0

2

2.

Prague Tigers B - ACEMA Sparta Praha PM 1:3pn
branky: 13. Michaela Stránská - 8. Lukáš Kubálek, 40. Adam Schmidt, N Adam Schmidt; rozhodčí: Karel Hlinka - David Mráz; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Kovařík ? - Jan Novotný ?; po třetinách: 1:1, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha PM hráč #8 Adam Schmidt a vstřelil rozhodující gól (1:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #85 Vít Krošlák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha PM hráč #28 Alex Rapala a vstřelil gól.
39:00 Zahájena trestná střílení
39:00 GÓL ACEMA Sparta Praha PM! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil #8 Adam Schmidt z trestného střílení (1:2)
26:00 Ukončení 2. části
25:00 Vyloučen hráč #27 Jakub Mokrý družstva ACEMA Sparta Praha PM na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:00 Sparta si bere time out !
23:50 Obrovská šance Sparty končí metr mimo prázdnou branku.
19:50 Hráči Sparty se zabydleli v útočném pásmu.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:03 GÓL Prague Tigers B! 1:1
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #13 Michaela Stránská bez asistence (1:1)
07:32 GÓL ACEMA Sparta Praha PM! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil #97 Lukáš Kubálek bez asistence (0:1)