0:6
    Petr KŘINKA
    (Drahný)

FTC Vysoké Mýto - Sokol Pardubice 0:6
branky: 2. Petr Křinka, 5. David Strnádek, 6. Jakub Deml, 13. Jakub Deml, 15. Michal Puchner, 21. Petr Křinka; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Tomáš Doležal ? - Jan Matějka ?; po třetinách: 0:3, 0:3
20:29 GÓL Sokol Pardubice! 0:6
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #5 Petr Křinka, asistoval #44 Lukáš Drahný (0:6)
20:29 A hned jak jsem dopsal předchozí zprávu tak byla smůla prolomena, do opravdu odevzdané obrany to však pro Péťu nebyl jeden z nejtěžších gólů.
20:16 Škoda, že do online nejdou vkládat videa, to co kluci nepromění, byste mi ani nevěřili, kdybych to napsal.
17:58 Dle Tomínova pokynu: 'Sedlo, vystřel! Honza Sedlák opravdu vystřelil, koncovka nyní ale nevypadá na silnou stránku Sokola.
17:12 Lukáš Drahný ukazuje objem svých plic, kdy i ve 4. dnešním zápase běhá jak kojot.
16:16 Patrik Záruba zkoušel nyní 'ošemetné kličky' a ztratil balonek.
15:07 Vysoké Mýto po dalších inkasovaných gólech působí dost odevzdaně, uvidíme jestli se jim ještě podaří zvednout nebo uvidíme exhibici.
14:01 GÓL Sokol Pardubice! 0:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner, asistoval #64 Michal Sauer (0:5)
14:01 Ale vše si vynahradil o pár vteřin později, kdy svým projektilem div neprotrhl síť.
13:43 Honza Matějka už si šel pro asistenci, ale Míša Puchner pohrdl jeho perfektním výhozem a trefil pouze brankáře.
12:47 GÓL Sokol Pardubice! 0:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #41 Jakub Deml, asistoval #25 Petr Kvasil (0:4)
12:47 A byl i na začátku této akce, kterou Péta Kvasil ještě vyšperkoval do prázdné a je to o 4 fíky.
12:28 Lukáš Doskočil dnes snídal nahrávkovou kaši, svým spoluhráčům připravuje hromadu šancí.
08:57 Na obou stranách gólové šance, ale bez gólového efektu. Ačkoliv nedávné hlasování zde v Pardubicích ukázalo, že místní obyvatelé nechtějí spalovnu, tak zde se pálí jedna střela za druhou.
06:25 Mýto po 3. inkasované brance zvýšilo aktivitu a nechtějí dát svou kůži zadarmo.
05:56 GÓL Sokol Pardubice! 0:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #41 Jakub Deml, asistoval #69 Lukáš Doskočil (0:3)
05:56 Už jsem chtěl psát, jak je pardubická přesilovka bezzubá, až legendární duo D+D rozhýbalo obranu a Kuba Deml se nemýlil.
04:30 Vyloučen hráč #11 Matěj Tošovský družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou
04:12 GÓL Sokol Pardubice! 0:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #7 Michal Puchner (0:2)
03:48 Michal 'Sauí' Sauer si nyní spletl barvičky a připravil gólovku pro mýtské. Ti neproměnili a klasika, nedáš - dostaneš.
02:59 Honza Matějka nyní chytil míček stejně jako před několika desítkami minut chytil legendárního pokémona Cresselii.
01:56 O zábavu u stolku se nám stará dvojice vynikajících časoměřičů Kryštof Hajník a Adam Doskočil.
01:02 GÓL Sokol Pardubice! 0:1
01:02 Pardubice na to vlétli z ostra, Křinka o břevno a brankáře otevírá skóre.