• 45 44:40
    6:4
    (Marek)

Florbal Chomutov B - BK REAL ROUDNICE n/L 6:4
branky: 3. Michal Marek, 10. Daniel Horáček, 12. Michal Marek, 21. Jan Vondráček, 32. Matyáš Müller, 45. Daniel Horáček - 2. Jaroslav Gabriel, 4. Richard Hartmann, 19. Jan Urban, 22. David Zeman; rozhodčí: Marek Čelonk - Matěj Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Gaier 5, Jakub Gaier 5, Jakub Gaier 6 - Dominik Petrus Whitehead 4, Dominik Petrus Whitehead 3, Dominik Petrus Whitehead 3; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:0
44:59 A je rozhodnuto. Chomutov si odváží 3 body.
44:40 GÓL Florbal Chomutov B! 6:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #3 Daniel Horáček, asistoval #28 Michal Marek (6:4)
44:30 Timeout pro tým Roudnice.
44:30 Dobrý tlak týmu Roudnice. Zbývá posledních 30 vteřin.
43:00 Probíhájí poslední 2 minuty 3.třetiny.
40:46 Dobrá střela Zemana bohužel míří nad branku.
39:15 Do hry se dostává jedenáctý hráč týmu Roudnice, Aleš Rubín.
39:10 Gabriel v obrovské šanci, avšak skóre nezměnil.
36:00 Jan Vajgl nejspíš dnes obědval sekanou.
35:05 Šára v dobré šanci, kterou bohužel neproměnil.
34:50 Tým Roudnice je v plném počtu.
32:50 Vyloučen hráč #23 Štěpán Šára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
31:43 GÓL Florbal Chomutov B! 5:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #8 Matyáš Müller bez asistence (5:4)
31:43 Chomutov se dostává znovu do vedení.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Gaier družstva Florbal Chomutov B
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #70 Dominik Petrus Whitehead družstva BK REAL ROUDNICE n/L
29:00 Tým Chomutova je v plném počtu.
27:47 Vynikající zákrok Gaiera.
27:00 Vyloučen hráč #8 Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:29 Tým Roudnice je v plném počtu.
25:55 Výborný blok Šáry.
24:29 Vyloučen hráč #26 Ondřej Kára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hra rukou
24:20 Chomutovský hráč netrefuje prázdnou bránu.
23:20 Z florbalu jsme se na chvilku přesunuli na šermířské bojiště.
21:46 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:4
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #35 David Zeman, asistoval #23 Štěpán Šára (4:4)
21:46 Přesná střela Zemana vyrovnává dnešní utkání.
20:20 GÓL Florbal Chomutov B! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #16 Jan Vondráček, asistoval #21 Patrik Karger (4:3)
20:20 Vondráček střílí a dostává svůj tým do vedení.
18:20 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #34 Jan Urban bez asistence (3:3)
18:20 Utkání je znovu nerozhodně. Za tým BK REAL Roudnice n/L se prosadil Jan Urban.
16:13 Chomutov je v plném počtu.
15:45 Dobrá střela Pilaře bohužel míjí branku.
14:13 Vyloučen hráč #21 Patrik Karger družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za špatné střídání
14:13 Chomutov špatně vystřídal a tak si Roudničtí hráči poprvé v dnešním utkání zahrají přesilovku.
14:00 Chomutovský hráč trefuje tyč.
11:16 GÓL Florbal Chomutov B! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #28 Michal Marek bez asistence (3:2)
11:16 Po Markově přesné střele se Chomutov ujímá vedení.
09:22 GÓL Florbal Chomutov B! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #3 Daniel Horáček, asistoval #42 Matyáš Rauscher (2:2)
09:22 Chomutov se dostal do dobré šance, kterou proměnil. Stav je nerozhodný.
08:01 Gabriel obrovskou šanci neproměnil.
07:14 Dobrý zákrok chomutovského brankáře.
06:05 Slaby střela byla slabá. Brankář bez potíží.
05:14 Šára po samostatném úniku trefuje pouze pravou tyč.
03:58 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Richard Hartmann, asistoval #18 Daniel Pilař (1:2)
03:58 Hartmannova střela končí v sítí. BK REAL Roudnice n/L se dostává do vedení.
03:39 Utkání od začátku nabírá vysoké tempo.
02:45 Gabrielova střela škrtla pouze horní tyč:
02:40 GÓL Florbal Chomutov B! 1:1
01:30 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 0:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #37 Jaroslav Gabriel, asistoval #35 David Zeman (0:1)