5:4
    Matěj ČERMÁK
    (Otcovský)

Praha U17 - Liberecký kraj U17 5:4p
branky: 11. Jakub Dufek, 12. Filip Forman, 25. Sebastian Rod, 29. Tomáš Otcovský, 31. Matěj Čermák - 6. Vladimír Trčka, 13. Tomáš Pšenička, 15. Šimon Stránský, 16. Vojtěch Wiener; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Filip Leibl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Pelech ? - Ondřej Volejník ?; po třetinách: 0:1, 2:3, 2:0, 1:0
35:00 Ukončení prodloužení
30:58 Komentář trenéra domácích: 'Do zápasu jsme se dlouho dostávali a soupeř trestal naše chyby. Důležité bylo, že i za nepříznivého stavu jsme chtěli hrát, a to rozhodlo. Děkujeme za zápas.'
30:58 Komentář trenéra hostí: 'Kluci odehráli skvělý zápas, nevyhrál lepší ale šťastnější tým.'
30:58 Střely po prodloužení 1:0, celkem pak 15:15.
30:57 GÓL Praha U17! 5:4
Branku družstva Praha U17 vstřelil #5 Matěj Čermák, asistoval #3 Tomáš Otcovský (5:4)
30:57 Rychlou akcí ukončuje ve svůj vítězný prospěch tým Prahy.
30:01 Úvodní bule pro Prahu.
30:00 Zahájení prodloužení
30:00 Střely po 3.třetině 4: 3.
30:00 Ukončení 3. části
29:59 Základní hrací čas v tomto utkání nerozhodl o vítězi, následovat bude pětiminutové prodloužení.
29:21 Po nepovedené rozehrávce Libereckých na balónku Praha.
29:04 Timeout Liberecký kraj U17
28:15 GÓL Praha U17! 4:4
Branku družstva Praha U17 vstřelil #3 Tomáš Otcovský, asistoval #2 Filip Forman (4:4)
28:15 Úplně volný Otcovský srovnává stav na 4:4.
27:29 Piskáček svou střelou míjí Volejníkovu branku.
24:54 GÓL Praha U17! 3:4
Branku družstva Praha U17 vstřelil #12 Sebastian Rod, asistoval #6 Jakub Dufek (3:4)
24:54 Zmatek před libereckou brankou trestá Praha.
23:42 Pražské zaváhání, u míčku Liberecký kraj.
20:55 Těsně po skončení přesilovky liberecký gólman podržel svůj tým, jak proti střele tak i proti dorážce pražanů.
20:01 Úvodní bule pro Prahu.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely po 2.třetině 5:8.
20:00 Ukončení 2. části
19:21 Přesilovka Liberce je další šancí navýšit jejich vedení o další branku.
18:51 Vyloučen hráč #9 David Horký družstva Praha U17 na 2 minuty za bránění ve hře
18:16 Po kombinaci Šedivý, Trčka a Pšenička poslední jmenovaný netrefuje branku.
17:42 Majer překvapivou střelou trefuje dobře postavenu bránu Volejníka.
16:17 Formanovu špatnou přihrávku využívá Stárek, Pelech je však ve střehu.
15:04 GÓL Liberecký kraj U17! 2:4
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil #14 Vojtěch Wiener, asistoval #4 Martin Čermák (2:4)
14:53 GÓL Liberecký kraj U17! 2:3
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil #8 Šimon Stránský, asistoval #9 Tomáš Pšenička (2:3)
14:53 Po střele Pšeničky doráží Stránský do prázdné branky.
12:28 GÓL Liberecký kraj U17! 2:2
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil #9 Tomáš Pšenička, asistoval #17 Vladimír Trčka (2:2)
12:28 Z první po ose Stárek, Trčka až z zakončujícímu Pšeničkovi Liberec srovnává na 2:2.
11:44 GÓL Praha U17! 2:1
Branku družstva Praha U17 vstřelil #2 Filip Forman, asistoval #15 Bohumil Piskáček (2:1)
11:38 Liberečtí si počínali nedovoleně, Praha to zkouší v šesti.
10:30 GÓL Praha U17! 1:1
Branku družstva Praha U17 vstřelil #6 Jakub Dufek, asistoval #17 Petr Majer (1:1)
10:30 Dufek svou střelou srovnává zápas na 1:1.
10:01 Úvodní bule pro Liberecký kraj.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely po 1.třetině 5:4.
10:00 Ukončení 1. části
09:36 Slibné střelecké šance jsou k vidění na obou stranách.
08:04 Rozehrávku Prahy z roku obranného pásma soupeřů Liberec vytlačil do na jejich obrannou půlku.
06:12 Trčka přesnou přihrávkou našel volného Stránského, ten však špatně seřídil mířidla a netrefuje bránu.
05:28 GÓL Liberecký kraj U17! 0:1
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #9 Tomáš Pšenička (0:1)
05:02 Piskáček svou zkaženou přihrávkou nabídl střeleckou šanci Libereckým.
04:23 Stránský pálí na branku, Pelech je však připraven.
03:11 Dlouhým výhozem posílá Pelech svůj tým do útoku.
01:53 Forman našel před brankou Čermáka, ten promáchl.
00:45 1.nebezpečnou střelu vyslal na Pelecha Stárek.
00:01 Úvodní bule pro Liberec.