• 45 44:58
    2
    Jan KANTOR

FLORBAL JABLONEC - FBC Liberec B 4:4
branky: 25. Petr Frkala, 28. Petr Frkala, 30. Jan Koravský, 35. Ondřej Hašlar - 23. Jonáš Volhejn, 29. Ondřej Belák, 32. Matěj Vodrážka, 41. Matěj Třešňák; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Daniel Svoboda 17 - Petr Chlad 19; po třetinách: 0:0, 3:2, 1:2
44:58 Vyloučen hráč #19 Jan Kantor družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
41:31 Vyloučen hráč #18 Marek Černý družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za špatné střídání
40:49 GÓL FBC Liberec B! 4:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #20 Matěj Třešňák, asistoval #92 Martin Kašínský (4:4)
38:38 Vyloučen hráč #13 Lukáš Preisler družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
34:49 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Ondřej Hašlar, asistoval #10 Jan Koravský (4:3)
32:00 Pohledná akce Liberce na jejímž konci stál Matěj Vodr Vodrážka. Taky máme v týmu jednoho Vodra, ale takovejhle gól v životě nedal...
31:51 GÓL FBC Liberec B! 3:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #38 Matěj Vodrážka, asistoval #69 Filip Radostný (3:3)
29:50 Frkala s Koravským si vyměnili role a před odchodem do šatny posílají Jablonec do jednobrankového vedení.
29:40 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #10 Jan Koravský, asistoval #8 Petr Frkala (3:2)
29:00 Dám dělovou ránu, bum bum bum! Ondřej Belák teď pravděpodobně zlomil břevno - krásný angličan!
28:53 GÓL FBC Liberec B! 2:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #52 Ondřej Belák, asistoval #38 Matěj Vodrážka (2:2)
28:05 A Frkala mířil do černého znovu. Tentokrát ze vzduchu uklidil skákavý balón od Koravského.
27:37 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #10 Jan Koravský (2:1)
24:40 Ouuu tak tohle stojí za zmínku. Petr Frkala nejprve po krosové přihrávce z první mířil golfákem do víka. Následně si našel i odražený balonek, kdy již druhou pumelicí nedal gólmanovi hostů šanci,
24:30 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #8 Petr Frkala bez asistence (1:1)
22:55 GÓL FBC Liberec B! 0:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #26 Jonáš Volhejn, asistoval #52 Ondřej Belák (0:1)
17:31 Usnuli jsme před 17 minuty - nikdo si ničeho nevšiml
07:34 Vyloučen hráč #31 Roman Kopecký družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné střídání