5:3
    Petr HROCH
    (Jarolímek)

FBC SION - DDM Nová Generace - TJ Sokol Jaroměř 5:3
branky: 5. David Jedlička, 16. Michal Doubek, 18. Michal Doubek, 20. David Jedlička, 21. David Jedlička - 3. Adam Průša, 20. Tomáš Jarolímek, 22. Petr Hroch; rozhodčí: Filip Ryant - David Růžička; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Tomáš Vavřička 16 - Jakub Kučera 12; po třetinách: 1:1, 4:2
21:48 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Petr Hroch, asistoval #2 Tomáš Jarolímek (5:3)
20:41 Timeout TJ Sokol Jaroměř
20:41 Vyloučen hráč #11 Leoš Bárta družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za hra rukou
20:37 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 5:2
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #7 David Jedlička bez asistence (5:2)
20:05 Jaroměř se vzchopila a bude zajímavé sledovat konec utkání, ale čas teď doslova letí
19:47 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #2 Tomáš Jarolímek, asistoval #6 Adam Průša (4:2)
19:17 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 4:1
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #7 David Jedlička, asistoval #91 Lukáš Viglaský (4:1)
17:58 Hráči SIONU nyní působí lepším dojmem a drží si míček stále na svých hokejkách
17:08 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 3:1
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #18 Michal Doubek bez asistence (3:1)
16:06 Jaroměř se snaží rychle vyrovnat a za poslední minutu zaznamenala hned několik střel, se kterými si musel poradit brankář domácích
15:36 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 2:1
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #18 Michal Doubek, asistoval #13 Martin Cupal (2:1)
07:11 SION nahodil míček do útoku a kombinuje
06:41 Martin Cupal z týmu SION vypálil tvrdou ránu kousek od brankové konstrukce
04:28 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 1:1
04:07 FBC SION se vzpamatoval z úvodní branky a tvoří si brankové příležitosti
02:45 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #6 Adam Průša, asistoval #4 Jiří Lhotský (0:1)
01:05 Kapitán hostů předvádí obrovský hlad po gólech a vytváří útočné akce