wieser družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:43 Vyloučen hráč #9 Jakub Manek družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za hrubost
28:31 GÓL BLACK ANGELS B! 3:8
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #37 Michael Wieser, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (3:8)
28:12 GÓL BLACK ANGELS B! 3:7
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #48 Jan Michálek, asistoval #40 Lukáš Horák (3:7)
27:38 GÓL BLACK ANGELS B! 3:6
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #2 Jiří Hausmann, asistoval #18 Jakub Fišer (3:6)
26:49 GÓL BLACK ANGELS B! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #50 Aleš Majerník, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (3:5)
23:56 GÓL FBC Kralupy n/V! 3:4
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #9 Jakub Manek bez asistence (3:4)
18:42 GÓL BLACK ANGELS B! 2:4
18:08 GÓL BLACK ANGELS B! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #50 Aleš Majerník, asistoval #2 Jiří Hausmann (2:3)
18:08 Hráč BA se ocitl sám před brankou soupeře a mířil neomilně.
16:20 Největší šanci přesilovky si vypracoval vyloučený tým.
15:40 Střela v přesilovce provětrala jen boční síť.
14:36 Vyloučen hráč #3 Jan Müller družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za zvedání florbalky
14:21 GÓL BLACK ANGELS B! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #74 Tomáš Svoboda, asistoval #86 Václav Veverka (2:2)
12:25 Krásná kombinace Kralup skončila za zadním mantinelem.
08:08 GÓL FBC Kralupy n/V! 2:1
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #33 Jakub Šebesta (2:1)
05:25 GÓL FBC Kralupy n/V! 1:1
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #8 Tomáš Carvan (1:1)
05:25 'Brejk' Kralup byl zakončen neuvěřitelně: po zemi doprostřed, což překvapilo ne jen brankáře ale i střelce.
04:17 GÓL BLACK ANGELS B! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #48 Jan Michálek, asistoval #74 Tomáš Svoboda (0:1)
04:17 První gól zápasu padá po první střele zápasu do bránu týmu z Kralup.