• 59 58:57
    10:9
    (Dušek)

Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno 10:9
branky: 16. Jakub Holovej, 19. Daniel Kellermann, 21. Ondřej Halej, 22. Jakub Pavuk, 27. Ondřej Halej, 48. Martin Peksa, 50. Vojtěch Bernas, 53. Filip Samuel Dušek, 54. Vojtěch Bernas, 59. Ondřej Halej - 4. Lukáš Molhanec, 13. Mikuláš Plášek, 26. Milan Všetečka, 28. Milan Všetečka, 31. David Burda, 35. Matyáš Bachmaier, 38. Matěj Stůj, 42. Daniel Šebela, 50. Matěj Stůj; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 4:2; využití: 2:1; diváků: 133; zásahy brankářů: Ondřej Šrámek 28 - Marek Pospíšil 25; po třetinách: 2:2, 3:5, 5:2
59:59 Komentář domácího trenéra Martina Bociana: Souhlasím s kolegou, že dnešní zápas byl trochu divoký, hrálo se nahoru dolů. Dvakrát jsme museli otáčet výsledek, což není vůbec lehké. V závěru se k nám přiklonila i trocha štěstí. Děkujeme soupeři za utkání a fanouškům obou týmů za výbornou kulisu.
59:59 Komentář hostujícího trenéra Jana Buka: Zápas nahoru-dolů bez mezihry. Ve druhé části jsme se nezalekli, že nám soupeř odskočil, ale při náskoku ve třetí třetině jsme se lekli výhry a byli jsme pasivní. Chomutov byl celý zápas chtivější a důraznější.
59:59 Poměr střel ve třetí třetině byl 15:12.
59:50 Blok domácích.
58:57 GÓL Florbal Chomutov! 10:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #22 Filip Samuel Dušek (10:9)
58:57 Domácí pokračovali v tlaku.
58:43 Domácí trefují břevno.
58:26 Timeout Florbal Chomutov
58:26 Kladenský stínící hráč srazil míček mířící někam k břevnu domácí branky.
57:27 Domácí brankář likviduje střelu po individuálním průniku.
53:33 GÓL Florbal Chomutov! 9:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #33 Vojtěch Bernas, asistoval #15 Daniel Kučera (9:9)
53:33 Druhá velká chyba hostující brankáře pomohla s vyrovnáním.
52:35 GÓL Florbal Chomutov! 8:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #22 Filip Samuel Dušek, asistoval #21 Patrik Karger (8:9)
52:35 Domácí pomohl šťastný odraz po střele z dálky, ale dva byli na brankovišti.
49:16 GÓL Kanonýři Kladno! 7:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #93 Matěj Stůj, asistoval #72 Lukáš Molhanec (7:9)
49:16 Hosté se tlačili z buly do branky.
49:10 GÓL Florbal Chomutov! 7:8
49:10 Domácí měli souvislý tlak, Bernas byl uvolněn přímo před brankou.
48:04 Vyloučen hráč #93 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:04 GÓL Florbal Chomutov! 6:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Martin Peksa bez asistence (6:8)
47:04 Chyba v postoji hostujícího brankáře pomáhá Peksovi po střele z úhlu.
45:09 Timeout Kanonýři Kladno
44:18 Osamocený domácí střelec zblízka neprocedil míček mezi nohama brankáře.
41:30 GÓL Kanonýři Kladno! 5:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Daniel Šebela, asistoval #23 David Burda (5:8)
41:30 Dorážka přináší vedení o tři góly.
40:05 Domácí šli po buly dva na jednoho, volný hráč předběhl před prázdnu brankou přihrávku.
39:59 Poměr střel ve druhé třetině 10:16.
39:26 Domácí brankář reflexivně zachraňuje domácí při brejku.
38:44 Pěkná souhra domácích, hosté blokují na poslední chvíli.
