13:2
    Jan ZOUFALÝ
    (Švejda)

Středočeský kraj U17 - Karlovarský kraj U17 13:2
branky: 1. Zdeněk Vyhnánek, 2. Štěpán Švejda, 12. Vojtěch Novák, 14. Filip Molhanec, 15. Marek Korych, 17. Matyáš Bachmaier, 22. Filip Molhanec, 25. Štěpán Švejda, 26. Marek Korych, 28. Vojtěch Novák, 29. Michal Vojtíšek, 30. Marek Korych, 30. Jan Zoufalý - 6. Petr Nöbauer, 27. Ondřej Ančinec; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Ondřej Benačan; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Vlček ? - Martin Mičiak ?; po třetinách: 2:1, 4:0, 7:1
30:00 Střely pro 3.třetině: 8:2, celkem pak: 19:6.
30:00 Ukončení 3. části
29:25 GÓL Středočeský kraj U17! 13:2
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #9 Jan Zoufalý, asistoval #7 Štěpán Švejda (13:2)
29:00 GÓL Středočeský kraj U17! 12:2
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #16 Marek Korych, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (12:2)
28:15 GÓL Středočeský kraj U17! 11:2
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #13 Michal Vojtíšek, asistoval #3 Milan Všetečka (11:2)
27:21 GÓL Středočeský kraj U17! 10:2
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #12 Vojtěch Novák bez asistence (10:2)
26:02 GÓL Karlovarský kraj U17! 9:2
Branku družstva Karlovarský kraj U17 vstřelil #5 Ondřej Ančinec, asistoval #11 Patrik Koudelka (9:2)
25:26 GÓL Středočeský kraj U17! 9:1
24:08 GÓL Středočeský kraj U17! 8:1
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #7 Štěpán Švejda, asistoval #9 Jan Zoufalý (8:1)
21:55 GÓL Středočeský kraj U17! 7:1
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #11 Filip Molhanec, asistoval #13 Michal Vojtíšek (7:1)
21:55 Rychlý break Středočeských zakončuje Molhavec přesnou střelou až za Mičiakova záda.
21:30 Smolka sám na bránu, Vlček však připraven.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely po 2.třetině: 5:2.
20:00 Ukončení 2. části
19:56 Vyloučen hráč #10 Jan Mašát družstva Karlovarský kraj U17 na 2 minuty za sekání
16:03 GÓL Středočeský kraj U17! 6:1
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #10 Matyáš Bachmaier bez asistence (6:1)
16:03 Bachmaier sám před soupeřovou brankou, zvyšuje náskok Středočechů.
14:49 GÓL Středočeský kraj U17! 5:1
13:49 GÓL Středočeský kraj U17! 4:1
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #11 Filip Molhanec, asistoval #12 Vojtěch Novák (4:1)
12:55 Středočeši drží jejích soupeře v obranném pásmu.
11:44 GÓL Středočeský kraj U17! 3:1
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #12 Vojtěch Novák, asistoval #3 Milan Všetečka (3:1)
10:51 Vyloučen hráč #11 Patrik Koudelka družstva Karlovarský kraj U17 na 2 minuty za sekání
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely v 1.třetině, 6:2.
10:00 Ukončení 1. části
09:50 Individuální akce Bachmaiera, gól ale nedal .
09:00 Hluchá pasáž z obou stran bez větší šance.
05:58 GÓL Karlovarský kraj U17! 2:1
Branku družstva Karlovarský kraj U17 vstřelil #16 Petr Nöbauer, asistoval #15 Jaromír Péc (2:1)
05:40 Poprvé od začátku na delší dobu a balonku hosté.
04:00 Je vidět jasná převaha Středočechů.
01:14 GÓL Středočeský kraj U17! 2:0
01:14 I další spolupráce Boleslavských 'kousků' končí gólem.
00:20 GÓL Středočeský kraj U17! 1:0
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #17 Tomáš Bubeník (1:0)
00:20 První střídání a hned se ukázalo kdo je tady doma, boleslavská dvojka.