1:9
    Šimon OTTO
    (Noha)

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - FAT PIPE Traverza Mukařov 1:9
branky: 15. Marek Sluka - 17. Jakub Noha, 28. Petr Heřmanský, 32. Ondřej Kalát, 35. Radim Fořt, 40. Radim Fořt, 44. Jan Pudich, 44. Radim Fořt, 51. Petr Heřmanský, 60. Šimon Otto; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 146; zásahy brankářů: Martin Kohout 25 - Josef Bína 21; po třetinách: 1:1, 0:4, 0:4
60:00 Komentář trenéra hostů Marka Chlumského: T.B.C. Králův Dvůr hrál krásný florbal, častokrát soupeře přehrával, ale nebyl efektivní v zakončení, díky čemuž Traverza vyhrála. K zítřejší výhře bude Traverza potřebovat ještě lepší hru než dnes. Děkujeme divákům a těšíme se na ně i zítra.
60:00 Komentář trenéra domácích Radka Križka: Není co hodnotit. Soupeř vede 1:0 a my se jdeme připravit na zítřejší zápas. Moc děkuji fanouškům, že přišli v tak hojném počtu a doufám, že i po dnešním výsledku je to neodradí a přijdou také zítra.
60:00 Střely na bránu ve třetí třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 8, FAT PIPE Traverza Mukařov - 12.
59:54 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:9
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #8 Šimon Otto, asistoval #59 Jakub Noha (1:9)
58:28 Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
58:28 Vyloučen hráč #10 Jonáš Vaculík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře
57:23 Hodně improvizovaná přesilovková sestava domácích si zatím příliš neví rady s obranným blokem Traverzy.
56:37 Vyloučen hráč #16 Petr Kašpar družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za vysoká florbalka
54:43 Horký pálil do protipohybu Bíny ale balónek nešel do prostoru mezi třemi tyčemi.
52:58 Lang v úniku nasměroval míček jen do připraveného Bíny.
52:15 Kohoutova pravačka zasáhla proti střeleckému pokusu Nohy.
50:08 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:8
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #7 Petr Heřmanský, asistoval #5 Tadeáš Drahorád (1:8)
50:08 Drahorád vyslal střílenou přihrávku do předbrankového prostoru, kam si naběhl Petr Heřmanský a nasměroval míček nad padajícího Kohouta.
48:53 Kohout našel balónek po střele Chlumského ve své výstroji.
48:32 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
47:26 Horký pálil od levého mantinelu, ale Bína si pohlídal prostor mezi rukou a tělem.
46:39 Domácí by rádi něco s nepříznivým výsledkem udělali, ale na cokoliv sahnou, to se jim nepovede.
44:49 Bína vytrčil pravou nohu proti střele Sluky.
44:08 Vyloučen hráč #7 Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání
43:56 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:7
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #24 Radim Fořt, asistoval #87 Ondřej Kalát (1:7)
43:56 Traverza znovu trestá chybnou rozehrávku T.B.C. a s domácím týmem už to doopravdy vypadá hodně špatně.
43:34 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #51 Marek Chlumský (1:6)
43:34 Pudich při zakončení trefil bránícího Horkého do nohy a od ní se míček odrazil a skončil za bezmocným Kohoutem.
42:19 Svoboda vyslal dalekonosnou střelu, po které se o dorážku pokoušel Vlček, Bína ale odmítá pustit další branku.
41:17 Králův Dvůr hned od prvních vteřin třetí periody zařazuje do sestavy všechny dosud nehrající náhradníky.
40:37 Votava nahodil míček před bránu, kam dobíhal Vlček, toho ale Bína vychytal.
40:00 Střely na bránu ve druhé třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 8, FAT PIPE Traverza Mukařov - 13.
39:03 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #24 Radim Fořt, asistoval #21 Karel Svatoš (1:5)
39:03 Fořt prošel obraou domácích jako nůž jahodovou marmeládou a prostřelil Kohouta - 1:5.
38:35 Kohout si poradil se střelou Štipky, jenž pálil od levého mantinelu.
37:31 Po střele Langa ještě dorážel Škoula ale obě šance kryje Josef Bína.
36:48 Noha se zkusil rychle obtočit kolem brány, nakonec se mu ale nepodařilo zasunout míček mezi tři tyče.
35:06 Kohout chytá obrovskou šanci Pudicha. T.B.C. předvádí při rozehrávce občas neskutečné minely.
34:45 Bína vyrazil střelu Langa jen před sebe, Dvořák ale nedokázal trefit balónek plachtící vzduchem.
34:14 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #24 Radim Fořt, asistoval #16 Petr Kašpar (1:4)
34:14 U odraženého míčku v předbrankovém prostoru se dostal Fořt před Syrovátka a přidává už čtvrtý gól Traverzy.
33:36 Střely domácích končí ve druhé třetině většinou na prvním bránícím hráči mukařovských.
