6:5
    Klára DOKULILOVÁ
    (Nováková)

MLADÝCH NADĚJÍ - FBC Štíři Č. Budějovice 6:5
branky: 1. Markéta Šímová, 7. Aneta Burianová, 10. Lucie Krátká, 31. Markéta Šímová, 42. Jana Nováková, 45. Klára Dokulilová - 18. Denisa Řehořová, 21. Nikola Fuková, 24. Lucie Bicková, 39. Eva Stehlíková, 41. Lucie Bicková; rozhodčí: Eliška Hnojnová - Lenka Křiklánová; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Tereza Kubíčková ? - Anežka Dudáčková ?; po třetinách: 3:0, 0:3, 3:2
44:48 GÓL MLADÝCH NADĚJÍ! 6:5
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil #98 Klára Dokulilová, asistoval #61 Jana Nováková (6:5)
43:05 Timeout MLADÝCH NADĚJÍ
41:43 GÓL MLADÝCH NADĚJÍ! 5:5
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil #61 Jana Nováková, asistoval #98 Klára Dokulilová (5:5)
40:34 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #39 Lucie Bicková, asistoval #73 Anežka Dvořáková (4:5)
40:34 A máme tu komplikaci! Domácí golmance propadla střela do branky a rázem se stav otáčí na 5:4 pro tým Štírek!
38:39 Polovina poslední třetiny za námi a stále může vyhrát kdokoliv! Usměje se štěstí na týnské holky?
38:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #20 Eva Stehlíková bez asistence (4:4)
38:01 Skore opět srovnané. Po propadu v obraně máme stav 4:4
37:16 Krásná střela domácí hráčky Kačky Kupkové končí na hrudi hostující golmanky
34:56 V poslední třetině chci pozdravit tatínka Káji Hašlové, která v současné době táhne tým Rudých Dračic!
30:46 A máme tu další gól! Po tlaku v brankovišti dostala míček do branky Markét Šímová!
30:36 GÓL MLADÝCH NADĚJÍ! 4:3
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil #96 Markéta Šímová, asistoval #40 Lucie Krátká (4:3)
30:27 Po faulu hraje Týn
30:06 A máme tu poslední třetinu!
27:16 V polovině zápasu máme stav 3:3. Nutno říci, že jsme dva góly soupeři nabídli tak trošku sami.
24:33 A nyní skvělý zákrok domácí brankářky, která je teď jako zeď.
23:59 A máme srovnáno. Týnské hráčky na chvíli vypnuly a soupeř toho využil. Stav 3:3
23:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #39 Lucie Bicková, asistoval #66 Anežka Dudáčková (3:3)
22:53 Kapitánkou domácích je dnes Johana Vejvodová, která patří k oporám týmu dorostenek Týna nad Vltavou.
21:50 Ve druhé třetině bychom chtěli pozdravit i další členy rodiny od Anetky Paďourkové:
20:30 A máme tu další gól, ovšem v síti Týna. Po chybce domácí gólmanky snižuje soupeř na 2:3
20:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #33 Nikola Fuková bez asistence (3:2)
18:51 Hosté se pomalu dostávají do hry.
17:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Denisa Řehořová, asistoval #24 Karolína Hrubá (3:1)
17:52 A máme tu snížení! V přesilové hře se trefuje hráčka hostí.
17:19 Vyloučen hráč #87 Adéla Vrbková družstva MLADÝCH NADĚJÍ na 2 minuty za sekání
16:35 Po krásné akci byla blízko gólu Kristýna Stránská! A po ní hned Anet Burianová! Dočkáme se dalšího gólu?
15:56 Po faulu rozehrává Týn
15:01 A začínáme druhou třetinu!
14:59 Po první třetině máme stav 3:0 pro týnské hráčky! Hra odpovídá našemu očekávání. Diváci, pojďte podpořit naše holky!
14:30 Blíží se nám konec první třetiny! Zatím vychází vše dle předsstav!
13:00 Týnské hráčky mají šance i v oslabení! Nyní byla kousek od golu Markét Šímová
12:22 Oslabení zatím zvládají týnské holky na výbornou!
11:48 Vyloučen hráč #72 Aneta Burianová družstva MLADÝCH NADĚJÍ na 2 minuty za hra rukou
11:48 A máme tu první trest! Hráčka domácích je vyloučena za hru rukou. Tu ovšem viděli jen rozhodčí.
11:17 Hráčka Dračic, Jana Nováková, odvádí v obraně velmi kvalitní práci!
10:57 Po tvrdším faulu rozehrává Týn
09:14 GÓL MLADÝCH NADĚJÍ! 3:0
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil #40 Lucie Krátká bez asistence (3:0)
09:14 A máme tu další gól! Střelcem je Lucie Krátká, tahounka týmu juniorek! Zdravíme do Jindřichova Hradce!
08:12 Zdravím na tribunu maminku Anetky Paďourkové
06:56 Chybělo málo a byl zde 3. gól zápasu! Jana Nováková minula jen těsně!
06:14 GÓL MLADÝCH NADĚJÍ! 2:0
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil #72 Aneta Burianová bez asistence (2:0)
06:14 Po krásné akci trefuje horní růžek kapitánka dorostenek Anet Burianová
05:35 Po úvodním gólu se hra uklidnila. Soupeř se nedostává do výraznějších šancí. Obrana Týn je jako skála
04:00 Po dlouhé době vítáme v týmu Klárku Asterovou!
03:38 Nyní zvoní tyč i na straně hostí, po střele Lucie Krátké
02:32 A zvoní tyč! Kubíčková se jen ohlédla!
02:13 Nyní se hra přelévá z jedné stran na druhou.
00:34 GÓL MLADÝCH NADĚJÍ! 1:0
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil #96 Markéta Šímová bez asistence (1:0)
00:34 Po rychlé akci střílí gol domácích Markéta Šímová