0

2

4.

ASK Orka Čelákovice - Panthers Praha 3:4pn
branky: 14. Ondřej Špalek, 36. Jakub Čáp, 57. Michal Němeček - 9. Jiří Krůšek, 30. Martin Kalous, 37. Radek Šťovíček, N Marco Lombino; rozhodčí: Jiří Jelínek - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 19 - Martin Hruška 29; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:0, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #60 Marco Lombino a vstřelil rozhodující gól (3:4).
4 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč #85 Petr Němeček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #20 Radek Šťovíček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč #97 Tomáš Beran , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #4 David Kolář a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč #19 Ondřej Tichý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #52 David Polcar , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Orka Čelákovice hráč #9 Ondřej Špalek , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Ukončení prodloužení
69:59 Komentář trenéra hostů (Andrea Nováková) : Dnes jsme ukázali týmový výkon, kde jsme hlavně zlepšili obrannou část. Děkujeme soupeři za zápas a budeme se těšit příští týden v Hostivicích.
69:59 Komentář trenéra domácích (Schwan Michal) : Bojovné utkání z obou stran. Hrozně moc se nadřeme na gol. Série bude ještě dlouhá. Gratulujeme soupeři a těšíme se na další zápasy.
69:59 Stav střel po prodloužení: Celkem: 32 Orka, 22 Panthers
69:54 6 vteřin před koncem střílí Panthers poprve v prodloužení střílí Šťovíček jen břevno!
69:17 Tichý získává výhodu volného úderu pro svůj tým.
69:00 Poslední minuta prodloužení. Rozhodne někdo?
68:24 Kramel znovu míjí.
68:12 Němeček zastavený nedovoleně.
67:32 Strnad střílí, ale gol nedává!
66:52 Střela do boční síťky z hokejky Lombina.
66:09 Sportovní gesto hráčů Panthers. Přiznávají míček domácím.
65:34 Kramel míjí ve vyložené šanci a trenér domácích se jen chytá za hlavu.
64:11 Fanoušci teď podporují Lukáše Kubíka alias 'Houštího', který svoji práci, která je rovnání mantinelů provedl na jedničku!
63:48 Sedlák trefuje pouze první blok z obránců Panthetrs.
63:00 Krásná spolupráce hráčů Orky a ti si můžou začít připravovat palebnou pozici.
62:15 Beranova střela jen prověřila brankáře hostů.
61:45 Šťovíček míjí branku a brankář Orky měl teď štěstí.
61:15 Strnad teď trefil hokejkou jen brankářovu helmu. Volný úder pro hráče Panthers.
60:44 Faul Zadáka a rozehrávka na polovině hřiště pro hosty.
60:00 Prodloužení se hraje 5 na 5. Hraje se teď na 'zlatý gol' a bude se hrát minimálně 10 minut. Uvidíme nájezdy?
59:59 Střely v 3. třetině: Orka 7:1 Panthers
59:56 Nockin vyhazuje a uvidíme prodloužení!
59:50 Špalek míjí!
59:00 Běží poslední minuta základní hrací doby.
58:59 Sedlák blokuje střelu hostů.
57:50 Hosté rozehrávají ve svém rohu.
57:13 Šťovíček míjí ve vyložené pozici!
56:08 Vyrovnání je na světě! Domácí střílí gol a posílají tento zápas do napínavé koncovky.
56:07 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #85 Petr Němeček (3:3)
55:35 Dneska již několikátý úspěšný blok soupeře.
55:20 Tichý míjí branku soupeře.
54:20 Trestné střílení družstva ASK Orka Čelákovice neproměnil #72 Vojtěch Strnad.
54:20 Strnad chtěl bekhendem přehodit golmana. K jeho smůle mu to nevyšlo.
54:20 Nájezd pro Orku!
54:09 Vyloučen hráč #52 David Polcar družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky
53:43 Sedlák vyslal krásnou střelu! Jenom málo chybělo k jeho úvodní trefě mezi muži!