31:28 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #87 Ondřej Kalát, asistoval #21 Karel Svatoš (1:3)
31:28 Znovu přihrávka střela z první v podání Traverzy. Nyní vybídl Svatoš Ondřeje Kaláta, a ten se nemýlil.
31:04 Lang po pravém mantinelu proběhl až k bráně soupeře, ale místo nasměrování míčku na některého z volných spoluhráčů zvolil zakončení, které nebylo úspěšné.
29:52 Po chybné rozehrávce domácích pálil Otto, jeho pokus byl ale zablokován kapitánem Horkým.
29:08 Mukařovští jsou při dostupování hráčů velice důslední a Petrmichl teď ani nadvakrát nedokázal dostat míček na své spoluhráče.
28:27 Bína nadvakrát zkrotil neposední balónek, který na něj přiletěl z hole Veselého.
27:45 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #7 Petr Heřmanský, asistoval #59 Jakub Noha (1:2)
27:45 Při ponechané výhodě hostů Noha oběhl bránu a naservíroval míček volnému Petru Heřmanskému, který dostává hosty do vedení.
27:05 Na druhé straně Bína vychytal Votavu.
26:43 Karel Svatoš se na středu vytočil do střely, ale tu chytá do rukou brankář Kohout.
24:11 Kotlas shodil do střelecké pozice na Nohu, ten těsně minul levý horní roh Kohoutovy klece.
23:49 Petrmichl s Votavou odvádí skvělou práci v oslabení, když drží míček na polovině hostů.
22:57 Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání
22:09 Kalát zablokoval střelu Syrovátka.
21:16 První přesilovka T.B.C. skončila gólem Sluky v poslední vteřině početní výhody, uvidíme, zda budou domácí úspěšní i teď.
20:47 Vyloučen hráč #5 Tadeáš Drahorád družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
20:36 Svatoš proběhl kolem levého mantinelu až za bránu domácích, odkud hledal spoluhráče, ten bal ale pod tlakem a Mukařov přišel o míček.
20:00 Střely na bránu v první třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 6, FAT PIPE Traverza Mukařov - 9.
19:23 Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil #7 Petr Heřmanský.
19:23 Kohout zatím jednoznačně hvězdou zápasu. Po několika parádních zákrocích vychytal teď i nájezd Heřmanského.
18:43 Horký sklepl ze středu k mantinelu na Sluku, ten potáhl míček a vypálil směr Bína. Brankář Traverzy ale bezpečně drží míček ve svých rukách.
17:38 Po přihrávce Štipky pálil Pudich, Martin Kohout ale předvedl neuvěřitelný skok, díky kterému vychytal forvarda Traverzy.
16:06 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #59 Jakub Noha bez asistence (1:1)
16:06 Jakub Noha obral o míček domácího obránce a střelou do prostoru mezi rukou a nohou Martina Kohouta srovnává stav utkání.
14:27 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #15 Marek Sluka, asistoval #57 Daniel Škoula (1:0)
14:27 Škoula křížnou přihrávkou našel Marka Sluku, který procedil míček za gólmana Bínu. T.B.C. jde tak do vedení jako první.
13:37 Bína zasahuje proti šancím nejprve Horkého a poté i Dvořáka.
12:55 První přesilová hra domácích začíná zblokovanou střelou Syrovátka.
12:27 Vyloučen hráč #51 Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hra rukou
11:28 Horký se procpal s míčkem až do předbrankového prostoru, kde už ale v těžké pozici nedokázal nasměrovat míček na bránu Pražanů.
09:41 Nejlepší hráč třetích třetin v Národní lize Tomáš Vlček je ve hře a zastavuje tutovou šanci hostů, když vyrazil míček z brankové čáry.
08:05 Syrováko vyzkoušel Bínovu pozornost z hodně ostrého úhlu. Gólman hostů sbírá míček a rozehrává na své obránce.
06:41 Kohout vychytal Kaláta, jenž zakončoval z hranice velkého brankoviště.
06:13 Míček se odrazil k volnému Štipkovi, ten ovšem těsně minul bránu. Mukařov je zatím jednoznačně lepším a nebezpečnějším týmem.
04:42 Radim Fořt přešel přes dva bránící hráč Králova Dvora, avšak zakončení mu vůbec nevyšlo a míček prolétl vysoko nad domácí bránou.
04:13 Uhřík teď na poslední chvíli odehrál míček za mantinel před dotírajícími útočníky Traverzy.
03:40 Nohovi střela sjela z čepela a Kohout měl tak lehkou práci.
02:08 První zákrok Kohouta proti střele Kotlase. Obránce se superligovými zkušenostmi mířil mezi nohy brankáře T.B.C., ale ten prostor mezi svými údy utěsnil.
01:26 Škoula samotný před bránou nedokázal propasírovat míček přes gólmana Bínu.
00:49 Balónku se jako první ujali domácí, ale do šancese zatím nedostali.
00:00 Dobrý večer dámy a pánové, vítám Vás u sledování textového přenosu z prvního kola play-off Nárdoní ligy, ve kterém T.B.C. přivítá Mukařov.