1:12
    Kryštof MAŇOUR
    (Píše)

BLACK ANGELS B - XPS Network Tatran Střešovice B 1:12
branky: 32. Kryštof Kostrhún - 2. Jiří Procházka, 5. Filip Píše, 9. Filip Píše, 15. Ondřej Fous, 22. Jiří Procházka, 28. Jiří Hadamovský, 30. Filip Píše, 30. Marek Macura, 37. Dominik Horák, 39. Filip Píše, 44. Jiří Hadamovský, 45. Kryštof Maňour; rozhodčí: Jiří Pochop - Martin Mašín; vyloučení: 1 + David Benda 5 + TT:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Trubka ?, Adam Trubka ?, Adam Trubka ? - Jan Linhart ?, Jan Linhart ?, Jan Linhart ?; po třetinách: 0:4, 0:4, 1:4
44:25 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 1:12
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #70 Kryštof Maňour, asistoval #10 Filip Píše (1:12)
43:44 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 1:11
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #44 Jiří Hadamovský bez asistence (1:11)
38:52 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 1:10
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #10 Filip Píše, asistoval #70 Kryštof Maňour (1:10)
36:27 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 1:9
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #80 Dominik Horák bez asistence (1:9)
31:52 GÓL BLACK ANGELS B! 1:8
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #54 Kryštof Kostrhún bez asistence (1:8)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Linhart družstva XPS Network Tatran Střešovice B
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #8 Adam Trubka družstva BLACK ANGELS B
29:51 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 0:8
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #73 Marek Macura, asistoval #98 Jan Bulderbergs (0:8)
29:15 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 0:7
27:38 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 0:6
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #44 Jiří Hadamovský, asistoval #92 Vojtěch Wojnar (0:6)
21:24 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 0:5
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #13 Jiří Procházka, asistoval #70 Kryštof Maňour (0:5)
18:44 Vyloučen hráč #96 David Benda družstva BLACK ANGELS B do konce utkání - technický trest
18:44 Vyloučen hráč #96 David Benda družstva BLACK ANGELS B na 5 minuty za neuvedení v sestavě
18:44 Vyloučen hráč #96 David Benda družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #8 Adam Trubka družstva BLACK ANGELS B
14:54 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 0:4
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #78 Ondřej Fous, asistoval #13 Jiří Procházka (0:4)
08:22 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 0:3
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #10 Filip Píše, asistoval #13 Jiří Procházka (0:3)
04:40 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 0:2
01:50 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 0:1
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #13 Jiří Procházka, asistoval #71 Jiří Calda (0:1)