0:3
    Jan PLÁŠIL
    ()

Wizards DDM Praha 10 orange - Floorball Club FALCON black 0:3
branky: 8. Ondřej Bouma, 13. Vojtěch Horák, 26. Jan Plášil; rozhodčí: Jaroslav Verner - Petr Bína; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Kryštof Pecka ? - Eduard Vacula ?; po třetinách: 0:2, 0:1
25:49 GÓL Floorball Club FALCON black! 0:3
Branku družstva Floorball Club FALCON black vstřelil #98 Jan Plášil bez asistence (0:3)
25:07 Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva Wizards DDM Praha 10 orange na 2 minuty za hrubost
24:20 Wizards hrají bez brankáře
24:06 Timeout Wizards DDM Praha 10 orange
24:00 poslední dvě minuty utkání, druhá půle stále gól nepřinesla
19:27 Vyloučen hráč #5 Radovan Beneš družstva Floorball Club FALCON black na 2 minuty za hra na zemi
19:00 Wizards několikrát vystřelili na branku soupeře, stav utkání se ale nemění
15:00 první dvě minuty druhého poločasu zatím nic zajímavého nepřinesly, oba týmy hrají opatrně
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:35 Naopak. Falcon využívají přesilové hry a zvyšují svůj náskok na 2:00
12:34 GÓL Floorball Club FALCON black! 0:2
Branku družstva Floorball Club FALCON black vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #98 Jan Plášil (0:2)
11:20 Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva Wizards DDM Praha 10 orange na 2 minuty za blokování florbalky
11:00 fanoušci Wizards hlučně povzbuzují svůj tým, vyrovnání zatím nepřišlo
09:00 Wizards se snaží vytvořit tlak a srovnat stav utkání, zatím ale bez úspěchu
07:23 GÓL Floorball Club FALCON black! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON black vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #5 Radovan Beneš (0:1)
05:00 hraje se stále zejména ve středu hřiště, žádné výrazné šance
03:30 začátek utkání je poměrně opatrný
01:00 začalo finálové utkání dnešního ligového kola