0

0

0.

Prague Tigers - zucastnise.cz Tatran Střešovice 3:4pn
branky: 2. Jakub Pluhař, 2. David Veleba, 7. Jakub Pluhař - 10. Michal Antonín Malhocký, 17. Daniel Péc, 26. Daniel Péc, N Vilém Šmídl; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Norek ?, Michal Norek ? - Adam Draslar ?, Adam Draslar ?; po třetinách: 3:1, 0:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice hráč #23 Vilém Šmídl a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice hráč #92 Matěj Čelakovský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice hráč #53 Daniel Péc a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #95 Michal Novák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #41 David Veleba , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #99 Jakub Pluhař a vstřelil gól.
39:00 Zahájena trestná střílení
39:00 Ukončení prodloužení
39:00 Zahájení prodloužení
26:00 Ukončení 2. části
25:44 Timeout Prague Tigers
25:03 GÓL zucastnise.cz Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc bez asistence (3:3)
21:50 Timeout zucastnise.cz Tatran Střešovice
16:09 GÓL zucastnise.cz Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #77 Jan Karel Matějka (3:2)
16:07 Vyloučen hráč #90 Jan Hiblbauer družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře
15:24 Vyloučen hráč #98 Jan Gross družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra rukou
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #90 Adam Draslar družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Michal Norek družstva Prague Tigers
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:12 GÓL zucastnise.cz Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Antonín Malhocký bez asistence (3:1)
06:40 GÓL Prague Tigers! 3:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Jakub Pluhař, asistoval #15 Kryštof Schovánek (3:0)
01:50 GÓL Prague Tigers! 2:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #41 David Veleba, asistoval #99 Jakub Pluhař (2:0)
01:32 Vyloučen hráč #7 Jakub Lisa družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi
01:00 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Jakub Pluhař bez asistence (1:0)