52:32 Krůšek řve z lavičky při každém bloku velice hlasitě. Snad jeho spoluhráči slyší přes jeho křik i sebe navzájem.
51:40 Hala dneska šílí! Neuvěřitelná atmosféra! Konečně tribuny ožily a dávají to hráčům najevo. Hra je teď velice rychlá a vyhrocená.
51:03 Hruška zlikvidoval velkou šanci Němečka.
50:17 Lavička domácích se vyžaduje vyloučení. Rozhodčí je ale neoblomný a je to pouze výhoda volného úderu.
49:50 Němečkovi sjela střela po krásné křižné přihrávce Špalka.
48:54 Sedlák vypíchnul míček protihráči a získává tak míček pro svůj tým.
47:54 Špalek se teď prošel obranou jako nůž máslem. Střela z toho však není.
46:50 Krásnou kombinaci zakončil Šťovíček pouze do boční síťky brankáře Nockina.
45:50 Orka by měla začít více střílet. V této třetině vystřelila pouze jednou.
44:49 Rozhodčí nastavili dnes celkem mírné pískání faulů a nechávají hře volnější průběh.
44:07 Čáp se svíjí v bolestech po nešetrném zákroku obránce, který byl, ale podle rozhodčího 'čistý'.
43:30 Zatím je hra rozlítaná a bez výraznějších šancí.
41:59 Němeček střelou po zemi netrefil prázdnou branku.
41:45 Hráči Orky hrají pouze na dvě lajny.
41:00 Hráči Panthers jsou zatím aktivnější co se útoku týče.
40:01 Začíná třetí třetina. Kdo si odveze důležitý bod do série?
39:59 Stav střel po 2. třetině: Orka 13:10 Panthers
39:55 Kolář odchází do šatny naštvaný. Copak se mu asi nelíbilo?
38:58 Tichý zdemoloval soupeře v rohu a poslal ho za mantinely. Vše v rámci pravidel.
37:59 Strnadova střela byla pouze dárkem pro brankáře.
37:20 Zadákovu střelu chytil bez větších problémů brankář Hruška.
36:20 Hráči Panthers přečíslení 3 na 2 proměňují ve vedoucí gol.
36:14 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Radek Šťovíček, asistoval #60 Marco Lombino (2:3)
35:04 Čáp po Sedlákově přihrávce vymetl pavučinky v Hruškově brance.
35:03 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #54 Jan Sedlák (2:2)
34:24 Lavička hostů opravdu dneska žije a hlasitě se za všechno podporují.
33:07 Hosté měli štěstí, že Špalek fauloval a nedostal se k míčku.
31:50 Hráči Panthers se teď sami vyhnali svojí nepřesností až k vlastní brance.
31:30 Čáp to přehnal s razancí v rohu a Panthers budou rozehrávat.
30:00 Na dnešní utkání si dnes nalezlo cestu 50 fanoušků. Děkujeme Vám!
29:28 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Martin Kalous, asistoval #52 David Polcar (1:2)
29:28 Teď už lavička hostů jásá daleko více. Krásnou střelou se prosazuje Kalous.
29:00 Jakob svoji střelu posílá jen do obránce a lavička hostů křičí nadšením.
28:10 Špalek předvádí na středu hřiště nevídané kreace s balonkem.
27:45 Němeček blokuje svojí nohou střelu hostů.
27:00 Nebezpečná střela hostů trefuje pouze boční konstrukci branky.
26:30 Vyloučen hráč #54 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
26:30 Sedlák si posedí teď na trestné lavici za svůj prohřešek, který byl sekání.
25:43 Kramel ztratil v rohu míček. Vrátil se ale rychleji než soupeř a míček vybojoval zpět.
25:23 Ptáčník přestřeluje branku.
24:25 Panthers dneska v oslabení 100%
24:10 Minaříkova střela ze středu hřiště trefuje brankáře Hrušku.
