45
  • 45 44:21
    Jablonec

BK REAL ROUDNICE n/L - FLORBAL JABLONEC 4:3
branky: 14. Richard Hartmann, 24. Adam Podzimek, 30. Jaroslav Gabriel, 33. Štěpán Šára - 12. Petr Frkala, 16. Ondřej Hašlar, 21. Mikuláš Brunclík; rozhodčí: Michal Honíšek - Ladislav Láska; vyloučení: 4:6 + Ondřej Hašlar OS; využití: 1:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Dominik Petrus Whitehead ? - Daniel Svoboda ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:0
45:00 Střely po 3. třetině: BK REAL ROUDNICE n/L- 13: FLORBAL JABLONEC- 9
44:21 Timeout FLORBAL JABLONEC
35:28 Trestné střílení družstva FLORBAL JABLONEC neproměnil #8 Petr Frkala.
32:04 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #23 Štěpán Šára, asistoval #37 Jaroslav Gabriel (4:3)
30:00 Střely po 2. třetině: BK REAL ROUDNICE n/L- 11: FLORBAL JABLONEC- 6
29:16 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #37 Jaroslav Gabriel, asistoval #19 Aleš Rubín (3:3)
28:39 Vyloučen hráč #13 Lukáš Preisler družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
26:03 Vyloučen hráč #4 Ondřej Hašlar družstva FLORBAL JABLONEC - osobní trest
26:03 Vyloučen hráč #4 Ondřej Hašlar družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nesportovní chování
23:23 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:3
Vlastní branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #27 Adam Podzimek (2:3)
22:25 Vyloučen hráč #21 Richard Hartmann družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
21:39 Vyloučen hráč #2 Mikuláš Brunclík družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování florbalky
21:34 Vyloučen hráč #17 Jakub Horčička družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře
20:40 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #2 Mikuláš Brunclík bez asistence (1:3)
19:20 Vyloučen hráč #24 Jan Vajgl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
16:41 Vyloučen hráč #13 Lukáš Preisler družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování florbalky
15:49 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Ondřej Hašlar bez asistence (1:2)
15:00 Držení balonku JBC-52% : ROU- 48%
15:00 Střely na branku po první třetině BK REAL ROUDNICE n/L: 8, FLORBAL JABLONEC: 11
13:47 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Richard Hartmann, asistoval #33 Lubor Hanžl (1:1)
11:50 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #8 Petr Frkala bez asistence (0:1)
11:50 Dočkali jsme se konečně branky. Po chybě obránce se Jablonecký útočník dostal do úniku a překvapil golmana přesnou jedovatou střelou. Radost pohledět.
11:22 Golmani obou stran zatím stráží své svatyně velmi bedlivě.
10:03 Vyloučen hráč #9 Ondřej Jašek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování florbalky
08:54 Hráč FBC Liberec Roman Kopecký flirtuje s fotografkou.
08:15 Jablonec se dostal do šance v podobě samostatného úniku, ale zakončení chybělo trocha zkušeností a umístění.
07:50 Jablonec nepředvedl za přesilovku nic zajímavého. A stav je stále bezbrankový.
07:38 Roudnice je zpět v plné síle. Počet hráčů na hřišti je srovnán.
05:45 Jablonci se naskytla zajímavá možnost v podobě přesilové hry 5 na 3. Uvidíme co z toho vymyslí.
05:38 Vyloučen hráč #18 Daniel Pilař družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za blokování florbalky
05:02 Vyloučen hráč #24 Jan Vajgl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:50 Jablonec nalezl klid na svých holích a předvádí nám pěknou ofenzivní hru.
02:50 Hraje se nahoru dolu. Dominantní mužstvo zatím nemůžeme určit.
01:24 Zatím velmi vyrovnané klání