• 60 59:51
    2
    Tomáš ZELINKA

Florbal Primátor Náchod - Florbal Chomutov 7:11
branky: 4. Jan Macháček, 40. David Kocián, 48. Marek Svoboda, 51. Henrich Klimeš, 54. Richard Benjamín Chaloupka, 58. Richard Benjamín Chaloupka, 58. David Kocián - 4. Daniel Kučera, 6. Daniel Kellermann, 8. Ondřej Halej, 16. Daniel Kučera, 21. Ondřej Halej, 31. Ondřej Halej, 33. Ondřej Jančík, 36. Vojtěch Bernas, 39. Ondřej Halej, 40. Petr Švehla, 59. Ondřej Halej; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 40 - Ondřej Slanař 16; po třetinách: 1:4, 1:6, 5:1
60:00 Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy: 'V prvních dvou třetinách nás soupeř předčil ve hře na balónku a vypracoval si luxusní náskok. Zápas jsme však nezabalili a dokázali jej v závěrečné části zdramatizovat. Musíme pracovat zejména na herním principu, abychom si dokázali v zápase více užít hry na balónku. Gratuluji Chomutovu k vítězství.'
60:00 Komentář trenéra hostů Martina Bociana: V průběhu utkání jsme využili veškerého prostoru a času, který nám domácí dali k tomu, abychom si vypracovali rozhodující náskok. Ve třetí třetině jsme příliš brzy podlehli uspokojení a proto soupeř zaslouženě snížil. Děkujeme soupeři za utkání a oběma našim skvělým divákům za podporu.
60:00 Střely ve třetí třetině: Náchod 12, Chomutov 8
59:51 Vyloučen hráč #46 Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování
58:50 GÓL Florbal Chomutov! 7:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #46 Tomáš Zelinka (7:11)
58:20 Náchod zkouší hrát bez golmana
57:54 Timeout Florbal Primátor Náchod
57:54 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 David Kocián, asistoval #26 Lukáš Jirásek (7:10)
57:19 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #19 Richard Benjamín Chaloupka, asistoval #13 Marek Svoboda (6:10)
55:42 Vyloučen hráč #99 Ondřej Jančík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
53:34 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #19 Richard Benjamín Chaloupka, asistoval #12 Daniel Kříž (5:10)
50:25 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #5 Henrich Klimeš, asistoval #31 Filip Pajkrt (4:10)
50:23 Timeout Florbal Chomutov
47:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 Marek Svoboda, asistoval #19 Richard Benjamín Chaloupka (3:10)
46:40 Vyloučen hráč #89 Petr Švehla družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
42:00 Dnešní utkání sleduje 25 diváků!
40:00 Střely v druhé třetině: Náchod 5, Chomutov 16
39:46 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:10
39:00 GÓL Florbal Chomutov! 1:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #89 Petr Švehla, asistoval #46 Tomáš Zelinka (1:10)
38:40 GÓL Florbal Chomutov! 1:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej bez asistence (1:9)
35:49 GÓL Florbal Chomutov! 1:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #33 Vojtěch Bernas, asistoval #86 Ondřej Halej (1:8)
32:45 GÓL Florbal Chomutov! 1:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #99 Ondřej Jančík, asistoval #11 Filip Samuel Dušek (1:7)
30:50 GÓL Florbal Chomutov! 1:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #33 Vojtěch Bernas (1:6)
23:50 Vyloučen hráč #86 Jan Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
20:17 GÓL Florbal Chomutov! 1:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej bez asistence (1:5)
20:00 Střely v první třetině: Náchod 6, Chomutov 26
15:03 GÓL Florbal Chomutov! 1:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Daniel Kučera, asistoval #86 Ondřej Halej (1:4)
07:46 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
05:54 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Daniel Kellermann bez asistence (1:2)
03:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #86 Jan Macháček, asistoval #13 Marek Svoboda (1:1)
03:17 GÓL Florbal Chomutov! 0:1