• 22 21:30
    1:8
    (Deml)

FBC Trutnov (DTJ) - Sokol Pardubice 1:8
branky: 16. Radka Korbelářová - 1. Lukáš Drahný, 1. Petr Kvasil, 2. Lukáš Doskočil, 6. Lukáš Drahný, 7. David Strnádek, 19. Lukáš Drahný, 21. Jan Sedlák, 22. Lukáš Drahný; rozhodčí: Veronika Šmídová - Lucie Adamová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Matouš Šafář 12 - Jan Matějka 4; po třetinách: 0:5, 1:3
36:00 Počet střel celkem: Domácí - 5, Hosté - 20
36:00 Počet střel ve 2. polovině: Domácí - 4, Hosté - 10.
21:30 GÓL Sokol Pardubice! 1:8
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #41 Jakub Deml (1:8)
20:34 GÓL Sokol Pardubice! 1:7
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #46 Jan Sedlák, asistoval #21 Jan Nezval (1:7)
20:34 Sekvence jako z FIFY, nejdřív asi tři tyčky za sebou a potom timed finesse na zadní.
19:00 Nevypadá to moc jako přésa Trutnova, další kombinace Sokola končí na kvalitním přesunu brankáře.
18:22 GÓL Sokol Pardubice! 1:6
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný bez asistence (1:6)
18:22 Tak tohle byl Lukášův asi nejhorší gól v kariéře a tentokrát jsem to i viděl. Krásná plácaná.
15:55 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #15 Radka Korbelářová, asistoval #12 Matyáš Ioanidis (1:5)
15:54 Trutnov koriguje skóre! Uvidíme comeback?
13:34 Dokazujeme tu životní moudro Ondry Ryšavého: 'Prázdná brána je nejtěžší soupeř.'
12:15 Sedlo čeká na příležitost na středu jako Honza Kourek.
12:00 Počet střel v 1. polovině: Domácí - 1, Hosté - 10.
09:20 Kdyby Kuba Deml teď trefil balon, tak nejspíš roztrhne síť, takhle jenom málem hokejkou trefil hráče před sebou.
08:34 Vyloučen hráč #16 Martin Kisý družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání
08:15 Luky Drahný krásně ze vzduchu bohužel jen pohladil spojnici.
07:34 Ale pak zase Fanda sice proběhl mezi všema 5 obráncema ale nakonec mu balonek sjel.
06:52 GÓL Sokol Pardubice! 0:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #46 Jan Sedlák (0:5)
06:52 Tak teď jsme se párkrát trefili.
05:16 GÓL Sokol Pardubice! 0:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #89 Patrik Záruba (0:4)
04:12 A už jsme zase u netrefování balonků z hranice brankoviště.
03:38 Trutnovský brankář nyní neuvěřitelně vychytal Dejva Strnádka.
02:52 Tak už stíhám, sokolíci opět soutěží kdo přestřelí branku o víc metrů.
01:29 GÓL Sokol Pardubice! 0:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #69 Lukáš Doskočil, asistoval #89 Patrik Záruba (0:3)
01:29 Nejhorší na tomhle začátku je to, že nestíhám zapisovat.
00:55 GÓL Sokol Pardubice! 0:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #21 Jan Nezval (0:2)
00:21 GÓL Sokol Pardubice! 0:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #28 Tomáš Belej (0:1)
00:21 Ani jsem nestihl zahájit utkání na online a už si pardubická první formace stihla vymíchat obranu až do prázdné kasy.