4:8
    Jakub ČÁP
    (Nockin)

Panthers Praha - ASK Orka Čelákovice 4:8
branky: 15. Patrik Míka, 16. Lukáš Tomeš, 20. Lukáš Tomeš, 27. Patrik Míka - 4. David Novotný, 7. Jakub Čáp, 23. Vojtěch Strnad, 37. Jakub Doutnáč, 40. Jakub Čáp, 45. Václav Kramel, 48. Jakub Čáp, 60. Jakub Čáp; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Martin Hruška 18 - Vojtěch Nockin 19; po třetinách: 3:2, 1:3, 0:3
60:00 Komentář vedoucího domácích (Nováková Andrea): 'Nesmyslně rozlítané utkání, kde soupeř ukázal, že chce víc a trestal naše chyby. Pojďme se z toho poučit, pořádně zregenerovat a zítra v lepší formě.'
60:00 Komentář trenér hostí (Zmátlo Šimon): 'Krásné bojovné utkání hodné play off. Utkání bylo vyrovnané až do konce, tým objevil bojovnost play off. Ujali jsme se vedení v sérii 2:1 a rozhodne zítřejší utkání.'
60:00 Poměr střel ve třetí třetině Panthers 10, Orka 4, celkově Panthers 23 Orka 25
59:22 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:8
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #2 Vojtěch Nockin (4:8)
58:50 Panthers tlačí, ale nemohou trefit branku
58:30 Omlouváme se za technické potíže s připojením k internetu
56:54 Timeout Panthers Praha
54:46 Hra se stále přiostřuje...
49:23 Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za vysoká florbalka
49:03 Vyloučen hráč #88 Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za vražení zády
47:27 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #72 Vojtěch Strnad (4:7)
45:40 Ptáčník našel na mantinelu Daňka, ten z výběhu míjí.
44:04 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #66 David Novotný (4:6)
44:04 A Orka odskakuje na rozdíl dvou branek...
42:19 Ptáčníkovi sjel balón na hůl soupeře, ten byl tak překvapen, že minul.
41:26 Dnešnímu utkání přihlíží 106 skvělých diváků! Děkujeme!
40:52 Daněk nabil Kalousovi na velké brankoviště, ten váhal, váhal, prováhal.
40:01 Buly pro domácí tým.
39:59 Střely na bránu ve 2. třetině: Panthers - 4, Orka - 12
39:30 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:5
39:30 Panteři si nepohlídali Čápa a ten strhává vedení na stranu Orky.
39:12 Balvín se vepředu rve, bojuje a nahrává Polcarovi, kterému si do střely lehl obránce.
36:21 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #19 Ondřej Tichý (4:4)
36:21 A Doutnáč to z výběhu taky umí...
35:35 Tomeš vyhazuje a získává pro Panthers cenné vteřiny.
33:50 Vyloučen hráč #47 Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
33:50 Ajaj, Kölbl to přehnal s bráněním a máme tu další oslabení.
33:27 Balvín chtěl vystřelit, nahrál však soupeřům, protiútok zachraňuje Hodek.
32:21 Ubráněno. Uf. Ale měli namále.
31:20 Panteři zatím zdárně odolávají tlaku Orky.
30:21 Vyloučen hráč #20 Radek Šťovíček družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká florbalka
29:57 Teď nám na hřišti začali na obou stranách padat hráči jak domečky z karet, ale hraje se dál.
28:23 Šťovíček získává 10 metrů od brány balón a střílí 10 metrů nad bránu.
26:10 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Patrik Míka, asistoval #88 Jiří Ptáčník (4:3)
26:10 Paaatriiiik Míííkaaa! Už jsem chtěla psát, že se v přesilovce neděje nic zajímavého, naštěstí to zachránil Míka, který má dnes neskutečně seřízená mířidla a střelou od mantinelu strhává vedení zpět na stranu Panthers.
25:51 I další oslabení přestál domácí tým bez újmy.
25:02 Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
24:49 Kolář teď vyslal hezkou jedovku na bránu hostí, obránce musel vykopnout. Na druhé straně šanci Orky zachraňuje taktéž Kolář. Je všude!
22:39 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad, asistoval #19 Ondřej Tichý (3:3)
22:39 Nešťastná (pro Orku šťastná) Strnadova teč a máme srovnáno.
21:20 Panteři se snaží rozehrát, ale nemají kudy.
20:59 Hruška si připisuje úspěšný zákrok.
20:01 Buly pro hostující tým.
19:59 Střely v 1. třetině: Panthers - 9, Orka - 9
19:32 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #6 Lukáš Tomeš, asistoval #5 Jiří Krůšek (3:2)
19:32 Paráda! Krůšek při standardní situaci z rohu přiťukl Tomešovi, ten šel do výběhu... A opět se nemýlil a posílá Panthers do vedení!
18:13 Daněk hezky vybojoval míček, běžel dopředu, hledal a hledal, komu by nahrál, nikdo se mu neukázal, musel vystřelit, avšak mimo.
17:13 Panteři dostali chuť! Tomeš teď našel před bránou Hradce, ten však míjí.
15:18 GÓL Panthers Praha! 2:2
15:18 Krůšek krosovkou našel Tomeše, ten šel do výběhu... a nemýlil se!
14:08 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Patrik Míka bez asistence (1:2)
14:08 V jednoduchosti je krása. Míka zašlápl balón a ze standardky propálil všechno, co mu stálo v cestě.
10:50 Týpka z Orky teď po střetu s Kolářem v rohu bolí bříško.
09:56 Až před bránu Orky se teď hezky protáhl Kolář, zakončit se mu nepodařilo.
08:50 Daněk teď za bránou soupeře hledal nahrávkou Kalouse, ten tam však nebyl a míček získává Orka.
07:59 Hraje se hodně nahoru-dolů, bolí mě z toho krk.
07:29 Daněk se protáhl po mantinelu dopředu, krosovkou našel Kalouse, ten však střílel příliš z úhlu. Následně Daněk zkouší střílet sám, bohužel pouze do bloku.
06:41 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:2
06:41 Panteři se dostali do pěkné šance, Kalous však na hranici malého brankoviště promáchnul, z protiútoku opět inkasují...
04:49 Jedovku z půlky na Hrušku vyslal bývalý panter Jakob, tahle střela měla razanci, oči nikoli.
03:36 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #66 David Novotný, asistoval #8 Jakub Doutnáč (0:1)
03:36 První střelu domácího týmu si připisuje Hudec, z následného protiútoku Panteři bohužel inkasují.
02:23 Hra je zatím opatrná, leč nepřesná, a to z obou stran.
01:20 Panteři kombinují v útočném pásmu, vybojovali standardní situaci z rohu, která končí střelou Krůška těsně vedle.
00:01 První buly pro hostující tým.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u textového online přenosu ze 3. čtvrtfinálového utkání play-off západní části Národní ligy mezi domácím týmem Panthers Praha a hostujícím týmem ASK Orka Čelákovice. Po prvním hracím víkendu je stav série 1:1. Kterému z týmů se podaří dnes získat první mečbol? Uvidíme...