0

2

3.

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FC Bučis Team 6:7pn
branky: 3. Marek Fryš, 14. Daniel Senko, 18. Štěpán Jabůrek, 32. Šimon Denkstein, 35. Josef Tůma, 41. Šimon Denkstein - 8. Šimon Pavlíček, 8. Erik Papež, 10. Jakub Daič, 18. Erik Papež, 25. Šimon Pavlíček, 42. Šimon Pavlíček; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Martin Baloun ? - Samuel Stárek ?; po třetinách: 2:3, 1:2, 3:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč #13 Michael Šiška a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice hráč #22 Josef Tůma , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč #88 Jan Wald a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice hráč #39 Marek Fryš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč #74 Erik Papež , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:09 GÓL FC Bučis Team! 6:6
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #74 Erik Papež (6:6)
40:10 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 6:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #25 Šimon Denkstein, asistoval #87 František Vrňata (6:5)
34:17 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #22 Josef Tůma z trestného střílení (5:5)
32:24 Vyloučen hráč #14 Kryštof Sedláček družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování florbalky
31:16 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #25 Šimon Denkstein, asistoval #81 Štěpán Jabůrek (4:5)
28:55 Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání
24:57 GÓL FC Bučis Team! 3:5
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #15 Adam Faško (3:5)
17:55 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #81 Štěpán Jabůrek, asistoval #22 Josef Tůma (3:4)
17:42 GÓL FC Bučis Team! 2:4
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #32 Samuel Stárek (2:4)
13:40 Vyloučen hráč #16 Šimon Pavlíček družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání
13:13 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #13 Daniel Senko bez asistence (2:3)
09:36 GÓL FC Bučis Team! 1:3
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #66 Jakub Daič, asistoval #9 Matyáš Bóday (1:3)
07:49 GÓL FC Bučis Team! 1:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #16 Šimon Pavlíček (1:2)
07:11 GÓL FC Bučis Team! 1:1
02:43 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #39 Marek Fryš, asistoval #14 Kryštof Sedláček (1:0)
02:36 Vyloučen hráč #15 Adam Faško družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře