• 62 61:24
    3:4
    (Fiedor)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Florbal Exelsior Havířov 3:4p
branky: 4. Kryštof Indruch, 36. Jakub Hofštetr, 47. Tomáš Dibelka - 11. Tomáš Habrnál, 38. Jakub Čechal, 47. Jan Fiedor, 62. Tomáš Habrnál; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Radek Šafář 24 - Vojtěch Marszalek 23; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 0:1
65:00 Komentář trenéra domácích pana Romana Jandy:'O utkání rozhodli přesilové hry, které soupeř proměnil a my ne. Do prvního gólu jsme plnili, to co jsme si řekli v šatně o klidné hře, poté jsme začali dělat hloupé chyby. Bohužel i hráči u kterých na to nejsme zvyklý. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.'
65:00 Komentář trenéra hostů pana Michala Ondruše: 'Proti Gullivers tradičně těžké utkání. Kde jsme chtěli trošku víc a byli jsme ochotni do zápasu jít s větším odhodláním a nevypustit žádný souboj. Děkuji soupeři za utkání.'
65:00 Střely celkem: 26-28
65:00 Střely v prodloužení: 0-2
61:24 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #87 Tomáš Habrnál, asistoval #11 Jan Fiedor (3:4)
60:52 Dvořák J. jako profesionální hasič zachraňuje Gulls.
60:24 Hosté hrají 4 na 3 a jejich první nebezpečnější střela jde mimo branku.
60:00 Střely ve 3. třetině: 9-7
59:31 Vyloučen hráč #68 Tomáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
59:16 Poslední desítky sekund se hraje nahoru dolů.
57:50 Vejmělka placírkou odvrací nebezpečí způsobené další šancí Havířova.
57:03 Dalekonosná střela Suchomela končí na konečcích prstů brankáře hostů.
55:48 Dobrá střela hostů, mezi tyčemi však neskončila.
53:59 Kozák vyslal dobrou střelu, ale brankáře hostů nepřekvapil.
52:02 Havířov má v posledních minutách více ze hry, ale Gulls se také dostávají do šancí.
50:21 Dvořák J. prověřil v přesilovce brankáře hostů tvrdou střelou od mantinelu.
49:10 Vyloučen hráč #16 Adam Feber družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
48:27 Brejky na obou stranách v přesilovce domácích.
47:32 Vyloučen hráč #20 Ondřej Drong družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za vražení zády
47:08 Sudí shledal gól Havířova za neplatný. Vysoká.
46:22 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #4 Tomáš Dibelka bez asistence (3:3)
46:16 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #11 Jan Fiedor, asistoval #46 Daniel Matloch (2:3)
43:52 Havířovský hráč v šanci netrefil prázdnou bránu.
42:39 Domácí vytáhli presing a získávají tak více balonků z rozehrávky hostí.
41:43 Havířov neproměňuje další šanci z protiútoku.
40:45 Nebezpečná akce Havířova končí střelou za mantinel.
40:00 Střely ve 2. třetině: 10-11
39:03 Gulls se zatím v přesilové hře do větší šance nedostali.
37:22 Vyloučen hráč #42 Lukáš Gamrot družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za vražení zády
37:03 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #17 Jakub Čechal, asistoval #6 Martin Šulc (2:2)
37:03 Nedůraz ve velkém brankovišti končí brankou hostí.
36:07 Dibelka v další šanci prozkoušel gólmana štiplavou střelou.
35:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Jakub Hofštetr, asistoval #4 Tomáš Dibelka (2:1)
35:36 Hofec poslal od mantinelu nechytatelnou střelu 20 nad led na vzdálenější tyč.
34:59 Standartka domácích ze středu hřiště před brankou končí na tyči.
33:32 Další neproměněná šance Havířova a následný protiútok Gulls, který končil střelou těsně nad brankovou konstrukci.
31:54 Šafář na druhé straně byl nucen na šanci hostů vytáhnout zákrok z kategorie neuvěřitelných.
31:12 Dvořák J. ukázkově našel ze standartky Suchomela, ale ten trestuhodně minul odkrytou klec.
29:11 Vejmělka teď zachraňoval svým blokem střelu do prázdné branky za 5 minut 12.
27:32 Zelený nádherně našel Suchomela a ten dobrou střelou trefil brankáře do ramene.
25:20 Obránce hostů 'vyhouslil' protihráče na půlící čáře a poslal střelu země-vzduch metr nad.
23:46 Havířov je nyní více na míčku.
20:36 Tyč hostů zvonila jako klíče během revoluce, duch Sametové revoluce je zpět.
20:00 Střely v 1. třetině: 7-8
19:28 Jedovatá střela z hole Ducara, sražena do rohu.
18:05 Pohledná rozehrávka z florbalek domácích končí faulem hostů u mantinelu.
16:08 Velká šance hostů končí střelou mimo hrací plochu.
14:14 Domácí v roli kolotočářů točí hosty dokola a dokola.
12:36 Brejk Havířova končí na na kotníčcích Vrtěla.
10:44 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #87 Tomáš Habrnál, asistoval #46 Daniel Matloch (1:1)
10:44 Dobře sehraná přesilovka do předbrankového prostoru a gól.
09:47 Vyloučen hráč #41 Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
09:02 Útočník hostí míjí prázdnou branku Gulliverů o parník a jeho střela končí v rohu.
08:39 Novák zvaný Krtek elegantně zpracoval vzdušný míček na středu a posunul na Zbořila.
07:26 Krtek osamocen na středu pohrdá nabídkou Dibelky a jeho nahrávku neproměňuje.
06:07 Vejmělka odebral míček, jako předplacené noviny a zhatil vyhlídky hostů na to dostat se do šance.
05:05 Gulls na balónku.
03:40 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #88 Kryštof Indruch, asistoval #68 Tomáš Dvořák (1:0)
03:40 Signál ze standartky zakončil přesně Indruch.
03:34 Vrtělův lejzr od půlky a dorážka Ducara bohužel pro domácí mimo.
02:45 Havířov se už, už dostával do šance, ale Procházka nekompromisně zakročil.
00:38 Hra je přelévá ze strany na stranu.
00:00 Za pravopisnou správnost zodpovídá student fonetiky a fonologie v prvním ročníku.
00:00 Vítáme vás u svátečního 4. kola KB ligy juniorů mezi týmy Sokol Brno I EMKOCase Gullivers a Florbal Exelsior Havířov.