• 30 29:18
    2
    Tomáš GRONYCH

Zlínský kraj U17 - Olomoucký kraj U17 2:2
branky: 16. Petr Pšenčík, 30. Filip Petřík - 8. Michal Dohnal, 29. Jan Mannl; rozhodčí: Daniel Jireček - Pavel Houserek; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Filip Doležal 7 - Jan Vorálek 14; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:1
30:00 Ukončení 3. části
29:56 GÓL Zlínský kraj U17! 2:2
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil #6 Filip Petřík, asistoval #9 Jaroslav David (2:2)
29:18 Vyloučen hráč #8 Tomáš Gronych družstva Olomoucký kraj U17 na 2 minuty za nesportovní chování
29:01 Výběr ZliKU17 měl na holích vyrovnání, bohužel to teď nevyšlo.
28:09 GÓL Olomoucký kraj U17! 1:2
Branku družstva Olomoucký kraj U17 vstřelil #17 Jan Mannl, asistoval #15 Jakub Weiss (1:2)
26:54 Timeout Zlínský kraj U17
26:40 Zatím to vypadá následovně. Obligátní 'jeden gól rozhodne'.
25:21 Timeout Olomoucký kraj U17
25:21 Porady obou týmů předchází nejdůležitější fázi utkání.
20:42 Slibnou příležitost hostů lapil brankář z kraje Tomáše Bati.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:21 Výběr ZliKU17 se ubránil. Jeho brankář nemusel řešit moc problémů, všechny střely pochytal nebo letěly mimo.
17:25 Dvojitá přesilová hra pro OloKU17, to by byl hřích nevyužít.
17:18 Vyloučen hráč #9 Jaroslav David družstva Zlínský kraj U17 na 2 minuty za hra rukou
15:59 Vyloučen hráč #5 Marek Souček družstva Zlínský kraj U17 na 2 minuty za blokování florbalky
15:10 Početní výhoda zhodnocena. Rozehrávka z brankoviště, přesná střela, a je to 1:1.
15:06 GÓL Zlínský kraj U17! 1:1
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil #14 Petr Pšenčík, asistoval #15 Petr Kopecký (1:1)
14:07 Vyloučen hráč #6 Tomáš Hanák družstva Olomoucký kraj U17 na 2 minuty za sekání
13:45 Jsme právě svědky utkání, které je 'nejchudší' na vstřelené góly. Vzápětí by se to mohlo snad změnit.
10:13 Jeden z útočníku hostů teď seknul přes ruku strážce svatyně výběru ZliKU17.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
07:39 Dlouhý a přesný výhoz brankáře OloKU17 byl klíčovou příčinnou úvodního gólu.
07:38 GÓL Olomoucký kraj U17! 0:1
Branku družstva Olomoucký kraj U17 vstřelil #4 Michal Dohnal, asistoval #95 Jan Vorálek (0:1)
02:25 Výběr Olomouckého kraje (OloKU17) už prozkoušel pevnost masky brankáře zlínského výběru (ZliKU17).