• 60 59:51
    4:6
    ()

FBŠ Hummel Hattrick Brno - BLACK ANGELS 4:6
branky: 15. Adam Hemerka, 20. Šimon Hronek, 31. Jiří Halama, 47. Zdeněk Malich - 4. Filip Rulíšek, 8. Lukáš Staněk, 24. Štěpán Čejka, 30. Filip Rulíšek, 50. Marek Hausmann, 60. Štěpán Čejka; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: David Nečas 12 - Daniel Pfeifer 17; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:2
59:59 Vyjádření trenéra domácích (Jan Nizner): Poslední zápasy hrajeme dobře i dnes stopro nasazení, vůle udělat výsledek, těžko klukům něco vytknout. Chybí nám trochu víc štěstí v zakončení a taky není úplně jednoduché otočit zápas s jednogólovým rozdílem v oslabení pět na tři dvě minuty před koncem. To se často nevidí.
59:59 Komentář trenéra hostí pana Zalubila: Těžký venkovní zápas po svátcích. Dlouho jsme se dostávali do hry. Od druhé poloviny zápasu jsme byli lepším týmem, jen nám vázla koncovka. Děkujeme Brnu za čestný zápas.
59:51 GÓL BLACK ANGELS! 4:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka bez asistence (4:6)
59:43 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
58:53 Halou zní řev rozhořčených diváků.
57:41 Vyloučen hráč #94 Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
57:41 Vyloučen hráč #14 Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
57:34 Pfeifer je teď jak jeho jmenovec na střelnici.
56:34 Vyloučen hráč #61 Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
53:43 Zápas se začíná vyhrocovat.
53:41 Standartní situaci hostí, likviduje Nečas.
52:16 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #72 Dominik Janda.
52:04 Hosté žádají po rozhodčím, aby udělil trest Malečkovi, po debatě bylo nařízeno trestné střílení.
49:03 GÓL BLACK ANGELS! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #4 Marek Hausmann, asistoval #19 Štěpán Čejka (4:5)
49:02 Hosté využívají standartku.
46:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #98 Zdeněk Malich, asistoval #41 Adam Klimeš (4:4)
46:45 Malich skvělou střelou tzv. pod břevínko vyrovnává na 4:4
44:58 Hattrick si teď vytvořil pár dobrých šancí, žádnou však nevyužil.
41:45 Hattrick se dostal na míček a snaží se něco vymyslet.
40:01 Úvodní buly vyhráli domácí
39:59 Střely po 2. třetině 8:6
39:38 Klimeš poslal dobrou střelu, Pfeifer si však připsal další neuvěřitelný zákrok.
38:18 Black Angels teď tlačí domácí, zatím však tlak nevyužili.
37:24 Pfeifer chytá dobrou střelu Hemerky.
31:12 Nečas si připisuje další úžasný zákrok.
30:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Jiří Halama bez asistence (3:4)
30:36 Halama posílal křižnou přihrávku na Olšáka, jeden z obránců hostí si však míček srazil do vlastní branky.
29:43 Vyloučen hráč #51 Jaroslav Verner družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi
29:00 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #4 Marek Hausmann (2:4)
29:00 Rulíšek doklepldo branky poskakující míček.
28:27 Nečas si připisuje důležitý zákrok.
28:16 Malich netrefuje odkrytou branku.
24:22 Pfeifer předvedl skvělý zákrok a drží Black Angeles
23:35 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #33 Daniel Pfeifer (2:3)
23:35 Pfeifer poslal skvělý výhoz na osamoceného Čejku.
22:20 Vyloučen hráč #70 Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
22:20 Vyloučen hráč #51 Jaroslav Verner družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
22:20 Hattrick měl ponechanou výhodu v té, ale fauloval Halama a bude se hrát 4 na 4
20:51 Hattrick pomalu rozehrává.
19:59 Střely po 1. třetině 8:5
19:51 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #34 Šimon Hronek, asistoval #94 Adam Hemerka (2:2)
19:51 Hronek však nakonec doklepl střelu Hemerky do branky.
19:45 Hemerka prošel přes tři protihráče, bohužel pro domácí trefil pouze břevno.
14:44 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #94 Adam Hemerka, asistoval #38 Antonín Šmerák (1:2)
14:44 Hemerka krásnou střelou o břevno snižuje na rozdíl jediné branky.
12:47 Dorostenecká lajna Hattricku teď míchala obranou hostí, nakonec z toho však nic nebylo.
11:32 Halama trefuje o hezké souhře boční tyč, vypadá to, že se Hattrick začíná probouzet.
07:43 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Lukáš Staněk, asistoval #5 Ivo Žaloudek (0:2)
07:43 Na domácích hráčích začíná být vidět nervozita.
07:43 Hattrick však nakonec přece inkasuje podruhé.
07:14 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #19 Štěpán Čejka.
07:14 Nečas skvěle vychytal nájezd a drží Hattrick.
06:42 Hemerka vystřelil dobrou střelu, jeho střela však nakonec minula branku.
03:04 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #14 Martin Obuškevič (0:1)
03:04 Rulíšek otvírá skóre utkání pěknou přizemní střelou.
02:14 Válek obětavě zablokoval střelu jedno z hráčů Black Angels.
01:33 Hattrick začal aktivně.