3:13
    Tomáš VEČEŘA
    (Ducar)

Florbal Primátor Náchod - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:13
branky: 19. Tomáš Poupa, 26. Tomáš Poupa, 45. Tomáš Poupa - 6. Jakub Ruč, 9. Milan Ducar, 9. Jakub Dvořák, 18. Jakub Dvořák, 32. Tomáš Dvořák, 33. Jakub Dvořák, 35. Milan Ducar, 39. David Novák, 42. Radovan Zelený, 42. Milan Ducar, 44. David Novák, 49. Kryštof Indruch, 53. Tomáš Večeřa; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 26 - David Slavíček 14; po třetinách: 1:4, 1:4, 1:5
60:00 Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy (3/3): 'Zápasy sice výsledkově nedopadly podle našich představ, ale rozhodně nás posunuly dál. Pokud budou kluci ke sportu přistupovat jako během tohoto víkendu, tak se výsledky v brzké budoucnosti dostaví. Do té doby s nimi budu rád překonávat porážky a po krůčcích se přibližovat budoucím úspěchům.'
60:00 Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy (2/3): 'I přes porážku jsem rád, že se ve hře objevuje stále více prvků z tréninků a taky si myslím, že se nám tu vykrystalizovalo zdravé jádro týmu, které táhne za jeden provaz a během tohoto náročného víkendu bojovalo jeden za druhého i za celý klub. Za to patří klukům dík.'
60:00 Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy (1/3): 'Škoda první třetiny, ve které jsme hráli pod našimi možnostmi a byli zbytečně odevzdaní. Na začátku druhé části jsme měli dobrou pasáž, ve které jsme si ukázali, že florbal hrát umíme.'
60:00 Komentář trenéra hostí Romana Jandy: 'Poslední tři utkání se snažíme prezentovat novým stylem hry, který krok po kroku zlepšujeme a zpřesňujeme. Těším se na každý další zápas s touhle smečkou. Děkuji soupeři za férové uktání a přeji hodně štěstí ve zbytku sezóny. '
52:01 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:13
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Tomáš Večeřa, asistoval #77 Milan Ducar (3:13)
48:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:12
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #88 Kryštof Indruch, asistoval #77 Milan Ducar (3:12)
44:50 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #12 Daniel Kříž (3:11)
43:28 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #71 David Novák, asistoval #68 Tomáš Dvořák (2:11)
41:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #77 Milan Ducar, asistoval #88 Kryštof Indruch (2:10)
41:19 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:9
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #81 Radovan Zelený, asistoval #39 Jan Procházka (2:9)
38:40 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:8
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #71 David Novák, asistoval #85 Tomáš Vejmělka (2:8)
34:16 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:7
32:33 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #7 Jakub Dvořák, asistoval #26 Jan Zbořil (2:6)
31:44 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #68 Tomáš Dvořák, asistoval #71 David Novák (2:5)
25:52 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #13 Marek Svoboda (2:4)
24:36 Vyloučen hráč #88 Kryštof Indruch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
18:16 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #15 Martin Brejtr (1:4)
17:26 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #7 Jakub Dvořák, asistoval #71 David Novák (0:4)
15:36 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Prouza družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
10:28 Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
08:40 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:3
08:00 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #77 Milan Ducar, asistoval #85 Tomáš Vejmělka (0:2)
05:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Jakub Ruč, asistoval #81 Radovan Zelený (0:1)