7:3
    Martin SVATOŇ
    ()

Snipers Třebíč modří - Hippos Žďár n/S. 7:3
branky: 4. Natálie Nesnídalová, 12. Jan Makovický, 16. Vojtěch Zmátlo, 21. Jan Makovický, 22. Vojtěch Zmátlo, 24. Adam Svoboda, 24. Jan Kružík - 11. Vít Ondráček, 20. Nikola Sekničková, 26. Martin Svatoň; rozhodčí: Vít Rosecký - Ondřej Hromádka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Roman Kedroň ? - Vítek Pospíchal ?; po třetinách: 2:1, 5:2
26:00 Ukončení 2. části
25:47 Co jiného se dalo čekat? Martin Svatoň hezkým trikem proměňuje trestné střílení!
25:46 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #5 Martin Svatoň z trestného střílení (7:3)
25:01 Akce malej a velkej, Hromádka a Sekničková. Bohužel nevzniklo harmonické pouto k úspěšnému zakončení..
23:36 GÓL Snipers Třebíč modří! 7:2
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #86 Jan Kružík bez asistence (7:2)
23:09 GÓL Snipers Třebíč modří! 6:2
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #73 Adam Svoboda, asistoval #49 Jan Makovický (6:2)
22:01 Kdyby se Adámek Březina před svou střelou netočil jako kolotoč, nikdo by mu nezabránil a mohl z toho být gól..
21:34 Pospíchal v bráně připomíná kapru na suchu. Plácoň jeden.
21:06 GÓL Snipers Třebíč modří! 5:2
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #56 Vojtěch Zmátlo, asistoval #14 Martin Syrový (5:2)
20:16 GÓL Snipers Třebíč modří! 4:2
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #49 Jan Makovický bez asistence (4:2)
19:49 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #23 Nikola Sekničková, asistoval #5 Martin Svatoň (3:2)
19:48 Za takovou akci by se nestyděli ani v reprezentaci.. Martin Svatoň od půlky sám, vymachroval několik úspěšných tríčků a kliček, poté nahrává na připravenou Sekničkovou před bránou, která bez jakékoliv komplikace doráží do brány.
18:46 Kdyby Adélka Ptáčková zvedla hlavu při přihrávce, možná by nahrála spoluhráči, ne protihráči.
17:48 Přibylová je dnes výborná v osobních soubojích.
15:34 GÓL Snipers Třebíč modří! 3:1
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #56 Vojtěch Zmátlo bez asistence (3:1)
14:52 Vyloučen hráč #98 Petr Daniel družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za zvedání florbalky
14:51 Ach jo, Petře.. ty dneska teda zlobíš.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:59 Hromádka+Svatoň sviští na bránu, až před bránou soupeře jejich naděje uhašena, míček jim byl vyhozen.
11:29 GÓL Snipers Třebíč modří! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #49 Jan Makovický, asistoval #58 Natálie Nesnídalová (2:1)
11:25 Střelu Sekničkové zablokoval všímavý soupeř.
11:19 Nikolka Sekničková si vytahuje gatě, berme to jako přípravu na gól..
10:08 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #11 Vít Ondráček, asistoval #10 Lukáš Hromádka (1:1)
09:01 Vítek Pospíchal v bráně se zlepšil, závora se začala zvedat, Vítkovy ruce plně fungují.
08:23 Frey překazil přihrávku soupeřů, sám a odhodlaný střílí na bránu, gólman je však v pozoru.
05:38 Svatoň míří na helmu gólmana.
04:36 Vyloučen hráč #98 Petr Daniel družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:13 Pospíchal v nové slušivé výzbroji v bráně padá jak závora.
03:47 GÓL Snipers Třebíč modří! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #58 Natálie Nesnídalová bez asistence (1:0)
03:03 Hippos je je zatím v lepším tempu než soupeř, i na míčku je silnější, daří se jim kombinovat. První nadějné útočné akce Svatoň+Sekničková+Březina.
01:44 Kadlec vyhazuje mimo hřiště.
00:00 Dobré skoropoledne, vážení příznivci florbalu, vítáme Vás u zápasu Hippos Žďár nad Sázavou vs. Snipers Třebíč - modří.