• 59 58:51
    9:7
    (Šik)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Florbal Ústí 9:7
branky: 2. Jan Horák, 5. Jan Malič, 8. Filip Folauf, 10. Patrik Šebek, 24. Jan Malič, 31. Hynek Soukup, 48. Matěj Pěnička, 57. Jiří Kratina, 59. Matěj Pěnička - 5. Jan Sattler, 29. Jakub Verner, 30. Václav Vavruška, 35. Jakub Krupica, 38. Adam Pucarević, 39. Dan Semerád, 57. Jan Peška; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Filip Šik 24 - Dominik Hrabě 28; po třetinách: 4:1, 2:5, 3:1
60:00 Komentář trenéra Florbal Ústí Marka Vojty: Pěkné utkání proti velmi silnému soupeři. Pro nás velká inspirace a jsme rádi, že jsme dokázali zachytit tempo utkání a od druhé třetiny hráli více odvážně. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra Bohemians Tomáš Folauf: Hezký, rychlý zápas, který se musel líbit. Hezké góly z obou stran. Z naší strany první polovina byla dobrá, v druhé polovině jsme polevili a začali dělat zbytečné individuální chyby. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 střely ve třetí části domácí 10 Ústí 8
59:30 posledních 30 vteřin třetí třetiny
58:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #1 Filip Šik (9:7)
58:51 nedáš dostaneš- střelu Ústí gólman Filip Šik chytá a vzápětí si připisuje i asistenci
57:30 Ústecký gólman si připisuje další dva pěkné zákroky
56:39 GÓL Florbal Ústí! 8:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #62 Jan Peška bez asistence (8:7)
56:08 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Jiří Kratina, asistoval #7 Patrik Šebek (8:6)
56:08 Bohemians navyšují vedení o dvě branky
55:21 hosté v plném počtu
54:06 domácí usazeni v pásmu hostů , a roztáčejí kolotoč přihrávek
53:21 Vyloučen hráč #96 Adam Pucarević družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
52:25 sledujeme spíše přehlídku gólmanských zákroků než hráčské výkony
51:28 veškeré střelecké pokusy zatím na obou stranách jdou mimo bránu či do gólmanů
48:59 zápas už postrádá tu atraktivitu co měl v počátku, je plný zbytečného sekání a dalších faulů
47:50 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #3 Filip Horák (7:6)
47:50 tak se domácí dočkali a opět se ujímají vedení
47:28 domácí stále drží pásmo a zkouší se dostat do šance
46:39 domácí u míčku , ale ke střele se né a né dostat
43:59 domácí se ubránili a pokračujeme ve hře 5 na 5
43:00 rozehrávat budou hosté od své brány
41:57 Vyloučen hráč #7 Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za zdržování hry
41:12 střela Filipa Horáka razítkuje pouze tyčku
40:01 hostům se nepodařilo nastoupit včas ke třetí třetině a rozhodčí udělují dvouminutový trest
40:00 Vyloučen hráč #58 Jakub Verner družstva Florbal Ústí na 2 minuty za zdržování hry
40:00 střely na bránu ve druhé třetině Bohemians 11 a Ústí 15
38:20 GÓL Florbal Ústí! 6:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Dan Semerád, asistoval #21 Pavel Vlček (6:6)
38:20 a je to tu Ústí se podařilo další rychlou brankou srovnat stav
37:08 GÓL Florbal Ústí! 6:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Adam Pucarević, asistoval #72 Jan Medek (6:5)
37:08 domácí povolují vlastní chybou , další snížení a už máme rozdíl pouze jediného gólu
36:12 Ústecký Friedl se pokusil o další snížení , míček míjí branku
34:10 GÓL Florbal Ústí! 6:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Jakub Krupica, asistoval #62 Jan Peška (6:4)
34:10 přesilovka využita , první střelu ještě Šik bravůrně vyrazil na druhou již byl krátký
33:51 Timeout Florbal Ústí
33:51 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
33:51 tak konečně
33:01 domácím stále nedaří mít míček pod kontrolou
32:11 domácí faulují , Ústí ve výhodě v šesti
30:38 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #35 Hynek Soukup, asistoval #99 Dominik Šimáně (6:3)
29:57 GÓL Florbal Ústí! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Václav Vavruška bez asistence (5:3)
29:57 a opět následuje protiútok a snížení stavu
29:23 hezký pokus Jirky Kratiny , brankou to , ale nekončí
28:01 GÓL Florbal Ústí! 5:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #58 Jakub Verner, asistoval #96 Adam Pucarević (5:2)
28:01 protiútok Ústí , obrana domácích trochu zaspala a je tu snížení
27:14 dalekonosná střela Patrika Šebka od středové čáry , gólman jen tak tak , že mu míček neproklouzl za záda
26:23 tempo stále vysoké a hra se začíná přiostřovat
25:20 faul na Matěje Netrefu u mantinelu, domácí budou rozehrávat u brány hostů
23:32 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #41 Matěj Pěnička (5:1)
12:20 hosté usazeni u brány domácích , ale nedař se jim dostat ke střele
10:58 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře
10:58 zbytečný faul na středu hřiště od domácího Dominika Šimáně , a hosté si zahrají přesilovku
09:40 dalšími zákroky se teď blýskl gólman hostů
09:10 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #7 Patrik Šebek bez asistence (4:1)
08:58 úprk hráče hostů a skvělý zásah domácího Filipa Šika
08:12 divákům se musí zápas líbit , hra má tempo , žádná nuda a šance na obou stranách
07:02 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Filip Folauf, asistoval #22 Matěj Netrefa (3:1)
07:02 opět stejně jako u druhé branky přesná přihrávka a super zakončení
07:00 rozehrávka u brány Ústí
06:00 hosté teď třemi střelami prozkoumali pozornost domácího gólmana
04:54 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Jan Sattler, asistoval #21 Pavel Vlček (2:1)
04:54 únik Ústí a snížení stavu na 2:1
04:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
04:34 přesná přihrávka a rána z první , Bohemians vede o dvě branky
03:47 Hraje se od začátku ve vysokém tempu,
01:32 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Jan Horák, asistoval #23 Filip Folauf (1:0)
01:32 v běžeckém souboji vyhrála dvojice domácích Horák - Folauf a domácí se ujímají vedení
00:45 Ústí se jako první dostává do útoku , ale gólman nemusel zasahovat
00:10 úvodní bule vhozena a jdeme nato,
00:00 Dobrý den vítáme Vás u dalšího zápasu KB ligy juniorů souboj dnes mezi sebou svedou domácí tým FbŠ Bohemians DDM Praha 7 a Florbal Ústí