44
  • 44 43:07
    2

PSKC Okříšky - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 5:7
branky: 1. Zbyněk Doležal, 2. Pavel Pospíšil, 3. Vojtěch Adam, 26. Tomáš Kuchyňa, 32. Vojtěch Adam - 11. Filip Košina, 26. Michal Veselovský, 29. Adam Veselovský, 30. Jiří Lapeš, 33. Adam Veselovský, 34. Stanislav Doležal, 43. Martin Kolář; rozhodčí: Martin Preclík - Martin Halousek; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Radek Korba 19 - Michal Novák 19; po třetinách: 3:1, 1:3, 1:3
44:32 Okříšky zkouší hru bez golamana
43:20 Síly na hřišti se vyrovnávají
43:07 Vyloučen hráč #21 Martin Kolář družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za vysoká florbalka
42:23 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #21 Martin Kolář, asistoval #77 Adam Veselovský (5:7)
41:49 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
41:49 Vyloučen hráč #75 Adam Ampapa družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nesportovní chování
41:49 Vyloučen hráč #6 Vítězslav Hekrdla družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za špatné střídání
40:45 Krásné nahození do předbrankového prostoru od Ampapy, ovšem teč mimo bránu
39:30 Velice důležitý zákrok Radka Korby, který dává svému týmu šanci vrátit se do hry
38:44 Hra probíhá ve vysokém tempu
34:44 3 na 1, Brod však šanci nevyužil
34:11 Do šance se dostal Kuchyňa, míček však končí vysoko nad brankou
33:11 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:6
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #85 Stanislav Doležal bez asistence (5:6)
33:11 Doležal posílá svůj tým do vedení
32:01 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #77 Adam Veselovský, asistoval #21 Martin Kolář (5:5)
31:43 Nahrávka z půlky hřistě od Kuchyni, míček v síti
31:42 GÓL PSKC Okříšky! 5:4
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #11 Vojtěch Adam, asistoval #56 Tomáš Kuchyňa (5:4)
31:05 Krásná crossová nahrávka z hole Kuchyni, následnou střelu brodská obrana zachytila včas
30:03 U míče jako první domácí, tedy Okříšky
29:58 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #9 Jiří Lapeš, asistoval #11 Filip Košina (4:4)
29:58 2 sekundy před koncem třetiny se ke střele dostal celek z Havlíčkova Brodu, hráč s č. 9 trefuje přesně a vyrovnává skore utkání
28:43 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #77 Adam Veselovský bez asistence (4:3)
28:43 Hned z trestné lavice se do úniku dostal Adam Veselovský, který trefuje bekhendem balon a síť za domácím golmanem se vlní
28:35 Brod v plném počtu
27:55 Domácím se nedaří pokořit golmana Brodu
26:35 Vyloučen hráč #77 Adam Veselovský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
25:57 GÓL PSKC Okříšky! 4:2
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #56 Tomáš Kuchyňa, asistoval #11 Vojtěch Adam (4:2)
25:57 Rychlá odpověď, po krásné nahrávce s přehledem Kuchyňa
25:57 Rychlá opověď, po krásné nahávce s přehledem trefuje Kuchyňa
25:18 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #44 Michal Veselovský, asistoval #77 Adam Veselovský (3:2)
25:18 Máme deja vu, brácha na bráchu, přesně jako v minulém zápase
23:00 Krásně naservíroval balon před bránu domácí kapitán , který hráč před branou netrefuje
22:12 Dlouhý pas od Brodu končí až v rukou domácího golmana
20:36 Krásný cross od domácího hráče s č. 6 na kapitána s č. 17, důležitý zákrok si připisuje golman Brodu
19:24 Překvapit golmana se teď pokusila brodská 77, Korba střelu s přehledem chytá
17:50 k balonu se dostal Brod a pokouší se překonat domácího golmana, bez úspěchu
17:15 Míček má v ruce golman hostí
15:55 První větší šance, chopil se jí právě Havlíčkův Brod, zpětná nahrávka na nabíhajícího hráče do velkého brankoviště bohužel mnevyšla
15:40 Brod teď více na balonu
15:02 Vyhrané vhazování si připisují domácí, tedy Okříšky
15:01 Hráči se schází na buly v druhé třetině
14:37 Trestné střílení družstva PSKC Okříšky neproměnil #75 Adam Ampapa.
14:37 Domácí hráč s č. 75 si vynutil trestné střílení
14:05 Golman opět 100%, krásne 2 po sobě jdoucí zákroky
12:39 Krásný zákrok domácího muže v masce, který podržel svůj tým
11:13 Do přečíslení 2 na 1 se dostal Brod, krásné kombinace 11 s 9, které plynuly do krásného golu do prázdné brány, domácí golman bez šance
10:13 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #11 Filip Košina, asistoval #9 Jiří Lapeš (3:1)
09:44 Do šance se dostal brodský hráč s č. 9, buhužel trefuje boční síť
09:19 Brod v plném počtu
08:13 Umíče jsou kluci s početní výhodou a kombinují na útočné polovině
07:19 Vyloučen hráč #85 Stanislav Doležal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování
06:30 Brod kombinuje na své polovině
05:06 Okříšky zkouší dloujé balony, však marně.. Brodská obrana je s klidem likviduje
04:27 Nához na bránu od 75, golman má míček v náručí
03:46 Svůj um ukazijí i kluci s Havlíčkova Brodu, golman vyráží
02:44 Nevydařená střela a následný pád v podáni již zmiňovaného Kuchyni
02:10 Do první šance hostí se dostal Adam Veselovský, bohužel mimo bránu
02:08 GÓL PSKC Okříšky! 3:0
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #11 Vojtěch Adam, asistoval #43 Pavel Pospíšil (3:0)
01:57 GÓL PSKC Okříšky! 2:0
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #43 Pavel Pospíšil, asistoval #56 Tomáš Kuchyňa (2:0)
01:57 Krásná nahrávka z rohu hřiště v podání Kuchyni skončia v síti
00:32 GÓL PSKC Okříšky! 1:0
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #70 Zbyněk Doležal, asistoval #11 Vojtěch Adam (1:0)
00:32 Skore otevírá domácí celek, kterým jsou Okříšky
00:02 Balonnek vyhráli Okříšky