10:4
    Petr HUSŤÁK
    (Tůma)

PSN Tatran Střešovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 10:4
branky: 9. Petr Husťák, 10. Sebastian Rod, 11. Jonáš Kreysa, 24. Jonáš Kreysa, 31. Sebastian Rod, 32. David Kolář, 33. Filip Langer, 47. Jonáš Kreysa, 49. Zbyšek Piták, 60. Petr Husťák - 28. Matyáš Kůra, 39. Adam Klimeš, 42. Adam Hemerka, 44. Šimon Hronek; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 10 - David Nečas 18; po třetinách: 3:0, 4:2, 3:2
60:00 Komentář trenéra hostů (Jan Nizner): Přihlédnu-li k tomu, že jsem přivezl do Prahy tři lidi z první desítky, třetí lajnu a dorost, musel se dnes Tatran s kádrem, který by hrál s obdobnými výsledky i koučovaný paní co na stodole uklízí, dost nadřít. Nic méně gratuluji lepšímu soupeři k výhře.
60:00 Komentář trenéra domácích Jakuba Menharta: Dnes jsme měli až na krátký výpadek ve třetí třetině zápas pod kontrolou. Jsem rád, že jsme základní část zakončili vítězstvím a těším se na další část sezóny. Děkuji soupeři za zápas a přeji štastnou cestu domů.
60:00 Střely po 3. třetině: Tatran- 7, Brno- 5.
59:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 10:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #11 Jan Tůma (10:4)
59:05 Piták nahazuje přes celé hřiště. Kde získáva balón Tůma a s přehledem nahravá na 10 gól.
58:17 Kreysovi to dneska jde.
57:39 Vyloučen hráč #86 Jan Pojar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
57:20 Skvělý zákrok Šimůnka.
57:00 Hemerka hraje úžasně.
56:20 Kreysa nahazuje a proměňuje.
54:11 Pojď sem, kam jdeš. V podání Pitáka.
53:38 Šmerák střílí mimo.
52:49 Krásná akce Šebka.
51:50 Střelu Brna chytá Šimůnek.
50:22 Krásná akce Tatranu spálená Gašparíkem.
48:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 9:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Zbyšek Piták, asistoval #60 David Kolář (9:4)
48:05 Piták zasunul backhandem.
47:39 Tatran kombinuje.
46:20 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #40 Jan Kšír (8:4)
46:18 Hemerka si svým výkonem říká o hráče zápasu.
45:22 Piskáčková dobrá střela končí v rukou brankáře.
43:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #34 Šimon Hronek, asistoval #41 Adam Klimeš (7:4)
43:21 Hronek střílí backhandem a navyšuje skóre.
42:49 Šimůnkův dobrý dvojzákrok.
42:09 Maleček blokuje střelu Tatranu.
41:27 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #94 Adam Hemerka, asistoval #41 Adam Klimeš (7:3)
41:27 Hemerka trestá chybu Tatranu.
40:49 Pěkná rozehra Hemerky.
40:08 Brno stále ve 4.
40:00 Střely po 2. třetině: Tatran- 13, Brno - 5.
39:55 Kreysa střílí nad.
39:21 Vyloučen hráč #99 Tomáš Popovský družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
38:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Adam Klimeš, asistoval #94 Adam Hemerka (7:2)
38:18 Skvělou akci Hemerky zakončuje Klimeš.
37:17 Brno na balónu.
35:58 Protiútok Kočandrlého a Roda nekončí gólem.
35:33 Hemerka hraje s přehledem.
34:50 Vyloučen hráč #9 Šimon Fišer družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vražení zády
33:39 Po nahozeném balónu šance Brna.
33:01 Šimůmek chytá jednou rukou.
32:20 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #8 Jonáš Kreysa (7:1)
32:20 Ťukec v podání Langera a Kreysy.
31:16 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #60 David Kolář, asistoval #79 Ronald Gašparík (6:1)
31:16 Kolář navyšuje skóre.
30:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #12 Sebastian Rod, asistoval #13 Jan Faitenhanzl (5:1)
30:03 Rod ze středu nekompromisně.
29:53 Tatran v šancích,ale Nečas chytá.
29:04 Husťák střílí nad.
28:08 Hra je hodně důrazná.
27:07 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #37 Matyáš Kůra, asistoval #94 Adam Hemerka (4:1)
27:07 Hemerka nahrává na Kůru a ten proměňuje.
26:37 Vyloučen hráč #86 Jan Pojar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za zdržování hry
25:42 Gašparík si hraje s hráčema jako s kuželkama.
24:53 Po pěkné přihrávce Pitáká Kolář netrefuje.
24:25 Hudeček si obehrál hráče jako kuželky.
23:11 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #29 Filip Langer (4:0)
23:11 Langer nahrává s přehledem na Kreysu , který navyšuje skóre.
22:38 Vyloučen hráč #22 Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
22:12 Hudeček skvěle rozehrává.
20:26 Skvělý zákrok Šimůnka.
20:01 Brno na balónu.
20:00 Střely po 1. třetině: Tatran - 8, Brno - 4.
19:56 Tatran se tlačí do brány.
19:33 Piskáček neskutečnej.
18:16 Maleček nad.
17:42 Klimeš střílí mimo.
16:35 Gašparíkovi to dneska fakt lepí.
15:33 Piskáček získává balón s přehledem.
15:08 Brno kombinuje.
13:55 Hemerka po chybě Fišera trefuje jen gólmana.
12:04 Tatran neustále vytvaří tlak na soupeře.
10:32 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #79 Ronald Gašparík (3:0)
10:32 Po individuální akci Gašparíka, doráží Kreysa.
10:03 Piták nahrává přes střed na Kočandrlého ten ale trefuje gólmana.
09:12 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #12 Sebastian Rod, asistoval #21 Michael Kočandrle (2:0)
09:12 Rod skóruje z dorážky.
08:12 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #8 Jonáš Kreysa (1:0)
08:12 Pěkná akce Tatranu končí gólem.
07:45 Langer skvělá klička.
06:40 Piták netrefuje prázdnou bránu.
05:55 Tatran se snaží dostat do šance.
04:40 Nebezpečný protiútok Brna gólem neskončil.
03:33 Kočandrle nahrává na střed na Roda,ale ten střílí nad.
03:05 Tatran na balónu.
02:34 Pěkná klička Kreysy.
01:11 Brno stále na balónu.
00:15 Tatran presuje.
00:01 Úvodni buly pro Tatran.
00:00 Dobrý večer, vítáme vás u přeosu z 18. kola KB ligy juniorů, ve kterém se utkají PSN Tatran Střešovice a FBŠ Hummel Hattrick Brno.