• 24 23:10
    2
    David VALENTA

FbK Orlicko-Třebovsko bílí - DDM Holice B - MŽ 6:2
branky: 2. Jonáš Ludvíček, 16. Matyáš Kvapil, 17. Jonáš Ludvíček, 18. Matěj Matoušek, 20. Antonín Hubálek, 20. Adam Mikulecký - 4. Tomáš Machatý, 7. Viktor Pražák; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Kristýna Jiráčková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Šlesinger ? - Daniel Jeník ?; po třetinách: 1:2, 5:0
23:10 Vyloučen hráč #36 David Valenta družstva DDM Holice B - MŽ na 2 minuty za blokování florbalky
19:59 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko bílí! 6:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí vstřelil #36 Adam Mikulecký, asistoval #75 Matěj Matoušek (6:2)
19:21 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko bílí! 5:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí vstřelil #83 Antonín Hubálek, asistoval #28 Matyáš Kvapil (5:2)
17:41 Timeout DDM Holice B - MŽ
17:41 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko bílí! 4:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí vstřelil #75 Matěj Matoušek bez asistence (4:2)
16:36 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko bílí! 3:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí vstřelil #21 Jonáš Ludvíček bez asistence (3:2)
15:11 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko bílí! 2:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #22 Matěj Krčál (2:2)
07:00 Vyloučen hráč #72 Milota Blažková družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí na 2 minuty za sekání
06:12 GÓL DDM Holice B - MŽ! 1:2
Branku družstva DDM Holice B - MŽ vstřelil #26 Viktor Pražák, asistoval #27 Vojtěch Šefranko (1:2)
06:12 A rázem tu máme otočku, o 5. místo bude ještě pořádný boj!
03:54 GÓL DDM Holice B - MŽ! 1:1
Branku družstva DDM Holice B - MŽ vstřelil #35 Tomáš Machatý bez asistence (1:1)
03:54 Tomáš Machatý si připisuje branku ze standardní situace, kdy našel skulinku v gólmanově postoji a snižuje stav utkání na 1:1.
01:38 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko bílí! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí vstřelil #21 Jonáš Ludvíček, asistoval #36 Adam Mikulecký (1:0)