1

3

3.

Prague Tigers - BLACK ANGELS 2004 2:3pn
branky: 11. František Blecha, 25. Ondřej Kasan - 8. Jakub Kocourek, 13. Lukáš Sůva, N Daniel Fitzsimon; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Norek ? - Aneta Fryčová ?; po třetinách: 1:2, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS 2004 hráč #71 Daniel Fitzsimon a vstřelil rozhodující gól (2:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #95 Michal Novák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS 2004 hráč #9 Jakub Kocourek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #32 František Blecha a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS 2004 hráč #33 Tobiáš Hejda a vstřelil gól.
39:00 Zahájena trestná střílení
26:00 Ukončení 2. části
24:39 GÓL Prague Tigers! 2:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #18 Ondřej Kasan, asistoval #95 Michal Novák (2:2)
21:59 Timeout Prague Tigers
18:33 Vyloučen hráč #33 Tobiáš Hejda družstva BLACK ANGELS 2004 na 2 minuty za opakované přestupky
16:59 Vyloučen hráč #20 Lukáš Sůva družstva BLACK ANGELS 2004 na 2 minuty za bránění ve hře
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:13 GÓL BLACK ANGELS 2004! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS 2004 vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #71 Daniel Fitzsimon (1:2)
10:04 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #32 František Blecha, asistoval #98 Jan Gross (1:1)
07:02 GÓL BLACK ANGELS 2004! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS 2004 vstřelil #9 Jakub Kocourek, asistoval #33 Tobiáš Hejda (0:1)