• 60 59:48
    2
    Jiří SLOUP

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBŠ SLAVIA Plzeň 7:4
branky: 5. Tomáš Dvořák, 11. Kryštof Indruch, 12. Jiří Suchomel, 31. Tomáš Dvořák, 43. Michal Konrád, 55. Jan Zbořil, 58. Tomáš Zoubek - 20. David Pilík, 24. Ondřej Kuhajda, 29. Ondřej Kuhajda, 50. Matěj Šrámek; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Radek Šafář 19 - Daniel Dolák 17; po třetinách: 3:1, 1:2, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích pana Romana Jandy:'První a třetí třetina dle našich představ. Druhou třetinu ovlivnilo moje špatné rozhodnutí, které z utkání udělalo zbytečné drama. Děkuji soupeři za férové utkání a přeji příjemnou cestu domů.'
60:00 Komentář trenéra hostů pana Lukáše Kubince:'Soupeř byl v první třetině dominantní ve hře na míčku, to nám ubralo síly. Přesto jsme nějaké gólové šance měli a odehráli jsme dobré utkání. Děkuji klukům za předvedenou. Odjezd. '
60:00 Střely ve 3. třetině: 10-5
59:48 Vyloučen hráč #41 Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
59:21 P=7 Střela sjela z čepele.
57:01 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Tomáš Zoubek, asistoval #38 Jiří Suchomel (7:4)
57:01 Zoubek pod břevno, není co řešit.
56:50 Dvořák z mantinelu branku míjí úplně.
56:41 Vrtěl trefuje v přesilovce pouze tyč.
55:52 Vyloučen hráč #64 Ondřej Hlinovský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
55:42 Zoubek promáchl v dobré pozici.
55:13 Suchomel střílí nad.
54:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #26 Jan Zbořil, asistoval #7 Jakub Dvořák (6:4)
54:31 Zbořil ze středu vymetl. Výborně kluku.
53:40 Večeřa trefuje po brejku pouze do tyče.
53:14 Domácí nyní hezkou kombinaci v branku nepřetavili.
51:56 Domácí jsou ale zpět na koni a tlačí soupeře v pásmu.
50:18 Soupeř je nyní aktivnější a kombinuje na polovině domácích.
49:40 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Matěj Šrámek bez asistence (5:4)
49:08 Domácí opět bránili oslabeni velmi dobře.
47:56 Po lamentování domácího trenéra Jandy je v hale hrobové ticho.
47:29 Vyloučen hráč #41 Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
46:04 P=6, Večeřa byl sám před brankou.
44:09 P=5. (P=počet neproměněných prázdných branek domácím celkem, kdyby někdo nečetl od začátku)
42:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #35 Michal Konrád, asistoval #62 Tomáš Zoubek (5:3)
42:36 Konrád dobře zakončil z výběhu pod ruku.
42:02 Po delší době hostí na půlce domácích.
40:14 Vynikající akce domácích. Ještě ten gól na konci to chce no.
40:00 Střely ve 2. třetině: 5-10
38:30 Domácí na hřišti dominují občas jen díky jejich nepřesné rozehrávce se soupeř dostává do šancí.
36:21 Vtěl poslal balonek na Dvořáka J. ale bohužel na backhand a ten tak nemohl zakončit do prázdné. P=4.
35:01 Zelený svou kliku do středu bohužel nedokončil.
33:25 Krtek netrefil sám před brankářem z voleje. Co se dneska děje?
31:20 Tyčka a potom dorážka Indrucha. Počítadlo: 3.
30:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #68 Tomáš Dvořák, asistoval #71 David Novák (4:3)
30:12 Jak je ta hra jednoduchá, až do prázdné v podání dua Novák Dvořák T.
28:43 Ducar našel volného Večeřu před brankou, ten bohužel pro domácí trefuje pouze brankáře.
28:07 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #86 Šimon Jonáš (3:3)
28:07 A je vyrovnáno.
25:55 Procházka na Zbořila na středu, ten ale jen do gólmana.
23:47 Domácí se usadili v pásmu soupeře.
23:22 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #68 Jiří Löffelmann (3:2)
20:51 Šafář vytasil brilantní zákrok.
20:00 Střely v 1. třetině: 9-8
19:28 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #87 David Pilík, asistoval #60 Petr Pacanda (3:1)
19:28 Šatňák..
18:07 Hezký signál ze standartky domácích gólem neskončil.
17:10 Šanci na druhé straně likviduje Šafář.
16:20 Pohledná sehrávka Gulls končí na betonech brankáře hostů.
15:18 Domácí brání v oslabení houževnatě a hosty nikam nepustili.
13:51 Rád bych k tomu dodal, že venku je dneska ale hezky.
13:49 Vyloučen hráč #62 Tomáš Zoubek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
11:51 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Jiří Suchomel, asistoval #62 Tomáš Zoubek (3:0)
11:51 Flórbalová paráda v podání domácích, tentokrát tu prázdnou trefili.
11:09 Slušná placírka od Honzy Zbořila.
10:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #88 Kryštof Indruch, asistoval #77 Milan Ducar (2:0)
10:13 Domácí navyšují po střele Indrucha ze středu.
08:41 Hraje se hraje, ale šance nic moc.
06:34 Domácí mají optickou převahu a hodně drží míček.
04:49 Dobrá standartka domácích končí gólem.
04:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #68 Tomáš Dvořák, asistoval #7 Jakub Dvořák (1:0)
04:35 Zavádím počitadlo neproměněných šancí domácích na prázdnou branku. Indruch neproměňuje už druhou.
03:34 Dvořák J. už skoro slavil, ale jeho střelu do prázdné branky vykopl brankář hostí nohou.
02:57 Večeřa se točil na středu jako káča a nakonec míček uhrál.
02:22 Břevno zachránilo domácí od inkasované branky.
01:43 První projektil domácích posíla na branku Krtek aka Novák.
00:35 Domácí zahajují zápas s míčkem na své straně.