• 60 59:49
    14:8
    (Faitenhanzl)

PSN Tatran Střešovice - Sokol Pardubice 14:8
branky: 2. Sebastian Rod, 5. Tomáš Navrátil, 8. Bohumil Piskáček, 12. Tomáš Navrátil, 20. Jan Faitenhanzl, 21. Pavel Šimeček, 25. Michael Kočandrle, 27. Tomáš Navrátil, 40. Pavel Šimeček, 56. Michael Kočandrle, 57. Michael Kočandrle, 58. Petr Husťák, 58. Vojtěch Klápa, 60. Pavel Šimeček - 3. Lukáš Kučera, 9. Jiří Kohoutek, 33. Jiří Kohoutek, 46. Filip Novák, 47. Filip Novák, 51. Filip Novák, 53. Filip Novák, 56. David Petržela; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 19, Jan Linhart 4 - Martin Korunka 23; po třetinách: 5:2, 4:1, 5:5
60:00 Komentář trenéra domácích Jakuba Menharta: Výborné utkání s obrovským desetiminutovým výpadkem, který nás málem stál zápas. Poučíme se z toho a v dalších zápasech dokážeme hrát celých 60 minut. Děkuji soupeři za zápas a klukům za skvělý víkend.
60:00 Komentář trenéra hostů Milana Randy: První půlka zápasu nic moc, šance jsme měli, ale nedali jsme ani ťuk. Druhá půlka výrazně lepší, Tatran jsme přehrávali a zaslouženě se dostali na rozdíl dvou branek. Konec jsme měli zahrát lépe. Tak i tak ale dobrej morál. Tatranu díky za zápas.
60:00 Počet střel ve 3.třetině 13:14
59:49 GÓL PSN Tatran Střešovice! 14:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #54 Pavel Šimeček, asistoval #13 Jan Faitenhanzl (14:8)
58:14 Pardubice dál zkouší v šesti
57:55 GÓL PSN Tatran Střešovice! 13:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #1 Jan Linhart (13:8)
57:55 Klápa v klidu posílá do prázdné brány
57:11 GÓL PSN Tatran Střešovice! 12:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #27 Tomáš Navrátil (12:8)
57:11 Hned druhá rychlá branka Tatranu
56:52 GÓL PSN Tatran Střešovice! 11:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #21 Michael Kočandrle, asistoval #54 Pavel Šimeček (11:8)
56:52 Kočandrle krásná střela z úhlu
55:47 GÓL Sokol Pardubice! 10:8
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #66 David Petržela, asistoval #37 Lukáš Kučera (10:8)
55:47 Další gól Pardubic a stále hra 4na4
55:18 Vyloučen hráč #97 Matěj Gregor družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání
55:10 GÓL PSN Tatran Střešovice! 10:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #21 Michael Kočandrle bez asistence (10:7)
55:10 Kočandrle navyšuje gólem v oslabení!
54:06 Vyloučen hráč #86 Jan Pojar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
53:53 A bude se vylučovat.
52:21 GÓL Sokol Pardubice! 9:7
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #43 Filip Novák, asistoval #17 Jiří Kohoutek (9:7)
52:21 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Linhart družstva PSN Tatran Střešovice
52:21 Novák další gól! Pardubice prohrávají už jen o 2 góly, bude to ještě zajímavé
50:13 GÓL Sokol Pardubice! 9:6
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #43 Filip Novák, asistoval #6 Vojtěch Kaluža (9:6)
50:13 Novák krásnou střelou pod ruku snižuje na 6-9 a dává svůj třetí gól v utkání
48:37 Nyní můžeme vidět lepší hru rozhodně na straně Pardubic
46:40 Timeout PSN Tatran Střešovice
46:40 GÓL Sokol Pardubice! 9:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #43 Filip Novák, asistoval #66 David Petržela (9:5)
46:40 Pardubice snižují na 5-9
45:50 GÓL Sokol Pardubice! 9:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #43 Filip Novák, asistoval #37 Lukáš Kučera (9:4)
39:50 GÓL PSN Tatran Střešovice! 9:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #54 Pavel Šimeček, asistoval #27 Tomáš Navrátil (9:3)
39:50 Šimeček - Navrátil - Šimeček a je vymeteno
39:09 Navrátil bourá protihráče
37:02 Pardubice drží balón a mají spoustu šancí
35:01 Pardubice ukázková rozehra ve třech
33:17 Nádherný zákrok Pardubického brankáře!
32:33 GÓL Sokol Pardubice! 8:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #17 Jiří Kohoutek, asistoval #82 Michael Smola (8:3)
32:33 Kohoutek přidává svůj druhý gól!
32:13 Pardubice zkouší
29:49 Smola překazil přečíslení Tatranské čtyřky
28:29 Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
26:50 Timeout Sokol Pardubice
26:50 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #54 Pavel Šimeček (8:2)
26:50 Navrátil se dnes očividně moc dobře vyspal!
24:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #21 Michael Kočandrle, asistoval #12 Sebastian Rod (7:2)
19:13 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #13 Jan Faitenhanzl, asistoval #54 Pavel Šimeček (5:2)
19:13 Další fík dostává Tatran do vedení o 3 góly
17:55 Střela pardubic končí za mantinely
16:50 Tůma doráží ale gól nebyl uznán
15:47 Navrátil málem třetí gól ale trefuje jen nohu Pardubického obránce
14:42 Vyloučen hráč #8 Richard Rak družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
14:42 Faul ze strany Pardubic, Tatran si zahraje druhou přesilovku
14:39 Pardubice klidní hru
14:06 Kříž save jak pán
12:44 To je ale kolotoč!
12:05 Vavroušek střílí nad
11:17 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #18 Bohumil Piskáček (4:2)
11:17 Navrátil neskutečný onetimer po crosu Piskáčka
10:57 Další krásná akce Parducbic ale nic z toho není
08:35 GÓL Sokol Pardubice! 3:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #17 Jiří Kohoutek, asistoval #6 Vojtěch Kaluža (3:2)
08:35 Kaluža na Kohoutka a je z toho fík!
07:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček, asistoval #6 Petr Husťák (3:1)
07:56 Piskáček neskutečná! Ten kluk má talent!
07:48 Klápa střílí ale jen do hráče před sebou
07:17 Faul, faul, fatál, fatál..
06:22 Neproměněná šance Tatranu
04:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #60 David Kolář (2:1)
04:28 Navrátil parádně trefuje víko a posílá Tatran do vedení!
03:45 Piskáček neskutečná střela ale bohužel končí v bloku
02:48 GÓL Sokol Pardubice! 1:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Lukáš Kučera, asistoval #82 Michael Smola (1:1)
02:48 Smola nádherná asistence a Pardubice vyrovnávají v oslabení!
02:07 Vyloučen hráč #66 David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:07 Nepěkný faul na Piskáčka končí vyloučením
01:02 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #12 Sebastian Rod, asistoval #21 Michael Kočandrle (1:0)
01:02 Po krásné souhře Rod zakončuje do prázdné brány
00:01 Úvodní vhazování vyhrává Tatran