• 45 44:59
    2
    Matěj SLABA

BK REAL ROUDNICE n/L - FLORBAL JABLONEC 4:4
branky: 13. Jan Urban, 23. Daniel Pilař, 44. Štěpán Šára, 44. Richard Hartmann - 14. Dalibor Čirlič, 22. Petr Frkala, 29. Matěj Vedral, 42. Jakub Daníček; rozhodčí: Matěj Novák - Marek Čelonk; vyloučení: 3 + David Zeman 5:4 + Lukáš Preisler 5; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Dominik Petrus Whitehead 5, Dominik Petrus Whitehead 6, Dominik Petrus Whitehead 4 - Daniel Svoboda 7, Daniel Svoboda 6, Daniel Svoboda 6; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1
44:59 Vyloučen hráč #27 Matěj Slaba družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře
44:59 Body budou rozděleny, Všem divákům z komentátorského stanoviště děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne.
44:59 A přeci jen tu máme ještě jedno vyloučení.
43:23 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:4
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Richard Hartmann bez asistence (4:4)
43:23 Richard Hartmann neomylně vymetl pavučinky v růžku, srovnává stav skóre.
43:09 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:4
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #23 Štěpán Šára, asistoval #35 David Zeman (3:4)
43:09 Štěpán Šára se konečně trefil a snižuje náskok Jablonce.
43:00 Probíhají poslední 2 minuty 3.třetiny.
41:35 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #91 Jakub Daníček bez asistence (2:4)
41:35 Jablonecký hráč nedal brankáři šanci a spojnici dává gól.
39:45 Roudnici v pěkném přečíslení 3 na 2 už chyběl jen ten gól.
37:35 Aleš Rubín se nám právě ztratil za mantinelem.
36:46 Pilaře střela letí mimo bránu.
36:08 Štěpán Šára lítá po hřišti jak motorová myš.
34:45 Utkání začíná mít docela velké grády. Nyní se fanoušci předhánějí, kdo bude víc slyšet.
33:35 Jablonec v plném počtu.
32:35 Roudnici už chybí jen trošku toho štěstíčka.
31:35 Vyloučen hráč #24 Mikuláš Brunclík družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za špatné střídání
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Daniel Svoboda družstva FLORBAL JABLONEC
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #70 Dominik Petrus Whitehead družstva BK REAL ROUDNICE n/L
28:07 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #9 Matěj Vedral bez asistence (2:3)
28:07 Jablonec míří přesně a ujímá se vedení.
27:27 Jablonecký gólman zůstal ležet na zádech a tak nebyl roudnický gól uznán.
26:05 Jablonec vyslal nebezpečnou střelu.
25:41 Zeman se po dlouhých 5 minutách dostává do hry.
24:09 V tomto zápase se hraje spíše na dřevna než na góly. Gabrielova střela není výjimkou.
23:36 Vyloučen hráč #13 Lukáš Preisler družstva FLORBAL JABLONEC na 5 minuty za nedovolené vrážení
23:24 A máme tu další vyloučení, Hráči se na trestné lavici střídají jak na pouťové atrakci.
22:53 Při roudnickém brankáři stálo štěstí. Od dřevna se míček odrazil na čáru a ven.
22:33 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař bez asistence (2:2)
22:33 Pilař srovnává dnešní utkání.
21:14 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #8 Petr Frkala bez asistence (1:2)
21:13 Střídačka se přesouvá na trestnou lavici, tento zápas začíná připomínat jatka.
20:41 Vyloučen hráč #13 Lukáš Preisler družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost
20:41 Vyloučen hráč #35 David Zeman družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 5 minuty za hrubost
20:05 Vyloučen hráč #24 Mikuláš Brunclík družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost
20:05 Vyloučen hráč #37 Jaroslav Gabriel družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost
20:00 Gabriel si nenechá nic líbit. A už zahřívá místo na trestné lavici.
19:58 Vyloučen hráč #11 Filip Mikšaník družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
18:30 Právě se do hry dostal i náš laptop. Opatrně prosím.
17:30 Zeman nevěřícně kroutí hlavou. Jeho střela skončila kousek před brankovou čárou.
15:20 Zpráva pro novináře: Dnešnímu utkání přihlíží 17 diváků. Je vyprodáno. Děkujeme.
13:48 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #16 Dalibor Čirlič, asistoval #6 Jan Šusta (1:1)
13:48 Tým Jablonce odpovídá rychlou a svižnou akcí.
12:49 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #34 Jan Urban bez asistence (1:0)
12:49 Po samostatném úniku se dostal do šance Jan Urban a překonal brankáře střelou z kategorie ,,Pojď sem, kam jdeš' a lehkým lobíkem zavěsil pod dřevno. Otevirá tak skóre dnešního utkání.
12:20 Tento duel zatím nabízí bojovnost, ale postrádá góly.
11:06 Dobrou střelu Jablonce vyráží Whitehead.
10:20 Šára se snažil nahrát Gabrielovi, ten jeho přihrávku nezpracoval. Na míčku je tedy znovu Jablonec.
08:45 Borňas proběhl celé hřiště, avšak zakončit nedokázal.
08:19 Roudnice je v plném počtu.
07:52 Tým Roudnice se zatím statečně brání.
06:19 Vyloučen hráč #27 Matěj Slaba družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:19 Tým Jablonce si užívá početní převahu.
06:05 Roudničtí postavili kvalitní zeď. Střela neprošla.
05:50 Za roudnickým gólmanem zazvonila tyč.
04:30 Matěj Slaba není duch, a proto tahle střela neměla šanci projít na brankáře.
03:24 Hra se přelévá ze strany na stranu.
01:11 Zeman minul bránu, ale i tak se snaží utkání užít, jelikož je na domácí půdě.
00:05 Zatím víc hraje tým z Roudnice. Jablonec jen pozoruje.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým Roudnice.