9:4
    Tomáš POUR
    (Folauf)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBŠ Hummel Hattrick Brno 9:4
branky: 13. Lukáš Netrefa, 20. Filip Horák, 24. Jan Malič, 24. Filip Folauf, 26. Lukáš Netrefa, 39. Jan Malič, 45. Filip Horák, 54. Kryštof Lehečka, 60. Tomáš Pour - 4. Jonáš Kůra, 6. Jiří Halama, 16. Šimon Hronek, 25. Jiří Halama; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 19 - David Nečas 5, Michal Kráčmar 8; po třetinách: 2:3, 4:1, 3:0
60:00 komentář trenéra Bohemians Tomáše Folaufa: dlouho nám trvalo, než jsme se dostali alespoň trochu k naší hře, začali jsme, bohužel, pomalu. pro některé naše hráče to byl už třetí nebo i čtvrtý víkendový zápas. jsme rádi, že se nám podařilo zápas vyhrát. děkujeme soupeři a divákům.
60:00 komentář trenéra FBŠ Hummel Hattrick Brno Nizner :I když tomu skóre neodpovídá hráli jsme dnes s Bohemkou lepší zápas než v prvním kole. Téměř dvě třetiny jsme dokázali být lepší a silného soupeře příliš nepouštět k jeho hře. Včerejší zápas ale stál nějaké síly a ty dnes v závěru chyběli. Děkujeme za korektní a kvalitní zápas.
60:00 střely na bránu v poslední třetině Bohemians 6 a Brno 9
60:00 Nejlepšími hráči byli vyhlášeni za domácí číslo. 15 Lukáš Netrefa a za hosty číslo 95 Jonáš Kůra
59:52 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #23 Filip Folauf (9:4)
58:10 Poslední 2 minuty do konce třetí třetiny. Hattrick tlačí na Bohemku, ale bez výsledku.
56:25 Malich střílí na bránu, ale netrefuje.
55:11 Střídání na obou stranách.
54:40 Klimeš v šanci. Střelu neproměňuje.
53:10 Bohemka využívá přesilovky a navyšuje skóre.
53:02 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Kryštof Lehečka, asistoval #23 Filip Folauf (8:4)
52:00 Bohemka v přesilovce tlačí na bránu Hattricku Brno.
50:46 Vyloučen hráč #70 Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování florbalky
49:40 Brno stále tlačí na Bohemku. Obrana Bohemky je neprůstřelná.
45:42 Kužela v šanci, ale míjí.
44:06 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #3 Filip Horák, asistoval #38 Jan Malič (7:4)
43:13 Brno vytváří tlak na bránu.
41:30 Premiéru v dresu Bohemky má Vít Malý.
40:02 Třetí třetina zahájena.
40:00 Střely na bránu: Bohemka 9, Hattrick Brno 6.
38:16 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #13 Michal Vojtíšek (6:4)
36:50 Brno přesilovky nevyužilo.
35:40 Pour zachycuje balónek a Bohemka jde dopředu v oslabení. Trefuje jen golmana.
34:26 Brno už rozjíždí přesilovkový kolotoč.
33:56 Vyloučen hráč #23 Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře
33:20 Standardní situace před bránou Bohemky Brno nevyužilo.
30:00 Před bránou Bohemky je rušno. 95 střílí, ale míjí.
26:02 Bohemka zvyšuje skóre a dostává se do vedení.
25:48 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Lukáš Netrefa, asistoval #33 Kryštof Lehečka (5:4)
25:30 Hra je nahoru dolů. Brankáři na obou stranách se nenudí.
24:01 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Jiří Halama bez asistence (4:4)
23:57 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Filip Folauf, asistoval #15 Lukáš Netrefa (4:3)
23:12 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #2 Jan Šobotník (3:3)
23:12 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Michal Kráčmar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
23:12 Hosté střídají brankáře.
21:58 Špatnou rozehrávku Bohemky Jonáš Kůra nevyužil.
21:25 Oba týmy začaly aktivně. Lehečka v šanci, ale míjí.
20:01 Druhá třetina byla zahájena.
20:00 Střely na bránu: Bohemka 7, Hattrick Brno 9.
19:37 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:3
17:10 Lehečka v šanci, ale míjí.
15:30 Hattrick výbornou akcí zvyšuje skóre.
15:26 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #34 Šimon Hronek, asistoval #95 Jonáš Kůra (1:3)
12:50 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:2
11:35 Bohemka zatím nenachází šanci, jak se trefit do brány.
07:30 Bohemka se konečně dostává do šance. Lehečka trefuje břevno.
06:30 Skvělý zákrok Zavřela.
05:15 Nezodpovědnost Bohemky byla opět potrestána!
05:11 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Jiří Halama, asistoval #41 Adam Klimeš (0:2)
03:38 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #95 Jonáš Kůra, asistoval #21 Vojtěch Kužela (0:1)
03:38 Obrana Bohemky zaspala a Kůra proměňuje.
03:04 Malič střílí na branku a trefuje jen brankáře.
02:14 Oba týmy začaly opatrně Do žádných velkých akcí se nepouštějí.
00:02 Utkání bylo zahájeno!
00:00 Vítáme Vás na 14.kole KB ligy juniorů.
00:00 Dobré ráno vítáme Vás u 14 kola KB ligy Juniorů síly proti sobě změří FbŠ Bohemians DDM Praha 7 a FBŠ Hummel Hattrick Brno