11:4
    Petr FRKALA
    (Koravský)

FLORBAL JABLONEC - BK REAL ROUDNICE n/L 11:4
branky: 3. Jan Šusta, 8. Jakub Daníček, 16. Jan Kantor, 24. Jan Koravský, 25. Jan Kantor, 29. Jan Kantor, 29. Ondřej Hašlar, 31. Ondřej Hašlar, 34. Marek Černý, 45. Ondřej Hašlar, 45. Petr Frkala - 14. Jaroslav Gabriel, 33. Štěpán Šára, 37. David Zeman, 43. Štěpán Šára; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 2 + Jan Šusta TT + 5:1; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Daniel Svoboda 24 - Dominik Petrus Whitehead 20, Filip Kajzr 3; po třetinách: 2:1, 5:0, 4:3
44:42 GÓL FLORBAL JABLONEC! 11:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #10 Jan Koravský (11:4)
44:21 GÓL FLORBAL JABLONEC! 10:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Ondřej Hašlar, asistoval #10 Jan Koravský (10:4)
42:09 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 9:4
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #23 Štěpán Šára, asistoval #35 David Zeman (9:4)
37:39 Vyloučen hráč #8 Petr Frkala družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
36:42 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 9:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #35 David Zeman, asistoval #24 Jan Vajgl (9:3)
33:41 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Filip Kajzr družstva BK REAL ROUDNICE n/L
33:09 GÓL FLORBAL JABLONEC! 9:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #18 Marek Černý, asistoval #7 Semih Pehlivan (9:2)
32:29 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 8:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #23 Štěpán Šára, asistoval #19 Lubor Hanžl (8:2)
30:47 GÓL FLORBAL JABLONEC! 8:1
28:40 GÓL FLORBAL JABLONEC! 7:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Ondřej Hašlar, asistoval #8 Petr Frkala (7:1)
28:17 GÓL FLORBAL JABLONEC! 6:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #2 Jan Kantor, asistoval #24 Mikuláš Brunclík (6:1)
27:53 Trestné střílení družstva BK REAL ROUDNICE n/L neproměnil #37 Jaroslav Gabriel.
26:40 Vyloučen hráč #19 Lubor Hanžl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře
24:11 Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
24:11 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #2 Jan Kantor, asistoval #91 Jakub Daníček (5:1)
23:42 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #10 Jan Koravský, asistoval #11 Filip Mikšaník (4:1)
15:55 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:1
13:16 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #37 Jaroslav Gabriel, asistoval #26 Ondřej Kára (2:1)
07:26 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #91 Jakub Daníček, asistoval #11 Filip Mikšaník (2:0)
04:57 Vyloučen hráč #6 Jan Šusta družstva FLORBAL JABLONEC na 5 minuty za neuvedení v sestavě
04:57 Vyloučen hráč #6 Jan Šusta družstva FLORBAL JABLONEC do konce utkání - technický trest
02:57 Vyloučen hráč #4 Ondřej Hašlar družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hra rukou
02:43 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Šusta, asistoval #27 Patrik Čermák (1:0)