0

0

0.

VŠO FLORBAL CHODOV B - Viking TJ Kobylisy 6:5pn
branky: 10. Matěj Tabášek, 11. Štěpán Vácha, 27. Jakub Dufek, 36. Michael Svatoš, 40. Adam Pospíchal, N Richard Marek - 21. Vojtěch Švara, 32. Ondřej Filip, 33. Vojtěch Švara, 34. Patrik Pavézka, 34. Patrik Pavézka; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Hodík ?, Martin Petr ? - Vojtěch Bíba ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:4, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #97 Patrik Pavézka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva VŠO FLORBAL CHODOV B hráč #23 Matěj Tabášek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #71 Vojtěch Švara , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva VŠO FLORBAL CHODOV B hráč #3 Richard Marek a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #55 Jan Lubina , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
44:22 Timeout VŠO FLORBAL CHODOV B
43:56 Timeout Viking TJ Kobylisy
40:50 Vyloučen hráč #55 Jan Lubina družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
39:33 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV B! 5:5
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil #34 Adam Pospíchal, asistoval #29 Jonáš Kulhavý (5:5)
35:48 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV B! 4:5
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil #63 Michael Svatoš, asistoval #10 Jakub Seger (4:5)
33:27 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #97 Patrik Pavézka, asistoval #71 Vojtěch Švara (3:5)
33:15 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #97 Patrik Pavézka, asistoval #46 Ondřej Krejčí (3:4)
32:08 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #71 Vojtěch Švara, asistoval #13 Albert Krejčí (3:3)
31:30 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #83 Ondřej Filip, asistoval #97 Patrik Pavézka (3:2)
26:29 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV B! 3:1
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #29 Jonáš Kulhavý (3:1)
23:30 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Martin Petr družstva VŠO FLORBAL CHODOV B
20:12 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #71 Vojtěch Švara, asistoval #44 Petr Dohnal (2:1)
15:54 Vyloučen hráč #55 Jan Lubina družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hra na zemi
10:52 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV B! 2:0
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil #83 Štěpán Vácha, asistoval #50 Aleš Weigner (2:0)
09:55 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV B! 1:0
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil #23 Matěj Tabášek, asistoval #34 Adam Pospíchal (1:0)