45
  • 45 44:21
    2

SK JUVENIS PŘIBYSLAV - PSKC Okříšky 14:6
branky: 9. Filip Bačkovský, 9. Martin Škareda, 11. Filip Bačkovský, 12. Marek Sobotka, 15. Jan Závodný, 21. Radek Procházka, 23. Jan Závodný, 24. Jan Závodný, 25. Radek Procházka, 27. Filip Bačkovský, 34. Marek Sobotka, 35. Filip Bačkovský, 38. Václav Peksa, 42. Radek Procházka - 19. Petr Pojer, 19. Denis Brabec, 19. Denis Brabec, 26. Michal Pařízek, 32. Petr Pojer, 40. Vítězslav Hekrdla; rozhodčí: Pavel Urbánek - Bronislav Návojský; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Miloslav Bratršovský ? - Radek Korba ?; po třetinách: 5:0, 5:4, 4:2
44:21 Vyloučen hráč #37 Radek Procházka družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV na 2 minuty za sekání
41:47 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 14:6
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #37 Radek Procházka, asistoval #36 Jan Závodný (14:6)
40:59 Vyloučen hráč #24 Václav Peksa družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV na 2 minuty za vysoká florbalka
39:07 Timeout PSKC Okříšky
39:07 GÓL PSKC Okříšky! 13:6
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #7 Vítězslav Hekrdla bez asistence (13:6)
37:06 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 13:5
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #24 Václav Peksa, asistoval #23 Marek Sobotka (13:5)
35:58 Vyloučen hráč #71 Petr Pojer družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za hra bez florbalky
34:04 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 12:5
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #22 Filip Bačkovský bez asistence (12:5)
33:28 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 11:5
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #23 Marek Sobotka, asistoval #36 Jan Závodný (11:5)
31:24 GÓL PSKC Okříšky! 10:5
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #71 Petr Pojer bez asistence (10:5)
26:03 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 10:4
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #22 Filip Bačkovský, asistoval #37 Radek Procházka (10:4)
25:26 GÓL PSKC Okříšky! 9:4
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #47 Michal Pařízek z trestného střílení (9:4)
24:04 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 9:3
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #37 Radek Procházka, asistoval #22 Filip Bačkovský (9:3)
23:23 Vyloučen hráč #30 Jan Vytlačil družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV na 2 minuty za sekání
23:16 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 8:3
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #36 Jan Závodný bez asistence (8:3)
22:35 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 7:3
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #36 Jan Závodný, asistoval #21 Radim Sobotka (7:3)
20:20 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 6:3
18:58 GÓL PSKC Okříšky! 5:3
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #17 Denis Brabec, asistoval #75 Adam Ampapa (5:3)
18:34 GÓL PSKC Okříšky! 5:2
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #17 Denis Brabec bez asistence (5:2)
18:20 GÓL PSKC Okříšky! 5:1
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #71 Petr Pojer bez asistence (5:1)
14:47 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 5:0
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #36 Jan Závodný, asistoval #24 Václav Peksa (5:0)
12:21 Vyloučen hráč #71 Petr Pojer družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za sekání
11:23 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 4:0
10:16 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 3:0
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #22 Filip Bačkovský, asistoval #23 Marek Sobotka (3:0)
08:51 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 2:0
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil #25 Martin Škareda, asistoval #36 Jan Závodný (2:0)
08:39 GÓL SK JUVENIS PŘIBYSLAV! 1:0