• 24 23:30
    6:0
    (Křinka)

Orel Přelouč - FBC Hvězdy Česká Skalice 6:0
branky: 4. Jan Rybář, 5. Daniel Pirožek, 17. Michal Vágner, 19. Maxmilián Čapek, 20. Maxmilián Čapek, 24. Daniel Pirožek; rozhodčí: Lukáš Jansa - Jakub Březovský; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Michal Dejdar 6 - Petr Lexman 8; po třetinách: 2:0, 4:0
23:31 A domácí toho opět využívají a dávají další gól do prázdné.
23:30 GÓL Orel Přelouč! 6:0
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #98 Daniel Pirožek, asistoval #24 Tomáš Křinka (6:0)
23:03 A ještě jeden pokus o power-play...
21:54 A tato zkušenost přiměla Skalici vrátit gólmana do kisny.
21:50 Tomáš Křinka ani nadvakrát nepřekonal hostujícího obránce v brance hostí.
21:14 Skalici se přesto hra bez gólmana zalíbila a pokračují v ní dál i po přesilovce.
19:30 Skalice zkusila při přesilovce odvolat gólmana, ale nepovedlo se - Max Čapků zavěsil přes celé hřiště do prázdné branky.
19:29 GÓL Orel Přelouč! 5:0
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #31 Maxmilián Čapek bez asistence (5:0)
19:11 Vyloučen hráč #38 Tobiáš Kade družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání
18:21 Timeout FBC Hvězdy Česká Skalice
18:09 Kombinace dvojce Landsmann-Max Čapek končí sraženým míčkem ze vzduchu rovnou do sítě.
18:08 GÓL Orel Přelouč! 4:0
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #31 Maxmilián Čapek, asistoval #16 Martin Landsmann (4:0)
16:23 Aspoň jedna střela od domácích - a propadla tam - sláva!
16:22 GÓL Orel Přelouč! 3:0
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #68 Michal Vágner, asistoval #28 Tereza Kaderová (3:0)
15:30 Zatím nemáme co psát, mele se to tak nějak uprostřed hřiště...
12:00 Střely na branku 6:3 pro Orel. Diváci doufají, že hra Orla se zpřesní a šance na vstřelení dalších gólů přibudou.
11:59 Zbytek půlky už celkem v poklidu a bez šancí.
10:10 Skalice se k ničemu v přesilovce nedostala. Dobrá obranná hra Orla ve 4.
09:10 Z brejku Max Čapek trefil jen dobře postaveného gólmana hostí.
08:09 Uvidíme, co se zápasem udělá zbytečné vyloučení Pirožka za vrážení.
08:08 Vyloučen hráč #98 Daniel Pirožek družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:00 Vstup do zápasu se Orlům povedl a soupeře kombinací zatím k ničemu nepustili - jen tak dál.
04:55 A Orlové vedou 2:0 - Landsmann z rohu předložil na Pirožka, a ten se z takovéto pozice většinou nemýlí.
04:54 GÓL Orel Přelouč! 2:0
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #98 Daniel Pirožek, asistoval #16 Martin Landsmann (2:0)
03:46 A první pěkná kombinační akce končí gólem - skvělá příhra Havrdy mezi obránci na volného Rybáře, který vymetl pavouky z pravého horního rohu skalické branky.
03:45 GÓL Orel Přelouč! 1:0
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #10 Jan Rybář, asistoval #42 Filip Havrda (1:0)
03:00 Orel začal tlakem, jak je potřeba, ale zatím bezzubým.
00:00 Začne souboj o první místo v první skupině dnešního turnaje - Skalici stačí remíza na první místo, domácí Orel musí vyhrát.