15:2
    Jan VOKÁČ
    ()

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBC Vipers Most 15:2p
branky: 1. Aneta Weissová, 2. Jan Vokáč, 13. Jan Vokáč, 14. Jáchym Chalupný, 15. Martin Dvořák, 16. Martin Dvořák, 17. Aneta Weissová, 18. Jan Vokáč, 21. Lukáš Kaprhál, 22. Aneta Weissová, 38. Lukáš Kaprhál, 39. Jáchym Chalupný, 41. Jan Vokáč, 43. Martin Dvořák, 45. Jan Vokáč - 14. Patrik Hanousek, 39. Patrik Hanousek; rozhodčí: Jan Vanik - Miroslav Josef Polák; vyloučení: 4 + Lukáš Balín TT:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Fuňák 3, Lukáš Vostárek 24 - Jakub Alfery 11; po třetinách: 2:0, 8:1, 5:1
Ukončení prodloužení
44:24 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 15:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč bez asistence (15:2)
42:38 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 14:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák, asistoval #91 Lukáš Kaprhál (14:2)
40:48 Vyloučen hráč #14 Lukáš Balín družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
40:48 Vyloučen hráč #14 Lukáš Balín družstva SK BIVOJ LITVÍNOV do konce utkání - technický trest
40:14 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 13:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč bez asistence (13:2)
38:58 GÓL FBC Vipers Most! 12:2
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #88 Patrik Hanousek, asistoval #68 Jiří Wilhelm (12:2)
38:01 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 12:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #86 Jáchym Chalupný, asistoval #14 Lukáš Balín (12:1)
37:48 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 11:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Lukáš Kaprhál, asistoval #4 Jan Vokáč (11:1)
36:57 Vyloučen hráč #44 Pavel Souček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:00 Zahájení prodloužení
21:13 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 10:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #42 Aneta Weissová, asistoval #86 Jáchym Chalupný (10:1)
20:42 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 9:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Lukáš Kaprhál, asistoval #68 Martin Dvořák (9:1)
17:32 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč, asistoval #42 Aneta Weissová (8:1)
16:15 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #42 Aneta Weissová, asistoval #91 Lukáš Kaprhál (7:1)
16:15 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Lukáš Vostárek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
15:15 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák, asistoval #42 Aneta Weissová (6:1)
14:04 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:1
13:32 GÓL FBC Vipers Most! 4:1
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #88 Patrik Hanousek bez asistence (4:1)
13:20 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #86 Jáchym Chalupný bez asistence (4:0)
12:49 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč bez asistence (3:0)
04:54 Vyloučen hráč #44 David Volf družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za hra bez florbalky
03:51 Vyloučen hráč #68 Martin Dvořák družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
02:26 Vyloučen hráč #14 Lukáš Balín družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
01:38 Vyloučen hráč #44 David Volf družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
01:05 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:0
00:30 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #42 Aneta Weissová bez asistence (1:0)