23:43 Strnadovu přihrávku zpoza branky blokuje Hruška.
23:13 Orka pěkně kombinuje na polovině soupeře a vytváří si tlak, který nevede však ke střele.
22:49 Němeček míjí branku.
22:25 Vyloučen hráč #28 Patrik Míka družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
21:45 Zadák zblokoval střelu Panthers a hosté mají rozehrávku.
20:40 Novotný míjí branku a trefuje podavače míčků přesně mezi oči. Doufáme, že bude schopen ve své náročné práci pokračovat.
20:01 První buly v této třetině vyhrávají domácí.
19:59 Stav střel po 1. třetině: Orka 7:10 Panthers
19:45 Panthers v plném počtu.
18:59 Špalkova střela z první je zastavena blokem bránícího hráče Panthers.
18:29 Minaříkova střela z první ze středu hřiště neměla golové parametry.
17:43 Vyloučen hráč #9 Martin Kalous družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:43 Němeček byl na polovině faulovaný. Dokáže Orka první přesilovku proměnit?
17:10 Němečkovu střelu bez přípravy likviduje brankář Hruška.
15:59 Lombino vystřelil krásnou střelu ke vzdálenější tyči. Brankář Orky ale předvádí krásný zákrok!
15:20 Novotný míček předržel a z protiútoku Orky nevznikla ani střela na branku.
14:33 Špalek teď vzal míček za branku a Orka vysílá do boje čerstvou lajnu.
13:44 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (1:1)
13:44 Špalek teď byl před brankou nejdůraznější a procpal míček za brankovou čáru.
12:59 Doutnáč po krásné přihrávce mezi nohama obránce od Novotného chtěl brankáře přehodit. Přehodil ale i branku.
12:13 Jakob míjí míček při střele. Z následujícího protiútoku Kalous míjí branku.
11:31 Střela z poloviny míjí Nockinovu branku minimálně o 3 metry.
10:35 Panthers jsou teď lepším týmem a vytváří si jednu šanci za druhou.
09:50 Kapitán domácích povzbuzuje hlasitě svůj tým. Orka to rozhodně nebalí.
08:14 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Jiří Krůšek, asistoval #4 David Kolář (0:1)
08:14 Sedlák neměl komu rozehrát. Balonek tak nechtěně poslal před vlastní branku na hokejku soupeře, který se v šanci nemýlil.
07:20 Míka natáhnul na polovině hřiště ke střele. Nockin v brance si ale našel míček a šanci likviduje.
05:59 Nockin loví míček zpoza branky a následně po nepovedené rozehrávce chytá střelu hráčů Panthers.
05:30 Panthers mají rozehrávku na polovině hřiště.
04:34 Němeček po vypršení trestu Doutnáče míjí branku.
03:59 Nockin teď v brance domácích předvedl hned 3 reflexivní zákroky během pár vteřin a drží tak svůj tým.
03:06 Zadák vyvezl míček a vyhodil ho až k brance soupeře. Orka se osvobozuje.
02:42 Doutnáč hraje rukou a nabízí Pantherům první početní výhodu.
02:19 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hra rukou
01:45 Beran už se natahoval po míčku před brankářem Hruškou. Hruška byl však rychlejší.
01:27 Novotný v rohu míchal u mantinelu a získal tak míček pro svůj tým.
00:54 Němečkova střela míjí branku.
00:32 Hráči Panthers kombinují na vlastní polovině a vyčkávají na svoji šanci.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrávají hosté.
00:00 Krásný nedělní večer vážení diváci, vítáme Vás u 2. čtvrtfinálního utkání playoff Národní ligy - skupiny západ, ve kterém se střetne domácí tým ASK ORKA Čelákovice proti týmu hostí Panthers Praha. Včerejší 1. utkání této čtvrtfinálové série opanovala Orka 7:3. Jak si týmy povedou dnes?