37:44 GÓL Kanonýři Kladno! 5:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #93 Matěj Stůj, asistoval #22 Milan Všetečka (5:7)
37:44 Hezká přesilovková kombinace.
36:53 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:41 Domácí zablokovali dvě střely mířící na ležícího brankáře.
34:57 GÓL Kanonýři Kladno! 5:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #88 Matěj Vencl (5:6)
34:57 Domácí ztratili míček po své rozehrávce a hosté trestají.
34:49 Domácí teď ve zmatcích běhali za kladenskými přihrávky, úplně osamocený střelec minul i zadní stěnu.
33:19 Hosté dvakrát rychle po sobě netrefili míček před odkrytou brankou.
31:47 Vyloučen hráč #86 Ondřej Halej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
31:47 Halej promáchl míček na půlce a pak hasil.
30:46 GÓL Kanonýři Kladno! 5:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 David Burda, asistoval #2 Filip Molhanec (5:5)
30:46 Rychlý individuální výpad hostí končí vyrovnávací brankou.
30:41 Domácí těsně přestřelují.
28:03 Kladenští po rychlé rozehrávce těsně přestřelují.
27:14 GÓL Kanonýři Kladno! 5:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #22 Milan Všetečka, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (5:4)
27:14 Brejk dva na jednoho končí střelou umístěnou za zadní tyč.
26:02 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #15 Daniel Kučera (5:3)
26:02 Kučera se rozhlédl u mantinelu a skvěle daroval střelci gól. Míček šel sice vzduchem, ale Halej byl úplně volný 1,5 metru před brankou.
25:33 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
25:33 Další souboj na hraně pravidel v rohu, další rychlá souhra před branku.
25:03 Domácí brankář skvěle zlikvidoval postup osamoceného hráče od mantinelu.
24:14 Domácí hráč míjí po blafáku branku. Kladno v přesilovce jednou trefilo emblém domácích na ochozu, jinak nic.
22:16 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou
21:34 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #69 Jakub Pavuk, asistoval #22 Filip Samuel Dušek (4:2)
21:34 Domácí jsou trpělivější v kombinaci i zakončení.
21:10 Kladenští nadvakrát nevyužili brejk dvou na jednoho. Podruhé si útočník ukopl míček před prázdnou brankou.
20:28 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #10 Daniel Kellermann (3:2)
20:28 Nedáš, dostaneš.
20:08 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #10 Matyáš Bachmaier.
20:08 Peksa řešil ujetý míček švihnutím.
20:05 Domácí šli po buly dva na jednoho, míček uskočil hráči před prázdnou brankou.
19:59 Poměr střel v první třetině byl 10:9.
18:05 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Daniel Kellermann, asistoval #46 Tomáš Zelinka (2:2)
18:05 Kellermann proběhl s míčkem šířku hřiště a zavěsil do horního rohu.
17:15 Hezká kombinace domácích končí nedůraznou střelou do již sedícího gólmana.
15:43 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #24 Jakub Holovej, asistoval #10 Daniel Kellermann (1:2)
15:43 Kladenská čtyřka se varovala před crossem a ten přišel.
14:35 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
12:54 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #78 Mikuláš Plášek, asistoval #22 Milan Všetečka (0:2)
12:54 Kladenští získali míček v tvrdším souboji v rohu a poté opět zakombinovali až do odkryté branky.
10:35 Kladenský brankář likviduje hezkou střelu z dálky i dorážku.
09:28 Osamocený hráč hostí trefuje z velkého brankoviště zadní stěnu haly.
07:03 Hosté dvakrát krátce po sobě přestřelují.
05:07 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:58 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Lukáš Molhanec, asistoval #20 Matyáš Pros (0:1)
03:58 Krásná kombinace hostí končí doťuknutím do prázdné branky.
02:45 Hosté v jasné pozici pár kroků před brankářem netrefili míček naplno.
00:24 Týmy si vyměnily dva protiútoky, hosté svůj nedotáhli, domácí minuli prázdnou branku.