3:17
    Kryštof VALENTA
    (Stopka)

VŠO FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:17
branky: 28. Martin Řezáč, 31. Petr Majer, 60. Kryštof Valenta - 1. Matěj Pěnička, 4. Jakub Buršík, 7. Matěj Pěnička, 11. Patrik Šebek, 14. Lukáš Netrefa, 19. Filip Forman, 23. Martin Kadlec, 25. Filip Horák, 26. Matěj Pěnička, 27. Martin Kadlec, 27. Jan Malič, 30. Matěj Pěnička, 40. Matěj Pěnička, 48. Matěj Pěnička, 52. Kryštof Lehečka, 57. Filip Forman, 57. Lukáš Netrefa; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Karel Pergler 9, Jan Hartman 17 - Jakub Zavřel 38; po třetinách: 0:6, 2:7, 1:4
60:00 Kometář trenéra domácích - Ondřej Neuman: 'Nemá smysl něco hodnotit. My si řekneme klíčové věci v kabině, víme, že jsme teď v největším sezónním útlumu, ale odrazíme se, pečlivě přípravíme a věřím, že náš tým ukáže všem a hlavně sám sobě, kde je jeho opravdový potenciál.'
60:00 Komentář trenéra hostů Tomáše Folaufa: Začali jsme velmi dobře v první třetině zápasu, poté náš výkon měl trochu sestupnou tendenci až do konce. Do útoku jsme byli lepší než do obrany, to musíme zlepšit. Děkujeme soupeři za zápas a děkujeme divákům.
60:00 střely ve 3. tř- 16:15, celkem 41:43
59:39 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 3:17
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #30 Kryštof Valenta, asistoval #61 Matej Stopka (3:17)
59:18 na konci zápasu se trochu přiostřuje
56:40 další dva zásahy hostí
56:39 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Lukáš Netrefa, asistoval #20 Tomáš Pour (2:17)
56:01 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #10 Josef Juha (2:16)
54:12 zápas se již spíše dohrává
51:13 zatímco domácí netrefili prázdnou branku, Lehečka na druhé neměl problém
51:12 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Kryštof Lehečka, asistoval #20 Tomáš Pour (2:15)
47:32 Formi s Pěňou si zápas užívají
47:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #81 Filip Forman (2:14)
44:32 Zavřel se teď jen ohlédl po střele, která zazvonila o tyčku
42:00 hra je vyrovnaná a spíše klidnější, ne tak ovšem Bedla
40:00 střely ve 2. tř. 12:13
39:47 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:13
39:04 Vyloučen hráč #91 Jakub Adam družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
38:36 Duda na Řezáče, Zavřel chytá
35:43 Řezáč s Eremiášem v oslabení až k Zavřelovi
35:05 Vyloučen hráč #18 Jiří Koklar družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
34:20 hra se nyní trochu zklidnila
30:41 po úniku Kikina, nařízeno trestné střílení, které Majer s přehledem proměňuje
30:40 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 2:12
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer z trestného střílení (2:12)
29:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #13 Michal Vojtíšek (1:12)
27:13 a konečně i domácí, po přihrávce Strnada se trefuje Řezáč
27:12 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 1:11
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Martin Řezáč, asistoval #99 Michal Strnad (1:11)
26:35 momentálně hostům vychází úplně vše
26:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #81 Filip Forman (0:11)
26:21 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #93 Martin Kadlec, asistoval #71 Tomáš Otcovský (0:10)
25:13 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:9
24:58 střelecká nemohoucnost modrých trvá už druhý zápas, dnes je to ale již tristní
24:06 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #3 Filip Horák, asistoval #20 Tomáš Pour (0:8)
22:41 Káďa se zorientoval nejlépe a zápas pokračuje v nastoleném trendu
22:40 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #93 Martin Kadlec, asistoval #7 Patrik Šebek (0:7)
22:10 po výborně ubráněné přesilovce šance Majera
20:01 po pozdním nástupu domácích ke hře začínáme přesilovkou hostů
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #17 Jan Hartman družstva VŠO FLORBAL CHODOV
20:00 Vyloučen hráč #16 Matěj Duda družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry
20:00 střely po 1. tř. 13:15
19:50 Kolář nyní dva výborné obranné zákroky
18:25 utkání ve výborném tempu má zatím v režii první pětice Bohemians
18:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #13 Michal Vojtíšek (0:6)
17:14 domácí ubránili výborně oslabení, mohlo by to pomoci do dalšího průběhu zápasu
14:41 Vyloučen hráč #48 Ivan Pergler družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
13:44 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Lukáš Netrefa, asistoval #33 Kryštof Lehečka (0:5)
13:15 po výborném zákroku Pergler poslal dopředu Majera, Buršík zapl raketový pohon a zabránil
12:03 Maxova táhlá střela těsně nad Zavřelovu branku
10:04 Šebek natáhl své dlouhé nohy, předběhl domácí obranu a nedal Perglerovi šanci
10:03 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #93 Martin Kadlec (0:4)
03:14 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #81 Filip Forman (0:2)
01:57 hosté jsou v úvodu více na balónku
00:39 z úvodního tlaku se hosté po krásné kombinaci Formana s Pěničkou ujímají vedení
00:38 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
00:00 Dobrý den, vítám vás u přenosu z 16. kola KB ligy juniorů - čeká nás pražské derby mezi týmy Chodova a Bohemians, přeji příjemný zážitek